Įkraunama...
Įkraunama...

Baidarės

Sveikos baidarininkės,

Pavasaris atgaivino norą su baidarėmis į žygius keliauti wub.gif Aš irgi jau pradedu domėtis kuria upe šiais metais prasinešti. Asmeniškai aš už mažesnes upes, kurioje nėra baidarininkų kamščių. Pernai išmėginom Šešupės upę, liuks maršrutas thumbup.gif Rekomenduoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2007 03 09, 10:28)
Sveikos baidarininkės,

    Pavasaris atgaivino norą su baidarėmis į žygius keliauti  wub.gif  Aš irgi jau pradedu domėtis kuria upe šiais metais prasinešti. Asmeniškai aš už mažesnes upes, kurioje nėra baidarininkų kamščių. Pernai išmėginom Šešupės upę, liuks maršrutas  thumbup.gif  Rekomenduoju  drinks_cheers.gif

Gal visai nieko pasiulymas, o niekada nebandei plaukti Dubysa...Musiskiai kazkodel siemet galvoja ten plaukti...Bet apsvarstysim ir sesupe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2007 03 09, 12:11)
Gal visai nieko pasiulymas, o niekada nebandei plaukti Dubysa...Musiskiai kazkodel siemet galvoja ten plaukti...Bet apsvarstysim ir sesupe thumbup.gif


Dubysa dar nea, neplaukėm schmoll.gif Mes dažniausiai šturmuojam Aukštaitijos upes ax.gif Labai patiko Lakaja, bet Šešupė irgi thumbup.gif upė. Visko yra - ir slenkščių, ir srovės, ir siauriau, ir plačiau, ir užtvankų, ir žolių per kurias šiaip sau nepraplauksi. Ir nesutikom nei vieno baidarininko schmoll.gif O aplinkiniams irgi egzotika buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Dubysa plaukėme....smagi upė....nors vasarą rami...Tik,tiek ,kad keli slenksčiai yra neblogi,tai vasarą manau per juos nepatartina plaukti,nes jei bus mazai vandens,teks trenktis į akmenų krūvas...ir po baidarės doh.gif
Beje,daug gerų maršrutų yra www.klajoklis.lt ten pasiziūri fotkes,ir mazdaug zinai,kas laukia thumbup.gif
Atsakyti
Pernai plaukiau su kito forumo dalyviais Žeimena ir aukštaitijos upeliukais, Merkiu iki Nemuno. Kelis kart bandėm praplaukt Vilnele nuo Belmonto iki Sereikiškių. Bet Vilnelė labai nešvari. Vis tik smagiau plaukt vasarą, nes smuktelėjus vandenin tokiu oru, gali ir raumenis sutraukti.
Atsakyti
Na,ryt plaukiame Siesarčiu 4 baidarėmis...trūksta labai vieno zmogaus verysad.gif Gal,kas norėtų???jei,ką rašykite i a.z... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2007 03 09, 18:49)
Na,ryt plaukiame Siesarčiu 4 baidarėmis...trūksta labai vieno zmogaus  verysad.gif Gal,kas norėtų???jei,ką rašykite i a.z... mirksiukas.gif



lauksim atsiliepimų bigsmile.gif
aš tai nedrįsčiau tokiu oru blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 03 11, 11:32)
lauksim atsiliepimų bigsmile.gif
aš tai nedrįsčiau tokiu oru blush2.gif

Jooo... vakar nors nelijo. O dabar stačias lietus ir dar žemiau dešimties laipsnių. schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos plaukikės lotuliukas.gif
Siesartis buvo super.. lotuliukas.gif Iš 4 baidarių 3 išsimaudė pilnumoje,kelios net po kelis kartus...Upeliukas tikrai ekstriminis,tikra ta zodzio prasme blink.gif Griuvo į vandenį,net profai...daug medzių išvartų,kai kur srovė didelė...neša,negali net baidos suvaldyti..na,kas norite išsimaudyti-pirmyn..Kitu atveju-plaukti nerekomenduoju.. lotuliukas.gif Beto čia pavasarinė upė,ir plaukti patariama,tik esant geram vandeniui...
Čia šiek tiek fotkių,kaip viskas atrodė: http://picasaweb.goo...tonke/Siesartis

