Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

QUOTE(pepilota @ 2008 04 23, 12:36)
Na ka, antru bandymu pavyko clap.gif  isirasau i minerelu myletoju gretas!!!! wub.gif

Mama apziurejo, tai liko apstulbus nuo odos grozio:bigsmile: Tikrai labai graziai pasidenge. Labai aciu uz patarima dazytis sukamaisiais judesiais. Ir si karta dengiau su kabuki thumbup.gif  dabar jau paprastu seseliu net nenoresiu tepti. Vokus irgi patepiau mineraisl, tai atrodo, kad seseliai lengvi butu uzdeti. Negaliu atsiziuret i veidrodi blush2.gif


Sveikinu 4u.gif bet nenustokit eksperementuot, as kazkur tik po savaites "atradau savo dazymosi buda" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenka1 @ 2008 04 23, 14:00)
Sveikinu 4u.gif bet nenustokit eksperementuot, as kazkur tik po savaites "atradau savo dazymosi buda" lotuliukas.gif


Tai ir as apie tai pagalvojau, bet jau pasiseke daug geriau nei vakar thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, čia biškiuką nelabai į temą, bet univere reikia apklausą padaryti ir va sugalvojau apie online shopping paklausti žmonių tai jeigu nesunku atsakykit į klausimus, nes reikia įvairaus amžiaus žmonių ir nuomonių 4u.gif
apklausa : online shopping
Atsakyti
iskilo klausimukas...o veilo spalvos tokios pat skirtingos kaip ir pudryciu? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2008 04 24, 16:08)
iskilo klausimukas...o veilo spalvos tokios pat skirtingos kaip ir pudryciu? 4u.gif


Nea, veilas toks pats šivesiausias iš mano rinkinio, bet jis spalvos apsoliučiai jokios neduodą, nei nubaliną veidą nei ką g.gif
Atsakyti
mergaites, kaip man naktine mineralke graziai ziuris rolleyes.gif matyt kad neatsilaikysiu ir pries dienine. Dar faina zinot, kad nepaisant kad pudra, bet sveika (tikriausiai) odai. Einu pasiskaityt apie ta naktine, nes nusipirkau bet nelabai pasigilinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2008 04 24, 22:17)
mergaites, kaip man naktine mineralke graziai ziuris  rolleyes.gif  matyt kad neatsilaikysiu ir pries dienine. Dar faina zinot, kad nepaisant kad pudra, bet sveika (tikriausiai) odai. Einu pasiskaityt apie ta naktine, nes nusipirkau bet nelabai pasigilinau  biggrin.gif

Lauksim verdikto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 04 24, 21:26)
Lauksim verdikto 4u.gif


verdiktas po kokios savaites- dvieju bus biggrin.gif man kolkas patinka tai, kad jei vakare pasidarau visas makeup'o valymo ir etc, proceduras, netiketai velyva vakara uzgriuvus sveciams atrodau 'pasitempusi' biggrin.gif

beje, ar esat kuri bandziusi sita daikciuka
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2008 04 24, 22:38)
verdiktas po kokios savaites- dvieju bus  biggrin.gif man kolkas patinka tai, kad jei vakare pasidarau visas makeup'o valymo ir etc, proceduras, netiketai velyva vakara uzgriuvus sveciams atrodau 'pasitempusi'  biggrin.gif

O kaip ryte oda atrodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 04 24, 21:43)
O kaip ryte oda atrodo?  g.gif


na, ne lygiai tokia pat kaip is vakaro biggrin.gif tokia truputi paplaukusi.

uzsisakiau dar BE primeri. o dienai mineralus galvoju is everyday minerals uzsisakyt. internete ju reitingai geresni nei BE g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veila: 25 balandžio 2008 - 08:08
QUOTE(Veila @ 2008 04 24, 20:38)


beje, ar esat kuri bandziusi sita daikciuka


turejau megineli thumbup.gif labai faina priemone. Veido oda pasidaro lygi lygi, lyg nulakuota. Panasus pojutis kaip po Estee Lauder Idealist serumo. Beto pastebejau, kad lyg lengviau foundation po jo dengesi wub.gif Zodziu, geras daiktas. Planuoju isigyti ax.gif
Atsakyti
Užsisakiau aš tą nemokamą everyday minerals rinkinį, pas mama turi ateit, o mama birželio 10 atskrenda pas mane, tai ir atveš. O jeigu patiks bus galimą ir daugiau užsisakyt rolleyes.gif
Atsakyti