Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

o aš nežinau labai bijau ar turėsiu vaikų su 1000 atpo ir ar vaikas nepaveldės tiroidito
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 10 31, 23:28)
o aš nežinau labai bijau ar turėsiu vaikų su 1000 atpo ir ar vaikas nepaveldės tiroidito

Jeigu hormonai bus normoj,tai vaikuciu bus bigsmile.gif ,o nestumo metu teks labai stebeti hormonus ir jeigu tvarkoj,tai ir vaikelis neturetu paveldeti.As savo maze isnesiojau su sia liga,o jai gimus iskart padare tyrimuka,viskas ok,dabar jai 7m.,buvom pasitikrint hormonu-viskas normoj thumbup.gif .Tikiuosi,kad ir bus gerai toliau.
Atsakyti
kaip saunu , nuraminai mane ":) sekmes jums smile.gif
Atsakyti
kiekwienam kudikeliui, kai imamas kraujukas iskart po gimimo,istiriamas skydliaukes hormonu keikis smile.gif ir jei yra problemeliu mamytes buna perspetos,nes nusprest is akies yra neimanoma schmoll.gif nes topsecret.gif kudikiam skydliaukes sutrikimai paliktu labai skaudzias pasekmes topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(IRMUSSKA @ 2008 10 31, 21:27)
Labas visoms 4u.gif .Nusprendziau ir as parasyti savo istorija.Man pries 8 metus buvo nustatytas autoimuninis tirioditas,nustate vaistuku doze ir sekmingai po keliu men. pastojau 4u.gif ,nestumas buvo sklandus,hormonai buvo geri,net reikejo sumazinti doze mat dukrytes skydliauke padejo man smile.gif .O va po gimdymo buvo didelis trukumas hormonu,padidino vaistu doze ir tiek.Viskas buvo ramu,kol nepadare echo,o ten mazgas doh.gif ,liepe stebeti po puses metu ir taip dabar darau kas puse metu ir jau kokie 6m,jis neauga tfu,tfu,tfu,stovi vietoj,o punkcijos man nesiulo darytis,gal reikia paciai to paprasyt g.gif

o lygiai tokia pati situacija ir pas mane, tik man iš karto punkciją paskyrė g.gif o man labiau patiktų tik stebėjimas ax.gif brr, pati tikrai nebūčiau prašius smile.gif

QUOTE(meskiniukas @ 2008 10 31, 21:58)
kiekwienam kudikeliui, kai imamas kraujukas iskart po gimimo,istiriamas skydliaukes hormonu keikis smile.gif ir jei yra problemeliu mamytes buna perspetos,nes nusprest is akies yra neimanoma schmoll.gif nes  topsecret.gif kudikiam skydliaukes sutrikimai paliktu labai skaudzias pasekmes topsecret.gif

kad ne visai taip. Mažiui gimus, iškvietė vaikų endokrinologą, padarė hormonų tyrimus ir kraujuką ėmė iš venos (šiaip tik gimusiems leliams iš venos kraujo neima) Gaila buvo tokio mažylio, nes tų venų nelabai dar matyti unsure.gif Na, bet svarbiausia, kad sveikas smile.gif
Atsakyti
as tikrai nesigincysiu smile.gif gal teisi tu o gal abi blush2.gif nes as su endokrinologe kalbejau ir klausiau,kaip zinot ar mano leliukui wiskas gerai su skydliauke,ir kaip suzinot,tai ji man ir pasake,kad tiriami yra wisi unsure.gif bet jei teisi tu??? blink.gif unsure.gif tai daba turesiu dar wiena galwos skausma blink.gif reiks paklaust antradieni sawo daktares unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskiniukas: 01 lapkričio 2008 - 13:08
QUOTE(meskiniukas @ 2008 11 01, 13:07)
as tikrai nesigincysiu smile.gif gal teisi tu o gal abi blush2.gif nes as su endokrinologe kalbejau ir klausiau,kaip zinot ar mano leliukui wiskas gerai su skydliauke,ir kaip suzinot,tai ji man ir pasake,kad tiriami yra wisi unsure.gif bet jei teisi tu??? blink.gif  unsure.gif tai daba turesiu dar wiena galwos skausma blink.gif reiks paklaust antradieni sawo daktares unsure.gif

