Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagus lakus - 2

sveikos. aš čia visą temą perskaičius, supratau kad dauguma naugoja Orly. na aš tokių brangių lakų neleidžiu sau pirkti. kadangi mėgstu lakuoti nagus, ir su jais terliotis, tai galiu kad ir kas antrą dieną persilakuoti, jei lakas atsilupinėja. biggrin.gif
aš naudoju Nail system, Buk, Avon'o lakus pagrinde, yra visokių neaiškių pridėta, tačiau jie nieko gero. tai galiu pasakyt nail system man išlaiko apie 3dienas laisvai.Buk apie 2dienas,o Avono visi laiko skirtingai, o tie greitai džiūstantys išvis nelaiko. nusilakuoju vakare, tai ryte jau galiukai nutrūpėję būna.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vestu_: 27 vasario 2011 - 00:04
QUOTE(vestu_ @ 2011 02 26, 23:57)
sveikos. aš čia visą temą perskaičius, supratau kad dauguma naugoja Orly. na aš tokių brangių lakų neleidžiu sau pirkti. kadangi mėgstu lakuoti nagus, ir su jais terliotis, tai galiu kad ir kas antrą dieną persilakuoti, jei lakas atsilupinėja. biggrin.gif
aš naudoju Nail system, Buk, Avon'o lakus pagrinde, yra visokių neaiškių pridėta, tačiau jie nieko gero. tai galiu pasakyt nail system man išlaiko apie 3dienas laisvai.Buk apie 2dienas,o Avono visi laiko skirtingai, o tie greitai džiūstantys išvis nelaiko. nusilakuoju vakare, tai ryte jau galiukai nutrūpėję būna.. doh.gif


Norint, kad lakas ilgai laikytų, reikia naudoti nagų lako pagrindą (base coat) ir top coat 4u.gif
Atsakyti
Laba vakara,
nezinau ar cia klausiu bet gal jus zinote kur Lietuvoj ar internete galime butu isigyti nagu laka toki kuris keistu spalva.T.y kai saltos rankos vienokios spalvos, kai siltos kitokios?Dekui 4u.gif

Taip pat dar turiu pasakyti, as su dukra taip pat buvau uzsidejusios nagu laka-geli. Tai dukrai kelias savaites su trupuciu atlaike, o man kadangi man negreitai nagai auga islaike 1,5 menesi doh.gif tik labai gaila kad nenufotografavau doh.gif aisku ta tarpeli kuris buvo nuauges udaziau blizguciais mirksiukas.gif
Atsakyti
ar galite man kas trumpai parašyti, kuom skiriasi:
1) IBD UV products;
2) IBD GEL products;
3) ir IBD acrylics products.

g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif

Labai ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beštuliukas: 02 kovo 2011 - 12:16
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 02, 12:15)
ar galite man kas trumpai parašyti, kuom skiriasi:
1) IBD UV products;
2) IBD GEL products;
3) ir IBD acrylics products.

g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif

Labai ačiū už atsakymą  4u.gif

g.gif O tai ka cia aprasineti? Pirmas tai yra uv priemones IBD firmos(tai yra lempos, visokie papildomi aksesuarai kaip topai ir t.t),antra- butent IBD geliniai produktai(skirti darbui geliu),o trecia IBD akriliniai produktai(skirti darbui akrilu).Tiesiog elementarus produktu sugrupavimas, kad butu lengviau orentuotis ir rinktis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 02 kovo 2011 - 14:34
Kokio galingumo UV lempą naudojate tos, kurios laku-geliu lakuojatės namuose? Kažin, kurios firmos šis lakas yra skysčiausias?
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2011 03 04, 22:20)
Kokio galingumo UV lempą naudojate tos, kurios laku-geliu lakuojatės namuose? Kažin, kurios firmos šis lakas yra skysčiausias?

Butina 36 vatu lempa,vadinamoji 4 lempuciu smile.gif
Atsakyti
Labukas visoms smile.gif

Naudoju Mavalos produkcija ir esu labai patenkinta smile.gif Ypac dziaugiuosi Mavalos Colorfix kurio sudetyje yra acrilo. Jy panaudojus kaip finish'a lakas issilaiko savaite tada pati nusivalau,nes atsibosta ta pati spalva. Kiek skaiciau,kad su juo isislaiko 1-3sav. Ir kaina prieinama 35lt uz bonkute thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 03 07, 16:10)
Labukas visoms smile.gif

Naudoju Mavalos produkcija ir esu labai patenkinta smile.gif Ypac dziaugiuosi Mavalos Colorfix kurio sudetyje yra acrilo. Jy panaudojus kaip finish'a lakas issilaiko savaite tada pati nusivalau,nes atsibosta ta pati spalva. Kiek skaiciau,kad su juo isislaiko 1-3sav. Ir kaina prieinama 35lt uz bonkute  thumbup.gif

Mane irgi domintų kur perkate? Ar čia taip pat reikalinga lempa? 4u.gif
Atsakyti
Ne jokios lempos nereikalingos tiesiog nusilakuoji su paprastu nagu laku palauki kol jis nudziuna ir tada su tuo colorfix ir palaukiat kol jisai nudzius ir viskas smile.gif as pirkau "Equador" soliariume dar berods yra Sarmoj
Atsakyti
Mergaites patarkit, kuris nagu lakas geriausias is mano isvardintu:
1. OPI
2. China Glaze
3. Magnetic

Noriu didesni kieki nusipirkti pradziai, darbui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalė*: 08 kovo 2011 - 21:06
QUOTE(Kristalė* @ 2011 03 08, 21:06)
Mergaites patarkit, kuris nagu lakas geriausias is mano isvardintu:
1.  OPI
2.  China Glaze
3.  Magnetic

Noriu didesni kieki nusipirkti pradziai, darbui mirksiukas.gif


Spalvos man labiausiai OPI patinka, o nagų lako teptukas - China Glaze (toks plonesnis, ilgesnis, man maloniau tepti). Bet kokiu eiliškumu nagų lakus išvardinote, tai tokį prioritetą ir teikčiau 4u.gif
Atsakyti