Įkraunama...
Įkraunama...

FP Little people žaisliukai

Gal kas galit patarti, kuris is siu zaisliuku butu idomesnisar Piratu laivas
http://www.toysrus.c...6790?ref=Search

ar parkas
http://www.toysrus.c...5583?ref=Search

Gal kas turit ir galetu pasidalit savo patirtim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2008 10 21, 11:14)
Gal kas galit patarti, kuris is siu zaisliuku butu idomesnisar Piratu laivas
http://www.toysrus.c...6790?ref=Search

ar parkas
http://www.toysrus.c...5583?ref=Search

Gal kas turit ir galetu pasidalit savo patirtim 4u.gif


Abu įdomūs. Karuselėse daugiau veiklos. Įdomiausia prikabinti mašinytę ir paleisti ją amerikietiškais kalneliais. Piratų laive įdomiausia, patranką šaudyti 4u.gif
Atsakyti
nei su namu nei su ferma nei su traukiniu stotim nezaidzia, bet va zvereliai ir zmoguciai pats einamiausias zaidimas ... tik jie buna i Lego namus ir mashinas sukraustyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Mum visiškai nepasiteisino oro uostas,taukiniu stotis,o vat piratu laivas ir Pilis tai labai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes turime ferma ir zoologijos soda, abu superiniai, kiekviena diena su jais zaidzia thumbup.gif Tik gyvuneliai patinka labiau, net zmogeliukai.
Atsakyti
QUOTE(mama333 @ 2008 04 17, 19:26)
mes turime FP garažą.mažius nelabai žaidžia g.gif matyt per mažas(rašo nuo 1 iki 4m.).o gal per daug žaislų turi g.gif draugės viresnis tai labai mėgsta šį žaislą biggrin.gif



QUOTE(adrija @ 2008 07 13, 17:45)
Turim garažą.Na,man tai iš šono tas žaislas niekuo neįpatingas,bet vaikus kažkas prie jo traukia.

na man tas garazas patiko, kazkaip atrodo , kad berniukui turetu patikt ax.gif
zadam maziui dovanot gimtadienio proga smile.gif
Atsakyti
Turim Gaisrine, aerouosta, autobus, lektuba, zoo soda ir dar taip atskirai pirktu zmogeliuku, tai vienas kambarys yra kaip zaislu sandelys doh.gif
Labiausiai zaidzia su zveriukais ir zmogeliukais, susideda i maisus ir vaiksto biggrin.gif
Aerouostas nemazas, galvojau patiks su masinytemis vazinetis, bet schmoll.gif norejau garaza pirkti, bt jei ten nesivazineja su juo ir su garazu nezais schmoll.gif

Dabar ieskom fermos-naminiu gyvuneliu ir tvoreliu, gal kas atsizaidet ir turit parduot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(melionas.geltonas @ 2008 12 01, 15:06)
Mum visiškai nepasiteisino oro uostas,taukiniu stotis,o vat piratu laivas ir Pilis tai labai  wub.gif  thumbup.gif


drinks_cheers.gif Aš irgi pastebėjau, kad aeruostai nelabai domina vaikus g.gif

QUOTE(laurada @ 2009 03 19, 13:23)
Turim Gaisrine, aerouosta, autobus, lektuba, zoo soda ir dar taip atskirai pirktu zmogeliuku, tai vienas kambarys yra kaip zaislu sandelys  doh.gif
Labiausiai zaidzia su zveriukais ir zmogeliukais, susideda i maisus ir vaiksto  biggrin.gif
Aerouostas nemazas, galvojau patiks su masinytemis vazinetis, bet  schmoll.gif  norejau garaza pirkti, bt jei ten nesivazineja su juo ir su garazu nezais  schmoll.gif

Dabar ieskom fermos-naminiu gyvuneliu ir tvoreliu, gal kas atsizaidet ir  turit parduot  4u.gif


Garažas mano galva yra daug įdomesnis už aeruostą. Jau vien dėl to, kad ten garsų yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2009 03 18, 17:27)
na man tas garazas patiko, kazkaip atrodo , kad berniukui turetu patikt  ax.gif
zadam maziui dovanot gimtadienio proga  smile.gif

na mes kaip ir zadejome nupirkome savo sūneliui ta garaza, ir zinokit jokio per didelio susizavejimo jam jis nesukele unsure.gif O taip galvojau , kad patiks verysad.gif Su tom masinytem vazineja, keleta kartu nuleido masinas, paziurinejo, o dabar stovi ir vieta uzima ... Na gal dar ateis susidomejimas ... g.gif

QUOTE(Limcamca @ 2009 03 23, 10:10)
drinks_cheers.gif Aš irgi pastebėjau, kad aeruostai nelabai domina vaikus  g.gif
Garažas mano galva yra daug įdomesnis už aeruostą. Jau vien dėl to, kad ten garsų yra  ax.gif

Gal kaip koks vaikas...
Atsakyti
Mes turim mokykla, bet maniskei visai neidomus tas zaidimas, stovi padetas schmoll.gif
Atsakyti
savajai kaledu proga pirkom zoo soda ir zaidimu aikstele, tai zoo taip ir dulkejo, o vat aikstele tai labai patinka, nors ir mazute, bet nuolat leidzia zmogiukus nuo ciuozyklos ir supa ant supynes, dar labai megsta dvirtuku vezint...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bailutyte: 16 gegužės 2009 - 07:51
Maniskis dievina little people garaza thumbup.gif
Atsakyti