Įkraunama...
Įkraunama...

Baidarės

Būtinai tulpe prasiplaukite Šušve thumbup.gif fainas upeliūkštis...ir plaukite dabar mirksiukas.gif Mes plaukėme gruodzio mėn,tai irgi buvo super...Dar pasiųlyčiau Širvinta,kai pakilęs vanduo,tai kai kuriose vietose toks jausmas,kad plauki jūra,taip banguoja... thumbup.gif
Aš,irgi niekad nesuprasdavau,kam plaukti baidomis šaltu oru,jei tam yra vasara doh.gif Kada mums pasiųlė pirmą kelionę prisijungti lapkričio mėnesį,plaukiau tik dėlto,nes "pavydėjau" kad jei neplauksiu vyras mūsų baidarėje sėdės su kita mergina lotuliukas.gif tai,taip ir išsiruošiau,pusę kelio bumbėjau doh.gif ,kad bus šalta,ir kokie kvailiai plaukia ziemą doh.gif lotuliukas.gif O,įsėdus i baidarę,pajutau skirtumą...Vasarinio plaukimo,ir zieminio..Vasarą,tai plauki ramiai,zinai,kad neišvirsi tikrai...neskubi,nes nėra kur skubėti ir tt...O tokiu oru įsėdi pajusti malonumą.. tongue.gif Kai baidarė lekia visu greičiu,tave neša,irkluoti beveik nereikia vietomis..bangos būna,tokios,kaip plauktum jūra...Tada dar daugiau įsibėgėji-kartais apvirsti lotuliukas.gif tada supranti,kur darai klaidas,ir,kad dar reikia mokytis,ir mokytis...Vienu zodziu,kartą pabandzius negali sustoti...šalta,tikrai nebūna,nes nemiegi,o irkluoji...
Šiandien uzsisakėme antrą baidarę,nusipirksime,kad galėtume jau pradėti plaukioti po truputį su vaikais..O,tai jie jau man seniai išūzė galvą,kad nori plaukti doh.gif Aišku rinksimės tada ramius upelius.. 4u.gif
sėkmės visom plaukimuose...
nebijokite išbandyti pavasario polaidzio upeliukus-super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2007 03 14, 23:50)
Būtinai tulpe prasiplaukite Šušve  thumbup.gif fainas upeliūkštis...ir plaukite dabar  mirksiukas.gif Mes plaukėme gruodzio mėn,tai irgi buvo super...Dar pasiųlyčiau Širvinta,kai pakilęs vanduo,tai kai kuriose vietose toks jausmas,kad plauki jūra,taip banguoja...  thumbup.gif
Aš,irgi niekad nesuprasdavau,kam plaukti baidomis šaltu oru,jei tam yra vasara  doh.gif Kada mums pasiųlė pirmą kelionę prisijungti lapkričio mėnesį,plaukiau tik dėlto,nes "pavydėjau" kad jei neplauksiu vyras mūsų baidarėje sėdės su kita mergina  lotuliukas.gif tai,taip ir išsiruošiau,pusę kelio bumbėjau  doh.gif ,kad bus šalta,ir kokie kvailiai plaukia ziemą  doh.gif  lotuliukas.gif O,įsėdus i baidarę,pajutau skirtumą...Vasarinio plaukimo,ir zieminio..Vasarą,tai plauki ramiai,zinai,kad neišvirsi tikrai...neskubi,nes nėra kur skubėti ir tt...O tokiu oru įsėdi pajusti malonumą.. tongue.gif Kai baidarė lekia visu greičiu,tave neša,irkluoti beveik nereikia vietomis..bangos būna,tokios,kaip plauktum jūra...Tada dar daugiau įsibėgėji-kartais apvirsti  lotuliukas.gif tada supranti,kur darai klaidas,ir,kad dar reikia mokytis,ir mokytis...Vienu zodziu,kartą pabandzius negali sustoti...šalta,tikrai nebūna,nes nemiegi,o irkluoji...
Šiandien uzsisakėme antrą baidarę,nusipirksime,kad galėtume jau pradėti plaukioti po truputį su vaikais..O,tai jie jau man seniai išūzė galvą,kad nori plaukti  doh.gif Aišku rinksimės tada ramius upelius..  4u.gif
sėkmės visom plaukimuose...
nebijokite išbandyti pavasario polaidzio upeliukus-super  thumbup.gif

Klausyk, o kada tada darot, kai apvirstat??? Lipat ant kranto, keiciat drabuzius, ar turit kokius nors tam pritaikytus ir neperslampancius??? laabai tau pavydziu...noreciau dabar jau plaukt...bet vat, kad baisoka, kad po tokiu pasiplaukiojimu sirgciau turbut menesi... blush2.gif
Atsakyti
sveikos, mamos,
4u.gif gimtadienio proga planuoju pakviesti būrį draugų (apie 8-9 žmones) į kelionę baidarėmis birželio 16-17 dienomis. kiek žinau daug kam iš jų tai bus pirmas plaukimas baidare. esame Vilniečiai. kokį maršrutą siūlytumėt atsižvelgiant į laiką, mūsų nepatyrimą šiame reikale ir į tai, kad nelabai pervargtume (juk norėsis ir pašvęsti drinks_cheers.gif )?
Visai susidomėjau Šalčios upe. taip pat pernai birželio mėnesį esu plaukusi Lakaja (nepatiko tai, kad buvo daug baidarininkų ir visos geresnės nakvynės vietos jau buvo užimtos).
ką galėtumėte pasiūlyti? rolleyes.gif
Atsakyti
Mielos mamos,
jei sugalvosite plaukti Molėtų ežerynu ar Lakajos, Kiaunos, Žeimenos upėmis, visada galite kreiptis į mane - aš pati nuomoju baidares ir mielai dalinu patarimus. Mano svetainė - http://www.baidariu.puslapiai.lt . Kviečiu aplankyti.
Atsakyti
AStonke

žygis thumbup.gif foto thumbup.gif
laukiu vasaros bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2007 03 14, 22:50)
Būtinai tulpe prasiplaukite Šušve  thumbup.gif fainas upeliūkštis...ir plaukite dabar  mirksiukas.gif Mes plaukėme gruodzio mėn,tai irgi buvo super...Dar pasiųlyčiau Širvinta,kai pakilęs vanduo,tai kai kuriose vietose toks jausmas,kad plauki jūra,taip banguoja...  thumbup.gif
Aš,irgi niekad nesuprasdavau,kam plaukti baidomis šaltu oru,jei tam yra vasara  doh.gif Kada mums pasiųlė pirmą kelionę prisijungti lapkričio mėnesį,plaukiau tik dėlto,nes "pavydėjau" kad jei neplauksiu vyras mūsų baidarėje sėdės su kita mergina  lotuliukas.gif tai,taip ir išsiruošiau,pusę kelio bumbėjau  doh.gif ,kad bus šalta,ir kokie kvailiai plaukia ziemą  doh.gif  lotuliukas.gif O,įsėdus i baidarę,pajutau skirtumą...Vasarinio plaukimo,ir zieminio..Vasarą,tai plauki ramiai,zinai,kad neišvirsi tikrai...neskubi,nes nėra kur skubėti ir tt...O tokiu oru įsėdi pajusti malonumą.. tongue.gif Kai baidarė lekia visu greičiu,tave neša,irkluoti beveik nereikia vietomis..bangos būna,tokios,kaip plauktum jūra...Tada dar daugiau įsibėgėji-kartais apvirsti  lotuliukas.gif tada supranti,kur darai klaidas,ir,kad dar reikia mokytis,ir mokytis...Vienu zodziu,kartą pabandzius negali sustoti...šalta,tikrai nebūna,nes nemiegi,o irkluoji...
Šiandien uzsisakėme antrą baidarę,nusipirksime,kad galėtume jau pradėti plaukioti po truputį su vaikais..O,tai jie jau man seniai išūzė galvą,kad nori plaukti  doh.gif Aišku rinksimės tada ramius upelius..  4u.gif
sėkmės visom plaukimuose...
nebijokite išbandyti pavasario polaidzio upeliukus-super  thumbup.gif


