Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusas

šiaip aš asmeniškai to "superinio efekto" labai nematau. šiemet labai džiaugiuosi, kad dar nei vieno lapelio nepametė nei vienas iš dviejų ficusų smile.gif o man po alučio laistymo irgi toks tvaikelis lieka
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2008 11 21, 12:21)
4u.gif Aš savo medelį jau pavaišinau alučiu, tik dabar įdomu, po kiek laiko maždaug realiai pasimato tas "superinis efektas" ?  blush2.gif

Nežinau ar tai sutapimas ar ne, bet aš saviškiui pirmą kartą gal prieš gerą savaitę brendžio likutį įpyliau, tai po truputį lapelius pradėjo leist, o šios savaitės pradžioje alumi palaisčiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif O kai palaistai alumi nesmirda kambary? g.gif Kai saviskiui pasakiau,Tai taip paziurejo blink.gif ir sako,taigi labai smirdes ir is viso kazkas is pavydo taip patare,kad nudziutu schmoll.gif Be reikalo visai issiziojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilideka @ 2008 11 21, 17:05)
Sveikutes 4u.gif O kai palaistai alumi nesmirda kambary? g.gif Kai saviskiui pasakiau,Tai taip paziurejo  blink.gif ir sako,taigi labai smirdes ir is viso kazkas is pavydo taip patare,kad nudziutu  schmoll.gif Be reikalo visai issiziojau doh.gif

kiek as laisciusi tai niekad nesmirdejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2008 11 22, 12:58)
kiek as laisciusi tai niekad nesmirdejo schmoll.gif

o man tiesą pasakius, tai smirda kai tik palaistau. tada pravėdinu gerokai ir vėl normaliai rolleyes.gif
Atsakyti
Na, aš palaisčiau ir pas mus tikrai jokio kvapo nesijaučia - nesuprantu kaip ten pas jus kitaip ... g.gif Gal kibirais pilat? lotuliukas.gif
Atsakyti
va ką tik puse buteliuko ant dviejų padalinau ir tikrai nosį raito rolleyes.gif gal čia uoslės klausimas wink.gif laugh.gif
Atsakyti
laugh.gif lotuliukas.gif Na,patikėk aš savo uosle tikrai nesiskundžiu thumbup.gif
Tyčia nuėjau ir pauostinėjau vazoniką vat ką tik - nu nėr jokio ten nemalonaus kvapooooooo... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 22 lapkričio 2008 - 23:43
Sveikos fikusų augintojos 4u.gif
tikiuosi labai neužpyksit ir kas nors padėsit ax.gif . Mama nusipirko naują gėlę ir išvažiavo, o prižiūrėti paliko man doh.gif sakė kad tai lyg fikusas g.gif gal žinot ar tai tikrai fikusas ir gal galit patarti kaip jį auginti- ar mėgsta drėgmę, šviesą (labai/nelabai), kokios žemės reikia ir pan., gal galima kur rasti daugiau info apie jį? nes aš neturiu nei žalio supratimo, o bijau kad nenuvystų unsure.gif

va koks jis 4u.gif
user posted image

turim dar ir kitą fikusą (jei neklystu unsure.gif ) tai jis auga tikrai gerai, bet neesu tikra ar juos abu (plačialapį ir smulkialapį) prižiūrėti vienodai g.gif
user posted image

iš anksto dėkui už patarimus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2008 11 23, 00:42)
Tyčia nuėjau ir pauostinėjau vazoniką

thumbup.gif user posted image nu šaunuolė thumbup.gif žinok neturiu nė menkiausio supratimo, kodėl taip skirtingai mums tie kvapai užsiuodžia g.gif man tvaikelis eina tik pirmąją dieną kai palaistau, paskui viskas susinormalizuoja ax.gif
Papildyta:
QUOTE(LauraSim @ 2008 11 23, 01:09)
Sveikos fikusų augintojos 

aš savo plačialapį purškiu vandeniu ir labai retai laistau 4u.gif šiemet dar nepametė nė vieno lapo, tai labai džiaugiuosi. ką tik ant gėlės kortelės perskaičiau,kad jiems tinka tiek saulėta, tiek atokesnė vieta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 11 23, 00:33)
thumbup.gif  user posted image  nu šaunuolė  thumbup.gif


irnesakyk.gif O MB tai manęs visiškai nesuprato - pamatė ir sako, ką čia darai? g.gif
hihihi.gif O aš vazoniką atsitūpusi sau uostinėju vidury nakties ... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 23 lapkričio 2008 - 01:03
QUOTE(Rasicka* @ 2008 11 23, 02:00)
sako, ką čia dabar ten darai?

gerai,kad tik paklausė,o neiškvietė profesionalios pagalbos mirksiukas.gif user posted image
o aš sėdžiu netoliese ficuso ir visą vakarą riečiu nosį doh.gif jaučiu einu smilkalą užkursiu user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cactus_: 23 lapkričio 2008 - 01:07