Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

zinok jei tau dabar auga kg del tos skydliaukes tai tau geriant tiroksina jis turetu imti kristi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 09 25, 18:09)
zinok jei tau dabar auga kg del tos skydliaukes tai tau geriant tiroksina jis turetu imti kristi smile.gif



tai jau as zinau,kad jis krenta nuo tiroxino smile.gif geriu ji beveik puse metu, tas svoris buvo nukrites,bet kai liepe pamazint doze, ne tik svorio vel prisiauginau,bet dar labiau susigadinau sveikata unsure.gif vat tau ir pasitikek gydytojais doh.gif
Atsakyti
o tai kokia doze tu gerei , kad po to tau ja sumazino ? nesuprantu , as tai bijau labai kad man padidins doze ir nuo dideles dozes imciau gal storeti sakau
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 09 25, 11:55)
niu kur dingote visos , atrodo dabar kad likau viena su sita beda smile.gif bet gera zinoti , kad is tikro nesu viena , tai va laikykimes visos drauge smile.gif

Jungiuosi ir aš prie jūsų,bėda ta pati-skydliaukė negamina hormono.Palaikydamos viena kitą, judėsim į priekį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 09 28, 15:16)
o tai kokia doze tu gerei , kad po to tau ja sumazino ? nesuprantu , as tai bijau labai kad man padidins doze ir nuo  dideles dozes imciau gal storeti sakau


as geriau 50, kaip ir is pat pradziu buvo paskyre,bet po keliu men man nuo 700atpo nukrito iki 400 ir pradejau sirdele labai dauzytis,tai siunte i echoskopija ir ten gyd nusprende,kad man jau beveik viskas tvarkoj,nuo per dideles dozes,sirdis pradejo reaguoti,liepe sumazint per puse tabl g.gif
geriau 25 tiroxino apie men,jei nesumeluosiu...po to dariau kraujo tyrimus...ir....pablogejimas, atpo virs 1000 ir tsh pakiles blink.gif vel viskas is naujo,tik dar blogiau verysad.gif
Atsakyti
sveikos, mergytės smile.gif kaip gyvenat? rolleyes.gif seniai lankiausi čia jau... bet tai toli gražu nereiškia, kad "pasveikau" ( lyg tai būtų įmanoma visiškai)... anaiptol ruduo man ne į naudą.. ar kuri nors rudenį jaučia pablogėjimą?
matau, kad naujų likimo draugių turim... deja, nes ne pati geriausia proga čia susibūrusios esam unsure.gif

Lucero kaip supratau klaipėdietė esi, tai galiu pasiūlyti endokrinologę 3-čioje poliklinikoje smile.gif galbūt ji nėra pati kalbiausia gydytoja, bet patikėk manimi, ji išmano savo darbą, nes jį dirbą nuo neatmenamų laikų biggrin.gif o šioje srityje nlb daug kas keitėsi daugybę metų smile.gif o ir seselės labai malonios dirba ten rolleyes.gif pabandyk ten apsilankyti mirksiukas.gif manau, kad tikrai nenugydys smile.gif
Atsakyti
Sveikos

Gal kas turi ir kitokios patirties: yra autoimunine liga, hormonai kol kas norma. Savijauta gera. Zinau, kad kai pakis - tai vartosiu vaistus (hormonus). Kokios prognozes kai liga "paciumpama" laiku ?
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2008 09 28, 17:47)
Jungiuosi ir aš prie jūsų,bėda ta pati-skydliaukė negamina hormono.Palaikydamos viena kitą, judėsim į priekį biggrin.gif


Ir aš jungiuos, būtinai turim palaikyti viena kitą. drinks_cheers.gif

O jums irgi įsakė gerti tiroxiną ryte nevalgius (pusvalandį iki pusryčių)?
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2008 09 29, 16:03)
Ir aš jungiuos, būtinai turim palaikyti viena kitą. drinks_cheers.gif

O jums irgi įsakė gerti tiroxiną ryte nevalgius (pusvalandį iki pusryčių)?


man tai niekas nieko nesake, bet perskaicius inform.lapeli, aiskiai galima suprasti,kad ji reikia gerti ryte, pusv.pries valgyma smile.gif
as tai pasidejus tabl. prie lovos, tik pramerkiu akis ir isgeriu...o kol dar issiritu is patalu, apsiprausiu...pusrycius draugas padaro ax.gif taip ir praeina, ne 30 min, maziau, bet vis sis tas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanit @ 2008 09 29, 14:42)
Sveikos

Gal kas turi ir kitokios patirties: yra autoimunine liga, hormonai kol kas norma. Savijauta gera. Zinau, kad kai pakis - tai vartosiu vaistus (hormonus). Kokios prognozes kai liga "paciumpama" laiku ?

Mano giminaite jau pora metu gyvena su tokia bukle. Vaistu jai neskiria, tik stebi ir tikrina hormonus kasmet.
Atsakyti
Sveikos, mergytės 4u.gif

Aš čia būsiu naujokė blush2.gif Kitoj temoj irgi rašiau, bet, manau, čia kalba būtent apie tą pačią ligą, kaip ir mano blush2.gif
Papasakosiu trumpai.
Mano istorija nėra tokia rimta kaip daugumos jūsų - skydliaukės lėtinį uždegimą rado prieš beveik 3 metus, tačiau jokių hormonų negėriau - nereikėjo. Lankiausi sąžiningai kas 6 mėn. Rimtesnės bėdos prasidėjo po 2 gimdymo. Tada prirašė thyroxiną po 25 mg gėriau 3 mėn. Tada vėl kraujo tyrimą darė - dabar neatsiminsiu kiek tiksliai rodė blush2.gif bet buvo arčiau normos. Kažkaip keista, bet liepė gerti didesnę doze - vieną dieną 50mg, o kitą 25 unsure.gif Nuteikė tam, kad reikės gert visą gyvenimą tik dozes reiks reguliuoti.
Ydomiausia tai, kad kaip tik tuos hormonus pradėjau gerti, taip atsirado visokių kitokių problemų - maudžia širdį, svaigsta galva, prieš 3 sav dešinės rankos mažasis pirštelis pradėjo tirpt doh.gif Ieškau ir kitų bėdų - vaikštau pas šeimos gyd., bet ji - čia stresas. Prirašo raminamųjų ir tiek. Nebežinau kam priskirti visas bėda - bandysiu kraujotaką tirtis ar pas kokį neurologą eit blush2.gif Kitą mėn vėl pas endokrinologą, tai pažiūrėsim ką pasakys.
Tai va, tokia tai trumpa istorija 4u.gif
Atsakyti
Labas,

Padariau isvada, kad kai tik tie hormonai nukrypsta nuo normos, tai jau viskas. Jokie vaistai nepadeda sad.gif verysad.gif
Atsakyti