aš gimdžiau KMUK, tai buvo taip, gal kitur kita tvarka mirksiukas.gif Po gimdymo sekančią dieną atėjusi tikrinti pediatrė pamatė, kad man tiroiditas ir iškvietė lelių konsultuoti vaikų endokrinologą
Atsakyti
QUOTE(meskiniukas @ 2008 10 31, 17:47)
a kiek numetei? bigsmile.gif ir per kiek laiko blush2.gif

sunku pasakyti kiek nukrito, juolab, kad tai nebuvo mano tikslas smile.gif be to, patinimas atslūgo, o jis matyt pridėjęs porą kilogramų man buvo rolleyes.gif labiausiai vargino svorio šokinėjimas ax.gif buvo karta, kad per pora savaičių sirgdama ir būdama namie, normaliai valgydama, bet mažiau judėdama priaugau 7-8 kg, o sveikam žmogui gi taip negali būti schmoll.gif kiekvienas kąsnis negali eiti į kūną smile.gif dbr to ir nebėra smile.gif dbr ir valgau daugiau nei anksčiau, nes sveikesnis organizmas reikalauja daugiau maisto blush2.gif tai iš viso matyt svoris sumažėjo kokiais 4-6 kg smile.gif

o per kiek laiko, tai nežinau, labai greitai stojo į vėžes tas reikalas biggrin.gif mėnuo, du smile.gif bet kaip minėjau, dbr dar ir valgau daugiau už žvirblius, ne taip, kaip anksčiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ganija: 01 lapkričio 2008 - 14:05
QUOTE(ganija @ 2008 11 01, 15:01)
sunku pasakyti kiek nukrito, juolab, kad tai nebuvo mano tikslas  smile.gif  be to, patinimas atslūgo, o jis matyt pridėjęs porą kilogramų man buvo  rolleyes.gif labiausiai vargino svorio šokinėjimas  ax.gif  buvo karta, kad per pora savaičių sirgdama ir būdama namie, normaliai valgydama, bet mažiau judėdama priaugau 7-8 kg, o sveikam žmogui gi taip negali būti  schmoll.gif  kiekvienas kąsnis negali eiti į kūną  smile.gif  dbr to ir nebėra  smile.gif dbr ir valgau daugiau nei anksčiau, nes sveikesnis organizmas reikalauja daugiau maisto blush2.gif tai iš viso matyt svoris sumažėjo kokiais 4-6 kg smile.gif

o per kiek laiko, tai nežinau, labai greitai stojo į vėžes tas reikalas  biggrin.gif  mėnuo, du  smile.gif  bet kaip minėjau, dbr dar ir valgau daugiau už žvirblius, ne taip, kaip anksčiau  ax.gif

o man apetitas wisai dingo blink.gif jau wyras sendie net welniu atrase,kad newalgau unsure.gif nu pastowiai soti jauciuos,kas cia daba yra blink.gif iki tiroksino nakti atsikeldama waikiukuj arbatos padaryt,sureli bent nugriebdawau,ir siaip apetitu nesiskundziau rolleyes.gif o daba galiu but tik meile soti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meskiniukas @ 2008 11 01, 15:15)
o man apetitas wisai dingo blink.gif jau wyras sendie net welniu atrase,kad newalgau unsure.gif nu pastowiai soti jauciuos,kas cia daba yra blink.gif iki tiroksino nakti atsikeldama waikiukuj arbatos padaryt,sureli bent nugriebdawau,ir siaip apetitu nesiskundziau rolleyes.gif o daba galiu but tik meile soti biggrin.gif


man pradžioje gydymosi buvo dingęs apetitas smile.gif nebijok, atsiras biggrin.gif bet valgyk, tai prie gero neprives schmoll.gif nes šiai ligai labai svarbus poilsis, visapusiškas rėžimas, visas organizmo balansas ir mes turime savo organizmui padėti ne tik vartodamos tiroksiną, bet ir daug daugiau pastangų įdėdamos mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti