Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

QUOTE(convict @ 2008 04 25, 10:56)
Užsisakiau aš tą nemokamą everyday minerals rinkinį, pas mama turi ateit, o mama birželio 10 atskrenda pas mane, tai ir atveš. O jeigu patiks bus galimą ir daugiau užsisakyt rolleyes.gif

aš čia naujokė bigsmile.gif o kur tiksliau čia galima užsisakyti blush2.gif tai čia visa virtuon reikia turėt? 4u.gif

įsigijau ir aš BE min,pudrytę blush2.gif bet nesuprantu, kokį šepetėlį reikia įsigyti, norint ją teptis...aš ne profesionalė, nenaudosiu 10 skirtingų, gal yra koks vienas pagrindinis, kurio pagalba galima gražiai padengti veiduką ax.gif būsiu dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelnutėlė @ 2008 04 26, 17:03)
aš čia naujokė bigsmile.gif o kur tiksliau čia galima užsisakyti blush2.gif tai čia visa virtuon reikia turėt? 4u.gif

įsigijau ir aš BE min,pudrytę blush2.gif bet nesuprantu, kokį šepetėlį reikia įsigyti, norint ją teptis...aš ne profesionalė, nenaudosiu 10 skirtingų, gal yra koks vienas pagrindinis, kurio pagalba galima gražiai padengti veiduką ax.gif būsiu dėkinga už atsakymą 4u.gif



as kiek supratau arba kabuki arba tiesiog skirta pudrai.
Atsakyti
su skirtu pudrai gero rezultato nelaukit, uztai mano mineralai atostogauja kol kas
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 04 26, 18:45)
su skirtu pudrai gero rezultato nelaukit, uztai mano mineralai atostogauja kol kas



kodel?
as maniau kad kabuki skirtas full coverage efektui,o paprastas lengvesniam variantui,ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Švelnutėlė @ 2008 04 26, 17:03)
aš čia naujokė bigsmile.gif o kur tiksliau čia galima užsisakyti blush2.gif tai čia visa virtuon reikia turėt? 4u.gif


Aš neturiu virtuon kortelės, užsisakinėju iš savo amerikietiško banko kreditinės kortelės smile.gif
O tiksliai užsisakyti galima iš čia kur parašyta free sample Makeup Kit, į amerika pristatmas beveik 4 doleriai, kaip į lietuvą irgi nežinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 04 26, 19:58)
Aš neturiu virtuon kortelės, užsisakinėju iš savo amerikietiško banko kreditinės kortelės smile.gif
O tiksliai užsisakyti galima iš čia kur parašyta free sample Makeup Kit, į amerika pristatmas beveik 4 doleriai, kaip į lietuvą irgi nežinau doh.gif

I lietuva pristato uz 5.05 dolerio. Kol nesiruosi moketi, tol kainos nerodo, kazkaip kvailai.
Atsakyti
Man tai kabuki gerai padengia. Sukamaisiais judesiais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(foje @ 2008 04 25, 17:13)
Oi kaip seniai cia buvau,tiek daug prikalbejot,dar neperskaiciau,bet skubu pranesti naujiena,kuria neseniai isbandziau-GLO MINERALS smile.gif
Iki siol naudojau tik Bare Escentuals,bet pazistama kosmetologe patare pabandyti GLO,minejo,kad si kosmetika siek tiek geresne nei BARE,nes skirta profesionalams.Ji jau 5 metai dirba su GLO.Ir ka gi,pabandziau as presuota pudra,(kurios Bare kaip ir neturi),ir likau suzaveta!Greiciau uzsitepa,priduoda matini finisa,ir siaip labai gerai jauciasi ant veido thumbup.gif
Va paziurekit sita puslapi,as jau visko noriu,bet kaineles doh.gif Tiesa e-bay maciau pigiau smile.gif
http://www.glomineralsdirect.com/
As bandziau va sita:user posted image


O kokia jusu oda, idomu sausai tiktu? smile.gif Ir kaip suprantu Lietuvoje deja jos nera verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jelenka1: 27 balandžio 2008 - 20:06
Užsisakiau ir aš tą nemokamą rinkinuką cool.gif
Tikiuosi ilgai nereikės laukti...
Atsakyti
Merginos noriu paklausti per kiek laiko ateina užsakymas iš http://www.midwestskincare.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ivalda @ 2008 04 28, 08:42)
Merginos noriu paklausti per kiek laiko ateina užsakymas iš http://www.midwestskincare.com  4u.gif

Man atėjo lygiai per savaitę 4u.gif
Atsakyti
Kas galit uzsakyti nemokama rinkinuka?
Atsakyti