Įkraunama...
Įkraunama...

Baidarės

mes ketvirtadieni isvykstam plaukti Lakaja rolleyes.gif velgi kartu su vaikais wub.gif turesim 3 dienas ir tris naktis, jau kaip lauuuukiu thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2006 07 05, 02:18)
mes ketvirtadieni isvykstam plaukti Lakaja  rolleyes.gif  velgi kartu su vaikais  wub.gif  turesim 3 dienas ir tris naktis, jau kaip lauuuukiu  thumbup.gif  biggrin.gif


Vakar buvom pas baidarininka uzsisakem kelione ir nunesem uzstata, tai jis minejo, jog siuo metu upes labai nusekusios, kai kurios virtusios upeliais, tik braidyt tetinkamos... g.gif Na, tikiuosi, kad dar palis, kad turetumem kuo plaukti rolleyes.gif Labai laukiu musu keliones... mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Prieš pora savaitėlių plaukėm Lakaja thumbup.gif , nuo Juodųjų Lakajų iki Žeimenos - tad perplaukėm visą upę, na ji negili (gal daugiau nenuseko), vingiuota ir labai graži . Geros kelionės drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip fainai, kad tokie atsiliepimai thumbup.gif zinau, kad ji negili-todel jauciuosi saugesne plaukdama su vaikais smile.gif tiesa, plauks ne tik vaikai. dar ir suo doh.gif biggrin.gif bet uz tai bus dar linksmiau biggrin.gif

na gal cia ne vietoje, bet o ka jus gaminates valgyt ant lauzo? rolleyes.gif sakau, gal koki ypatinga recepciuka turite ir jei negaila pasidalintumete? nes vien sausiaku visokiu tikrai neuzteks-vaikams reikia daugiau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2006 07 05, 18:01)
kaip fainai, kad tokie atsiliepimai  thumbup.gif zinau, kad ji negili-todel jauciuosi saugesne plaukdama su vaikais  smile.gif tiesa, plauks ne tik vaikai. dar ir suo  doh.gif  biggrin.gif  bet uz tai bus dar linksmiau  biggrin.gif

na gal cia ne vietoje, bet o ka jus gaminates valgyt ant lauzo?  rolleyes.gif  sakau, gal koki ypatinga recepciuka turite ir jei negaila pasidalintumete? nes vien sausiaku visokiu tikrai neuzteks-vaikams reikia daugiau...  smile.gif


Geriausias receptas - į puodą ką turiu, tą dedu. Makaronai, ryžiai, dešrelės, sriubos iš pakelių, koncervai... Žodžiu kaip fantazija suveikia smile.gif

Šiaip receptų skyrelyje tikrai buvo patiekalų receptų žygio metu... thumbup.gif
Atsakyti
Plaukiau Ula ir Merkiu,patiko labai ir ispudziu daug.Bet jau antra karta ten pat nenoriu,gal kas galite pasiulyti variantu,kur butu smagu praplaukti,su kliutimis,ne tik pasiirstyti baidare.Ginija tu siam reikale gali pasiulyti ,esi isbandzius ne viena upe. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuke @ 2006 07 05, 19:43)
Plaukiau Ula ir Merkiu,patiko labai ir ispudziu daug.Bet jau antra karta ten pat nenoriu,gal kas galite pasiulyti variantu,kur butu smagu praplaukti,su kliutimis,ne tik pasiirstyti baidare.Ginija tu siam reikale gali pasiulyti ,esi isbandzius ne viena upe. drinks_cheers.gif


Nelabai daug esu išmėginusi (kol kas), bet kas kart kai plaukiam, renkuosi vis kitą marštutą.
Artimiausiu metu plauksim Šešupės upe, vėliau Lakaja. Tada pakomentuosiu plačiau.
Ekstremaliausias maršrutas kokiu esu plaukusi - Visinčia. Ten daugiau baidares per užvartas kilojom ir tasėm nei irklavom doh.gif Bet ten profesionalams priskiriama trasa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 07 05, 20:11)
Geriausias receptas - į puodą ką turiu, tą dedu. Makaronai, ryžiai, dešrelės, sriubos iš pakelių, koncervai... Žodžiu kaip fantazija suveikia smile.gif

Šiaip receptų skyrelyje tikrai buvo patiekalų receptų žygio metu...  thumbup.gif


schmoll.gif gal nelabai bus skanu tokia ,, marmaliūzė,, mes tai verdam bulves jas sutrinam ir sumaišom su mėsos konservais - laaabai visiems patinka +daržovės thumbup.gif
Atsakyti
marmaliuzes, konservai su bulvem/makaronais (jie maziau sveria smile.gif ), saslykai, sparneliai, desreles-tai cia jau savaime aisku, bet sakau gal kazka tokio ypatingo, na su kokiu cinkeliu... ax.gif biggrin.gif
galiu as pasidalinti vienu desertu. ji darome pirma vakara... reikia bananu, sokolado, marshmalous (nzn kaip lietuviskai, nu tokie kaip zefyrai tik maziukai ir pakeliuose sufasuoti buna), folijos. banana su zieve prapjauni isilgai, prikaisioji sokalado gabaliuku ir tu "zefyriuku". susuki i folija ir dedi i zarijas. kai viskas issilydo ir isemus truputi pravesta, valgai su sauksteliu... 4u.gif laaabai skanu.
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 07 05, 17:49)
Nelabai daug esu išmėginusi (kol kas), bet kas kart kai plaukiam, renkuosi vis kitą marštutą.
Artimiausiu metu plauksim Šešupės upe, vėliau Lakaja. Tada pakomentuosiu plačiau.
Ekstremaliausias maršrutas kokiu esu plaukusi - Visinčia. Ten daugiau baidares per užvartas kilojom ir tasėm nei irklavom  doh.gif Bet ten profesionalams priskiriama trasa  ax.gif