vat šito nesupratau. tai ar irkluoji ar ne biggrin.gif bet žinok susidomėjau....gal ir man prie tėo kompanijos prisijungt velykiniui žygiui....o kiek rūbų prisidedat? daug? batų kelias poras?
Atsakyti
Sukūriau 2 temą, kai užbaigsime šią - keliamės i ČIA
Atsakyti
QUOTE(extravaganza @ 2007 03 15, 10:38)
sveikos, mamos,
4u.gif gimtadienio proga planuoju pakviesti būrį draugų (apie 8-9 žmones) į kelionę baidarėmis birželio 16-17 dienomis. kiek žinau daug kam iš jų tai bus pirmas plaukimas baidare. esame Vilniečiai. kokį maršrutą siūlytumėt atsižvelgiant į laiką, mūsų nepatyrimą šiame reikale ir į tai, kad nelabai pervargtume (juk norėsis ir pašvęsti  drinks_cheers.gif  )?
Visai susidomėjau Šalčios upe. taip pat pernai birželio mėnesį esu plaukusi Lakaja (nepatiko tai, kad buvo daug baidarininkų ir visos geresnės nakvynės vietos jau buvo užimtos).
ką galėtumėte pasiūlyti? rolleyes.gif

Is tiesu jums siulyciau Zeimana paplaukti, nes:
1. Ten labai grazu ir puikus krantai
2. Per daug nepervargsit ir galesit pasvesti
3. nera sunkus marsrutas ir tiks naujokams
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2007 03 15, 17:05)
Is tiesu jums siulyciau Zeimana paplaukti, nes:
1. Ten labai grazu ir puikus krantai
2. Per daug nepervargsit ir galesit pasvesti
3. nera sunkus marsrutas ir tiks naujokams


zeimena teko plaukti pernai, nes lakaja jos intakas. siaip zeimena pasirode platoka. o gal maisau su nerim, nes nelabai susigaudem kai plaukem i kur iplaukem doh.gif drinks_cheers.gif o apie Šalčia nieko papasakoti negali?
Atsakyti
QUOTE(extravaganza @ 2007 03 15, 17:18)
zeimena teko plaukti pernai, nes lakaja jos intakas. siaip zeimena pasirode platoka. o gal maisau su nerim, nes nelabai susigaudem kai plaukem i kur iplaukem  doh.gif  drinks_cheers.gif  o apie Šalčia nieko papasakoti negali?

ŠALČIA
Trasos ilgis - 63km, trukmė 2 - 3d., sezonas - IV-IX mėn. Šalčia - didžiausias Merkio intakas, prasidedantis už 4km į šiaurę nuo Šalčininkų. Iš pradžių 9km teka Lietuvos teritorija į pietus, paskui, pasukusi į vakarus, 11km - Lietuvos Respublikos ir Baltarusijos respublikos siena, toliau vėl teka per Lietuvą, Rūdininkų girios pietiniu pakraščiu. Išilginis upės profilis įgaubtos formos. Tokio profilio yra senos upės, ištekančios iš aukštumų, aukštupyje turinčios didelį nuolydį, kuris žemupio link mažėja. Palyginti su kitomis Lietuvos upėmis, Šalčia yra gana srauni, negilaus slėnio, neaukštų krantų. Labai vingiuota (turinti visus keturis vingiuotumo laipsnius); vanduo šaltas, labai švarus. Dėl to joje veisiasi upėtakiai, kiršliai, šlakiai. Mėgėjiška žūklė šioje upėje nedraudžiama. Maršrutas skiriamas trumpų išvykų mėgėjams turistams. Plaukti rekomenduojama pradėti nuo Kaniūkų kaimo (51km). Šalčia įteka į Merkį 87.8km nuo jo žiočių.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti