Įkraunama...
Įkraunama...

1 metukų vaiko šneka

sveikos mamytes 4u.gif norejau pasidometi kiek jusu mazieji snekucai jau sneka?kokius zodelius jau istaria, ir ar supranta ka kalba?
va mano mergyte tai pamaciusi teveli sako tete, pamaciusi mane sako mama, pasako lele(kai mato vaikus) moka pasakyti ate(ir parodo) o daugiau tai sneka jau sava kalba, dar man nelabai suprantamus dalykus rolleyes.gif
Atsakyti
Skaiciau,kad metuku vaikas turi moketi bent 3 reiksmingus zodzius :rollyeyes: Musiske sako: ne,mama,tete,lialia,as cia,au au (suniukas),ate. Taip pat labai daug zodziu stengiasi atkartoti,bet dazniausiai gaunasi vienas skiemuo is viso zodzio biggrin.gif
Atsakyti
Maniskiui metukai ir kelios dieneles sako-mama,baba,diadia lotuliukas.gif ,kicia [aisku ne taip aiskiai kaip parasyta]-katyte,lialia...ir siaip daugiausia dar sava kalba lotuliukas.gif lotuliukas.gif uztat supranta tai viska-parodo kur akytes,ausytes,kojyte,kur jis pats-ploja rankytem per pilva,parodo viena metuka,nunu broliukui,vire vire kose daro,ploja katutes ir soka anciuku soki su broliuku lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif mums1,5metai ir tariam graziai mama,tete (o kai bando pasakit tėte tai liezuvis atrodo kad trukdo pasakyt biggrin.gif )ate,baba,ne,buna kad pasako;eik is cia,o seip jai ko nori parodo rankutem smile.gif
Atsakyti
Mano mažulis tikras kalbininkas biggrin.gif . Pirmasis mūsų žodis buvo tapkė tongue.gif . Mama, tete, atia sako jau senokai. Gana anksti išmoko sakyti caca, dažnai griebdavo už plaukų, tai imdavau jo ranką, braukdavau per galvytę ir sakydavau mamytė caca, Domantukas caca mirksiukas.gif . Pamatęs katiną, sako mau mau, šuniuką - au au. Turim žaislinį žąsiuką, tai pasiėmęs jį sako ga ga. Sąmoningai sako teta, dėdė. Kažkada dėdė į svečius buvo atvažiavęs ir ant sofos prigulęs, tai mažius priėjo sako dede aaaaa biggrin.gif . Žino ir sako, kad į puoduką daromas ssss ir kaka biggrin.gif . Iš paskutiniųjų naujų žodelių, tai yra ne ne galvytę purtant, nu nu su pirštuku ir ten ten ištiesus pirštuką.
Atsakyti
Na, paskaitau tai visi cia vunderkindai tiesiog. lotuliukas.gif
Mano vaikas tiek nesneka. sava kalba TAIP. Bet suniuku ir katyciu nevadina niekaip. Sako prasydamasis ant ranku mamamama, bet as to nesureiksminu. Man atrodo, tokio amziaus vaikai nesugeba dar suprasti tiek.
O mamytes per daug sureiksmina eilinius paburbuliavimus vaiku ir mano, kad jie jau sneka. lotuliukas.gif

Cia mano nuomone.
Atsakyti
na mano mazute tai ir dar nesako nei au au nei miau miau, bet manau gal jau greitai ismoksim ir daugiau, juk kiekvienas vaikas yra skirtingas, vienas supranta viska greiciau kitas ne taip greitai ax.gif
Atsakyti
Mažiukas sako: mama,tete,teta,lialia,au-au,ate,ačiū,labas,brrrr,didi(mašina) ;D
Pleputis jis toks.Turbūt iš sesytės mokosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2008 04 21, 10:54)
Na, paskaitau tai visi cia vunderkindai tiesiog.  lotuliukas.gif
Mano vaikas tiek nesneka. sava kalba TAIP. Bet suniuku ir katyciu nevadina niekaip. Sako prasydamasis ant ranku mamamama, bet as to nesureiksminu. Man atrodo, tokio amziaus vaikai nesugeba dar suprasti tiek.
O mamytes per daug sureiksmina eilinius paburbuliavimus vaiku ir mano, kad jie jau sneka.  lotuliukas.gif

Cia mano nuomone.


