Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

QUOTE(Edituke777 @ 2008 05 30, 12:15)
Nu aciu aciu Ganija.  wub.gif  o labiausiai aciu uz linkincius gandrus. Mes jau svajojam apie tai. Ir ne viena. Labai laukiu, kada galesiu supuoti savo maziuka. Oi kaip laukiu  soske.gif
Papildyta:
Ganija, o tu ar jau lauki gandro? ar lakstai po kopustu darza?

oi nea, dar nelaukiu, dar per jauna vaikučiams ax.gif kad ir kaip vaikus myliu, bet jiems bus savas laikas biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Na va, o aš jau buvau pas savo daktariuką dėl to krentančio svorio, tai paėmė kraujus, o ketvirtadienį eisiu atsakymų, žiūrėsim ką ten rodys, labai tikiuosi gal tiroksino jau pamažins blush2.gif
Atsakyti
Tai va, aš jau po ilgai laukto vizito pas prof. Kazanavičių. Ale reto šlykščio ta biopsija blush2.gif Kaip bloga buvo, ne tas žodis. Per metus laiko (nuo praėjusio vizito pas jį) +12kg. Šalia tyroksino dabar išrašė ir thybono... Paprotinkit, kas jį vartojat. Kiek dabar bus +? Eina sau verysad.gif O savijauta baisi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ganija @ 2008 06 01, 23:32)
oi nea, dar nelaukiu, dar per jauna vaikučiams  ax.gif kad ir kaip vaikus myliu, bet jiems bus savas laikas biggrin.gif  rolleyes.gif


O jei ne paslaptis, tai kiek jau meteliu gyveni siam pasauly? As tai jau 23 metus kariauju biggrin.gif po triju menesiu jau 24. Ai ai. Po vestuviu kita vasara jau lakstysiu po kopustu lauka lotuliukas.gif smileysex.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Linax @ 2008 06 02, 19:05)
Sveikutės  4u.gif
Na va, o aš jau buvau pas savo daktariuką dėl to krentančio svorio, tai paėmė kraujus, o ketvirtadienį eisiu atsakymų, žiūrėsim ką ten rodys, labai tikiuosi gal tiroksino jau pamažins  blush2.gif


Sveikute Linax, na as tikrai manau, kad tau cia del per didelio kiekio tas svoris krenta. Butu puiku, jei maziau reiketu gerti. Laukiu tavo ziniu.
Papildyta:
QUOTE(Vita @ 2008 06 02, 20:44)
Tai va, aš jau po ilgai laukto vizito pas prof. Kazanavičių. Ale reto šlykščio ta biopsija  blush2.gif Kaip bloga buvo, ne tas žodis.  Per metus laiko (nuo praėjusio vizito pas jį) +12kg. Šalia tyroksino dabar išrašė ir thybono... Paprotinkit, kas jį vartojat. Kiek dabar bus +? Eina sau  verysad.gif O savijauta baisi  unsure.gif


Vita, o kaip tau tas Kazanavicius? Ir buk gera, papasakok kaip daro ta biopsija? O tu jam papasakojai ta problemyte del svorio. Gal kazkaip galima su tuo kovoti. Nu blyn, isivaizduoju kaip jautiesi. Nu per daug nepergyvenk, turi buti kazkokia iseitis. O tau apetitas nepadidejes?
Atsakyti
QUOTE(Edituke777 @ 2008 06 02, 11:57)
*Vita, o kaip tau tas Kazanavicius?
**Ir buk gera, papasakok kaip daro ta biopsija?
***O tu jam papasakojai ta problemyte del svorio. Gal kazkaip galima su tuo kovoti. Nu blyn, isivaizduoju kaip jautiesi. Nu per daug nepergyvenk, turi buti kazkokia iseitis. O tau apetitas nepadidejes?