Kad plaukiau nesigailiu... thumbup.gif nors ir aš išsimaudziau,kazkaip kvailai netyčia...Srovė uznešė prie medzio,ir griuvome lotuliukas.gif Bet kompanija buvo šauni...vieni kitiem padėjo...išsikapanojome... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2007 03 13, 23:12)
Sveikos plaukikės  lotuliukas.gif
Siesartis buvo super.. lotuliukas.gif Iš 4 baidarių  3 išsimaudė pilnumoje,kelios net po kelis kartus...Upeliukas tikrai ekstriminis,tikra ta zodzio prasme  blink.gif Griuvo į vandenį,net profai...daug medzių išvartų,kai kur srovė didelė...neša,negali net baidos suvaldyti..na,kas norite išsimaudyti-pirmyn..Kitu atveju-plaukti nerekomenduoju.. lotuliukas.gif Beto čia pavasarinė upė,ir plaukti patariama,tik esant geram vandeniui...
Čia šiek tiek fotkių,kaip viskas atrodė:  http://picasaweb.goo...tonke/Siesartis

Kad plaukiau nesigailiu...  thumbup.gif nors ir aš išsimaudziau,kazkaip kvailai netyčia...Srovė uznešė prie medzio,ir griuvome  lotuliukas.gif Bet kompanija buvo šauni...vieni kitiem padėjo...išsikapanojome...  doh.gif


Atrodo labai smagus žygis buvo wub.gif
Atsakyti
man tai vistiek šalta net pagalvoti...aš vasarą plaukdama sugebu sušalti, o ką kalbėti apie tai...
o tėvas mano ruošias plaukti baltąja ančia. kažkada planavom ja plaukti vasarą, o db sumanė turbūt patikrint ar su nakvyne viskas gerai biggrin.gif:D

astonke-super fotkytės, bet labai mažos, tai nieko baisaus ten nesimato...bent jau man...bet super thumbup.gif
Atsakyti
Mes plaukem Jura rami upe bet labai grazi keisciausia kad kerves vaiksto palaidos iki pat vandes ateina mums dvi tokios ryte desra pavoge biggrin.gif bet seip ispudziai tikrai liux
Papildyta:
QUOTE(AStonke @ 2007 03 13, 22:12)
Sveikos plaukikės  lotuliukas.gif
Siesartis buvo super.. lotuliukas.gif Iš 4 baidarių  3 išsimaudė pilnumoje,kelios net po kelis kartus...Upeliukas tikrai ekstriminis,tikra ta zodzio prasme  blink.gif Griuvo į vandenį,net profai...daug medzių išvartų,kai kur srovė didelė...neša,negali net baidos suvaldyti..na,kas norite išsimaudyti-pirmyn..Kitu atveju-plaukti nerekomenduoju.. lotuliukas.gif Beto čia pavasarinė upė,ir plaukti patariama,tik esant geram vandeniui...
Čia šiek tiek fotkių,kaip viskas atrodė:  http://picasaweb.goo...tonke/Siesartis

Kad plaukiau nesigailiu...  thumbup.gif nors ir aš išsimaudziau,kazkaip kvailai netyčia...Srovė uznešė prie medzio,ir griuvome  lotuliukas.gif Bet kompanija buvo šauni...vieni kitiem padėjo...išsikapanojome...  doh.gif

Vyrui ko gero nesakysiu susigundytu kaip mat bet jus drasuoliai drinks_cheers.gif
Papildyta:
smile.gif paskaitinejau kad Susve nieko upe oi kiek ten vasaru prisimaudyta gal cia imt ir su baidare pralekt ? ax.gif
Atsakyti