Įkraunama...
Įkraunama...

Baidarės

Bijau, kad jie toks oras, tai neteks baidaremis plaukti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 05 12, 12:16)
Bijau, kad jie toks oras, tai neteks baidaremis plaukti... doh.gif


Oras tai eina sau sad.gif tikrai šh...
Atsakyti
O man ka daryt, jei jau po 2 savaiciu suplanuota? Nebent ims ir pasikeis oras, nors visa menesi pranesa lietinga.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2005 05 12, 13:08)
O man ka daryt, jei jau po 2 savaiciu suplanuota? Nebent ims ir pasikeis oras, nors visa menesi pranesa lietinga..  verysad.gif

gal vistik bus ok.
O kiek laiko žygis?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 12, 13:13)
gal vistik bus ok.
O kiek laiko žygis?


3 dienas
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2005 05 12, 13:18)


uij.... gali būti šalta...
Atsakyti
Oi, tokiu oru i zygi... schmoll.gif Nebent labai greitai atsiltu oras, bet kaip miegoti? Nebent daug degtines, siltu rubu ir dar siltesniu miegmaisiu. O kitaip tai nezinau doh.gif
Atsakyti
Aš kitą savaitgalį turėčiau lėkt į žygelį ax.gif Lyg žada atšilimą.... Labai tikiuosi, nes su pirštinėm irkluot kažko nesinori schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Yara @ 2005 05 13, 09:19)
Aš kitą savaitgalį turėčiau lėkt į žygelį ax.gif Lyg žada atšilimą.... Labai tikiuosi, nes su pirštinėm irkluot kažko nesinori schmoll.gif


g.gif... va čia tai jau negali žinot...
Oras kaip ir horoskopai: prognozės dažniausiai netinkna niekam...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 13, 09:15)
g.gif... va čia tai jau negali žinot...
Oras kaip ir horoskopai: prognozės dažniausiai netinkna niekam...


Labai teisingas pastebejimas thumbup.gif Mums visada taip jau budavo: pranasauja lietu - sviecia saule. Kai turi sviest saule - lyja.

Kaip bebutu linkiu silto oro ir smagaus zygio. Is ispudziu lauksim ax.gif
Atsakyti
o mes plauksim birzeio 18 d. didele kompanija, 8 baidares...jau dabar meldziuosi lietaus dievui, kad isnyktu is LT padanges biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vauga @ 2005 05 13, 11:48)
o mes plauksim birzeio 18 d. didele kompanija, 8 baidares...jau dabar meldziuosi lietaus dievui, kad isnyktu is LT padanges  biggrin.gif  biggrin.gif


smile.gif šaunuoliai reikia plaukt smile.gif
Na dar daug laiko iki birželio....
Atsakyti