*Na net nežinau, paskaičius kitų pasisakymus ir man kilo noras dar ir pas kitą endokrinologą apsilankyti. Na bet jeigu šitaip kardinaliai skiriasi gydymas, kaip čia skaičiau, tai neįsivaizduoju ar geriau dabar galvojant kad tik tas ar anas gali padėt ar paskum gyventi dviprasmybėje ? ax.gif
**Na pažiūrėjus echoskopu, pasakė kad guzas jau didelis ir kad biški įdursime... Na tada su kažkokiu prietaisu ir dūrė į kaklą ir gan stipriai paspaudė. Tada su kitu prietaisu dar sykį dūrė, va tada ir pasidarė bloga, nes man ir taip smaugimas jaučiasi, o čia dar prie kaklo. Esu turėjusi krūties biopsiją, tai man šita daug bjauresnė buvo.... Draugė sakė, kad klinikose dar baisiau daro tą biopsiją, fui.
***Jis pats ir pripažino, kad tyroksinas man pagelbėjo nutukti. Nes jo paskyrimu reduktilį 3mėn gėriau ir nieko, jokios reakcijos. Dieną valgau po nedaug, o vakare, kai visai nebėra jėgų ir nuotaikos, apetitas vilko verysad.gif Dabar naujas vaistas yra apetito mažinimui, kaina nereali... ACOMPLIA. Bet pirmiausia klausinėjuosi, kas man gali darytis nuo Thybono. Beje, mano skydliaukė praktiškai sunykusi....
Atsakyti
QUOTE(Vita @ 2008 06 02, 09:44)
Tai va, aš jau po ilgai laukto vizito pas prof. Kazanavičių. Ale reto šlykščio ta biopsija  blush2.gif Kaip bloga buvo, ne tas žodis.  Per metus laiko (nuo praėjusio vizito pas jį) +12kg. Šalia tyroksino dabar išrašė ir thybono... Paprotinkit, kas jį vartojat. Kiek dabar bus +? Eina sau  verysad.gif O savijauta baisi  unsure.gif



as thybona geriu,man priaugo kokie 8 kg.Jau virs dvieju metu ji vartoju.Bet tikrai nemanau ,kad nuo thybono.Prie to pacio dar vartoju dexamethosona,va nuo jo tai svoris auga.O thybonas siaip turetu mazint.Nezinau kaip butu jei nustociau ji gerti g.gif
Bent jau man geriausiai svoris krenta sureguliavus mityba.Sunkiai,bet krenta.Deja,nepasakyciau,kad sveikai valgyt man labai patiktu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita @ 2008 06 02, 11:17)
Jis pats ir pripažino, kad tyroksinas man pagelbėjo nutukti. Nes jo paskyrimu reduktilį 3mėn gėriau ir nieko, jokios reakcijos. Dieną valgau po nedaug, o vakare, kai visai nebėra jėgų ir nuotaikos, apetitas vilko  verysad.gif


nu zinokit niekaip as cia nieko nesuprantu doh.gif nesirisa man niekas, nors tu ka blink.gif

pati konsultuota esu Kazanaviciaus ir jis sake, kad svoris,kaip tik turetu kristi nuo tiroxino, o cia atvirksciai jau jis kalba blink.gif
gal jie diagnozes nustato sau palankias, pagal paciento esama padeti...priaugai kg, vadinasi taip ir turejo but....nukrito svoris, irgi taip turejo atsitikt...kas cia per nesamone, jau pyktis ima mad.gif bash.gif

gal zinot,kur teisybe? huh.gif
Papildyta:
QUOTE(JUSTji @ 2008 06 02, 12:42)
nu zinokit niekaip as cia nieko nesuprantu doh.gif  nesirisa jokie galai, nors tu ka blink.gif

pati konsultuota esu Kazanaviciaus ir jis sake, kad svoris,kaip tik turetu kristi nuo tiroxino, o cia atvirksciai jau jis kalba blink.gif 
gal jie diagnozes nustato sau palankias, pagal paciento esama padeti...priaugai kg, vadinasi taip ir turejo but....nukrito svoris, irgi taip turejo atsitikt...kas cia per nesamone, jau pyktis ima mad.gif    bash.gif

gal zinot,kur teisybe? huh.gif

Atsakyti
Nu iš tikrųjų tai aš irgi nesuprantu g.gif nuo tiroksino tikrai turėtų mažėti, o ne augti, nebent neteisingai paskirta diagnozė ir neteisingas gydymas parinktas... nu nesuprantu
Atsakyti
vajej,ka as ten primaliau betaisydama doh.gif va, kas buna,kai dirbi kelis darbus vienu metu blush2.gif

o del tiroxino, nezinau ar cia sutapimas, ar stebuklas ivyko, bet 2kg per menesi man nukrito bigsmile.gif nors buvau susitaikius su ta mintim, jei pradesiu ji gerti, pas mane bus +kg blink.gif idomu, ar ilgam toks dziaugsmas ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Edituke777 @ 2008 06 02, 11:57)
O jei ne paslaptis, tai kiek jau meteliu gyveni siam pasauly? As tai jau 23 metus kariauju  biggrin.gif po triju menesiu jau 24. Ai ai. Po vestuviu kita vasara jau lakstysiu po kopustu lauka  lotuliukas.gif  smileysex.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

oi, visai ne paslaptis smile.gif man dvidešimt su puse smile.gif tai dar reikia be vaikučių pagyventi rolleyes.gif