Tokio amžiaus vaikai supranta tikrai kur kas daugiau nei tu galvoji mirksiukas.gif .

O savo dideliu šnekučiu aš visai nesistebiu, nes aš pati labai anksti pradėjau kalbėti. Būdama 1,9 metų lopšelyje per Kalėdas jau dainavau lopšinę "aa aa pupa, kas tą pupą supa". Pasak mano mamos, visos auklėtojos ir mamos į mane žiūrėjo kaip į kažką tokio nerealaus ir vis norėjo pakalbinti doh.gif . Va visai panašiai kaip ir tu žiūri į visus gerokai daugiau kalbančius už taviškį vaiką tongue.gif .
Atsakyti
sveikos.mano mazoji sako tete,mama,au au,atia,bye,gerti,am am,bunny(kiskis-angliskai),savo megstamiausius multiku pavadinimus(Jonny,Harry) lotuliukas.gif dar sako bare,bijau , eik is cia(cia suniui) lotuliukas.gif ir bando dainuoti angliskai(cia is brolio ismoko,gal kas zinot dainele twinkle twinkle little star).dar sako opa opa opapa buvo pupa(zirnis neistaria),ir dar katu katu sako.
dickis tokio laiko taip dar nesnekedavo,o mazoji va dabar turi is ko mokytis,tai buna abu pasisneka.dickis psiguodzia,kad tete bare,o ta ir kartoja.
visai pamirsau,kad dar sako nianis ir tuite(senelis ir mociute),cia grynai brolio mokykla,ir caca.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acura_maniake: 21 balandžio 2008 - 20:59
QUOTE(Nanuk @ 2008 04 21, 11:54)
Na, paskaitau tai visi cia vunderkindai tiesiog.  lotuliukas.gif
Mano vaikas tiek nesneka. sava kalba TAIP. Bet suniuku ir katyciu nevadina niekaip. Sako prasydamasis ant ranku mamamama, bet as to nesureiksminu. Man atrodo, tokio amziaus vaikai nesugeba dar suprasti tiek.
O mamytes per daug sureiksmina eilinius paburbuliavimus vaiku ir mano, kad jie jau sneka.  lotuliukas.gif

Cia mano nuomone.


Tai būtų eiliniai paburbuliavimai, jeigu vaikas šnekėtų bet kada ir bet ką, nereaguodamas į aplinką. Tik kodėl sako mama, kai aš grįžtu namo, šaukia tete, kai grįžta iš darbo, kartoja au au, kai pro langą pamato šuniuką, rėkia am am am, kai ateinam į virtuvę. Kai sakau "kur Elzytė?", ji išlenda iš už kampo ir sako "aš čia". Šiandien nusičiaudėjau, sako "apči" biggrin.gif Kai paklausiu, kur pvz tėvelis, ir jei tuo metu jo nėra, ji išskečia rankutes ir sako "nėėė" (nėra). Kai duodu jos mylimiausią antklodėlę, sako "a-aaa-a". Sakau padainuok, ji ima dainuoti ir kraipytis, nors tuo metu gali nebūti jokios muzikos, o visiška tyla. Kai duodu jai kokį daiktą ir pati nepasako ačiū, tai sakau jai "ką reikia sakyti?", tada pasako ačiū. Ir t.t.
Vis dar manai, kad jie tokio amžiaus nesupranta ir kalba bet ką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 21 balandžio 2008 - 21:30
Mano saulytei 1 metukai ir 7 dienos.Aš nesakau kad ji yra vunderkindė,bet ji tikrai daug kalba ir supranta.Sako mama,tėtė,noriu,nenoriu,neina,čia,ten,lelė,aišku ji tai pasako savo kalba,bet visi supranta ką ji nori pasakyti.Dar,kai vakare prieš miegą nuimam pampersą ir pasakom kad einam "tešku tešku',tai ji eina tiesiai į vonią,žino kad eisim praustis...man tai yra labai svarbu ir įdomu,nes tai yra mano vaikas.Manau kiekvienai mamai yra labai svarbu kiekvienas žodelis kurį pasako mažylis ar mažylė ir nesvarbu tai pasakoma aiškiai ar "leliukų"kalba. smile.gif
Atsakyti