Dekui,bandysim susiorganizuoti.
Idomu bus suzinoti tavo ispudzius apie Sesupe,nes gyvenu prie Sesupes kranto,tiksliau tevai dabar,nes esu isvykus ax.gif
Atsakyti
kokie sentimentai, bet zmogus, kurio sentimentai man labiausiai suvokiami, tai linaguste(negarantuoju del nicko, bet ta, kuri turi teti turista). skaiciau jos posta, kaip sava. viskas taip pazistama. mano tetis irgi darbe gaudavo baidares ir kita turistini inventoriu, dalyvaudavo raliukuose. viskas labai super. mama irgi turiste (dabar kiek pasyviai, bet studentiskais laikais visur lakstydavo). mane i baidare pasisodino 2 metuku. ir nuo tada nuo sekmadienio iki sekmadienio plaukiam kasmet po viena savaite. nuo 1994 metu susiradom didele chebra ir buna apie 20 zmoniu, 2 sunys. seimyninis pasiplaukiojimas, kur mamos bijo, tevai ir vaikai gaudo kaifa. visi kartu augom ir maziuku nebera, bet kai pradejom tai juokaudavom, kad mes sau negalim daug leisti, nes plaukia vaiku darzelis, bet vistiek virs 100km nuvarom kasmet. kai budavo anksciau neprisimenu, bet dabar tvarkingai apie 20km kiekvienai dienai. pernai buvo 15 zygis-beveik jubiliejinis. ta proga gavau baidares kapitono posta thumbup.gif ir musu ekipazas buvo vienintelis moteriskas. plaukem gaujos upe(latvija)-bliudas, 0 sroves, 0 kaifo, 0 rimtu pavoju. ir mes su puske vargom (man 17, jai 18). vejas nezmoniskas buvo, tai abi su asarom akyse kasemes i prieki, nes tempas nezmoniskas buvo, bet vietiek thumbup.gif dar noreciau ten pat. nuostabus vaizdai, tik azarto rejktu daugiau.

siaip kiek pastebejau, tai vos ne vienintele, kuri neplaukiau ula ir net nenoriu. nenoriu magistrales. mes kai plaukiam tai buna kartais kita kompanija, maximum 2. bet kai dvi tai jau nesamone. tada rejkia pestis del vietos nakvynei, nes krantu geru retai buna doh.gif bet vistiek super kai plaukem jura, tai net kazkoks seimo narys plauke kitoj kompanijoj. tai graziai susirekaudavom lotuliukas.gif
o zeimena plaukti ne uz ka nenoreciau dar karta, gal todel, kad mano kaimas kaltanenuose ir i zeimena prisiziuriu uztektinai, o kai nueinam maudytis tai bent po 2 kompanijas praplaukia. slykstu g.gif

kai gris tetis tai surasysiu visus marsrutus, kuriais esu pati plaukus. jei kas nors ka nors domins tai galesiu placiau papasakoti.

smagumelis tiesiog. myliu baidares wub.gif turim savo 2 baidares. tarybines, bet patvarias. lopu daug, bet kokie sentimentai jas istraukus sukyla biggrin.gif

beje ginija, kiek as prisimenu visincia, tai ten nieko extremalaus ir jokio profesionalumo ten reikalingo nematau. tiesa plaukiau seniai, bet nzn... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2006 06 28, 14:34)
o mes si savaitgali plaukem Sventaja ir ezerais, lanai patiko. Pernai metais plaukem Ula. Bet siemet labaiu patiko, nes Uloj tai jauteisi kaip mieste, pilna zmoniu salia plaukioja, o Sventojoj (prie Zarasu ) maziau zmoniu, atrodo kad miskai tie butu neplaiesti zmogaus, labai fainai  thumbup.gif  thumb_yello.gif

Mes birželio 26-29 dienomis plaukėm Šventąja nuo Užpalių iki Anykščių.Liuks,nieko nesutikom,gražiose vietose apsistodavom ir tokiose,kur jokių žmonių ir privažiavimų su mašinom nematyt.Tikrai gražūs vaizdai,atodangos,kilpos thumbup.gif Tik vat nereikėjo mums iki Anykščių plaukt,geriau būtume baigę ties Andrijoniškiu,nes toliau kaip kažkas sakė,upė pasidarė plati,o kuo arčiau Anykščių,tuo labiau užteršta.Pats tas plaukti iki Andrijoniškio thumbup.gif Kažkur skaičiau ,kad kiti nuo Dusetų pradeda,manau,kad toks maršrutas geriausias,kokioms keturioms paroms.
Atsakyti