QUOTE(JUSTji @ 2008 06 02, 13:43)
nu zinokit niekaip as cia nieko nesuprantu doh.gif  nesirisa man niekas, nors tu ka blink.gif


QUOTE(Linax @ 2008 06 02, 13:55)
Nu iš tikrųjų tai aš irgi nesuprantu  g.gif  nuo tiroksino tikrai turėtų mažėti, o ne augti, nebent neteisingai paskirta diagnozė ir neteisingas gydymas parinktas... nu nesuprantu


QUOTE(JUSTji @ 2008 06 02, 14:07)
o del tiroxino, nezinau ar cia sutapimas, ar stebuklas ivyko, bet 2kg per menesi man nukrito bigsmile.gif  nors buvau susitaikius su ta mintim, jei pradesiu ji gerti, pas mane bus +kg blink.gif  idomu, ar ilgam toks dziaugsmas ax.gif  biggrin.gif


žinot mergytės, aš taip pat nesuprantu kaip čia yra g.gif man asmeniškai nuo tiroksino krenta svoris, tai yra nukrito, o dbr nebekrenta unsure.gif tai nesuprantu kaip ten yra, kad auga svoris g.gif gal per maža turoxino dozė paskirta jei tokia lėta skydliaukė ir sunykusi? g.gif
Atsakyti
beje, merginos, noriu pasigirti 4u.gif
praėjusią savaitę lankiausi pas gydytoją ir ji mane nudžiugino kraujo tyrimų rezultatais smile.gif taigi dbr mano tyrimai tokie: TTH 14 ; T4 13,5 ; anti TPO 995 smile.gif o buvo TTH 475,0 ; T4 4,23 ; anti TPO 1000,0.. rolleyes.gif tai gydytoja ir pasakė: "Jūsų katastrofiški rezultatai labai pagerėjo smile.gif " žinoma ir aš labai džiaugiuosi ax.gif tik dozės gydytoja negalėjo didinti, nes man širdutė labai trankosi... na bet pasieksiu rezultata ir mažais žingsneliais smile.gif dbr liepė pasirodyti po 4-5 mėnesiukų smile.gif tai va smile.gif pasigyriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ganija @ 2008 06 02, 15:03)
beje, merginos, noriu pasigirti  4u.gif
praėjusią savaitę lankiausi pas gydytoją ir ji mane nudžiugino kraujo tyrimų rezultatais smile.gif taigi dbr mano tyrimai tokie: TTH 14 ; T4 13,5 ; anti TPO 995  smile.gif  o buvo TTH 475,0 ;  T4 4,23 ; anti TPO 1000,0.. rolleyes.gif tai  gydytoja ir pasakė: "Jūsų katastrofiški rezultatai labai pagerėjo  smile.gif "  žinoma ir aš labai džiaugiuosi  ax.gif  tik dozės gydytoja negalėjo didinti, nes man širdutė labai trankosi... na bet pasieksiu rezultata ir mažais žingsneliais  smile.gif  dbr liepė pasirodyti po 4-5 mėnesiukų  smile.gif  tai va  smile.gif  pasigyriau  4u.gif


smagu girdeti,kad eini i prieki,o ne atgal mirksiukas.gif 4u.gif
vat ir man su sirdim paskutiniu metu buvo negerai, pulsas iki 100 siekdavo, o jausmas toks buvo,jog atrode ji greiciausiu metu issoks blink.gif tik saltis krest pradedavo,pykindavo ir dar visokios nesamones daresi, pamaniau,kad mazoka tiroxino doze jau pasidare(gyd.sake,jei pasireiks pozymiai,kurie buvo dar negeriant vaistu, didint doze), isgeriau viena pusele daugiau, tai dar blogiau pasidariau, isvis vietoj nustovet negalejau doh.gif dabar vel tiek pat geriu,kiek anksciau ir jau lyg nieko,aprimo unsure.gif
nors man sake,aisku,kita jau gyd.,kad del skydliaukes sirdis taip netabaluoja g.gif reikia tikrint ja atskirai unsure.gif

su tais daktarais, tai tik daugiau nezinios,kai pas visus skirtinga nuomone yra, o liga, tai ta pati doh.gif
Atsakyti