Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

user posted image

SU MŪSŲ ŠVENTE VISAS wub.gif
Atsakyti
Laba, 25d. operavo , o tik ryt ims siūlus.. nes dar nesugiję buvo.Operavausi Kaune, gyd. A.Jakutis thumbup.gif Darė spinalinę nejautrą (į stuburą), bet aš dar paprašiau, kad ir migdomųjų duotų blush2.gif , man taip geriau blush2.gif Ir siuvo ir klijavo .....Ligoninėje praleidau 3 d. , skyrius ir darbuotojai thumbup.gif Tik laaaabai jau sunkioje palatoje papuoliau....trys moteriškės ir visos tik su viena koja verysad.gif verysad.gif verysad.gif TAI AŠ PASIJAUČIAU SU SAVO BĖDA NEKAIP... verysad.gif
Gydytojas sakė, kad neverta pirkti kojinių - neverta, sakė gerai ir elastinis bintas g.gif g.gif Na aišku gerai, bet su kokiais kaloooošais reiks vaikščioti lotuliukas.gif
GERIU vaistukus kaip ir jūs....

Noriu jūsų paklausti, o kiek tos kompresinės kojinės turi denų? g.gif

Ačiuks wub.gif

IKI RYTOJAUS
Atsakyti
QUOTE(Ytė @ 2008 05 05, 21:32)
Laba, 25d. operavo , o tik ryt ims siūlus.. nes  dar nesugiję buvo.Operavausi Kaune, gyd. A.Jakutis thumbup.gif Darė spinalinę nejautrą (į stuburą), bet aš dar paprašiau, kad ir migdomųjų duotų blush2.gif , man taip geriau blush2.gif Ir siuvo ir klijavo .....Ligoninėje praleidau 3 d. , skyrius ir darbuotojai  thumbup.gif Tik laaaabai jau sunkioje palatoje papuoliau....trys moteriškės ir visos tik su viena koja verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif TAI AŠ PASIJAUČIAU SU SAVO BĖDA NEKAIP... verysad.gif
Gydytojas sakė, kad neverta pirkti kojinių - neverta, sakė gerai ir elastinis bintas g.gif  g.gif Na aišku gerai, bet su kokiais kaloooošais reiks vaikščioti lotuliukas.gif
GERIU vaistukus kaip ir jūs....

Noriu jūsų paklausti, o kiek tos kompresinės kojinės turi denų? g.gif

Ačiuks wub.gif

IKI RYTOJAUS


Sveikute, kaip matau tavo situacija ne is lengvuju buvo... O kompresines kojines as tik po menesio uzsimoviau. Visa menesi su elastiniu bintu pravaiksciojau. Kompresines kojines yra terapines, mano II klases. Jos parenkamos ismatavus tam tikras kojos vietas cm. Gali paziureti vadevitos tinklapyje. Nera ant ju uzrasyta kiek jos turi denu. Cia man vienoj vaistinej bande pudrint smegenis, kad 140 denu kojines ir yra tos II kompresines klases kojines. Bet tai tikrai netiesa.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Bronė: 05 gegužės 2008 - 20:59
Sveikos smile.gif pas mane irgi ta pati problemele verysad.gif ypac ant desines kojos yra mazas mazgiukas ir venos pradeda vis labiau rysketi...buvau praeita savaite medicinos diagnostikos centre konsultacijai, tai sake, kad reikia operuoti, kitaip nieko nebus, nes pas mane paveldeta... bet kazkaip nezinau, is kabineto isejau isitikinus, kad reikia operuotis, bet paskui namiskiai kazkaip mane nekaip nuteike g.gif kad vel kitos iskils i pavirsiu, vistiek visu venu neisoperuosi..nu zodziu pasimeciau doh.gif gal galit is savo patirties pasakyti, kaip buna po operacijos...ir dar man sake, kad geriau nelaukti, nors pas mane dar nera tokia baisi situacija, tiksliau cia greiciau del grozio.. ir dar..apie lazerine operacija pasisake neigiamai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ELEGANCE @ 2008 05 06, 09:38)
ir dar..apie lazerine operacija pasisake neigiamai unsure.gif

g.gif kodėl?
turi skaudžios patirties, ar tiesiog žodis "lazeris" gąsdinančiai skamba?
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2008 05 06, 10:02)
g.gif  kodėl?
turi skaudžios patirties, ar tiesiog žodis "lazeris" gąsdinančiai skamba?

sake tai dar nauja ir labai populiaru, taciau nera pakankamai metodikos ir praktikos, kazkaip gydytojas bande paaiskinti, kad lazerines operacijos metu suardoma vena, o tas visas kraujagysliu tinklas apie vena lieka g.gif nu jis ten moksliskai kai kalbejo, o as dar visa tokia isitempus sedejau, tai puses ir neprisimenu biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ELEGANCE @ 2008 05 06, 11:44)
sake tai dar nauja ir labai populiaru, taciau nera pakankamai metodikos ir praktikos, kazkaip gydytojas bande paaiskinti, kad lazerines operacijos metu suardoma vena, o tas visas kraujagysliu tinklas apie vena lieka g.gif nu jis ten moksliskai kai kalbejo, o as dar visa tokia isitempus sedejau, tai puses ir neprisimenu biggrin.gif  blush2.gif

biggrin.gif
Niu tai paskaityk praeitos temos paskutinius lapus, gal aiškiau pasidarys mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DODA: 06 gegužės 2008 - 11:39
Aciu mirksiukas.gif perskaiciau, kad operavaisi GK klinikoj, gal gali papasakot kokia narkoze tau taike, kiek pjuviu, ar graziai sugijo, kiek panasiai laiko reikejo su elestaniu bintu vaikscioti.. Nes pas mane irgi nera bloga situacija, greiciau grozio reikalas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ELEGANCE @ 2008 05 06, 13:18)
Aciu mirksiukas.gif perskaiciau, kad operavaisi GK klinikoj, gal gali papasakot kokia narkoze tau taike, kiek pjuviu, ar graziai sugijo, kiek panasiai laiko reikejo su elestaniu bintu vaikscioti.. Nes pas mane irgi nera bloga situacija, greiciau grozio reikalas unsure.gif

čia jau iš šios temos pirmo lapo doh.gif :

QUOTE(DODA @ 2008 04 24, 12:44)
nea, ne lazeriu (nors lazeriu, berods biuliotenio laikas irgi minimalus  g.gif ).
man tiesiog ištraukė paviršines venas, kurios ramybės nedavė, bo labai jau "vynuogynas" švietė iš tolo. Venas ištraukė per miniatiūrinius pjūvelius.....juvelyrinis darbas... thumbup.gif  Net neįsivaizdavau, kad taip įmanoma...Vasarą, manau, jų nei žymės nebebus  biggrin.gif


QUOTE(DODA @ 2008 04 24, 13:54)
operaciją darė ne darbo dieną. narkozės nebuvo, tik vietinė nejautra - nuskausminimo injekcijos - tik į operuojamą vietą (prieš porą metų darė operaciją su spinaline nejautra  doh.gif  nebenoriu daugiau tokios  schmoll.gif ). Siūlės ....  g.gif nebuvo siūlių, nes, kaip sakiau, venas ištraukė per skylutes, kurių siūt nereikia. Sunku vaikščiot buvo pirmą dieną, nes kojos buvo subintuotos+kompresinės kojinės. Kitą dieną po perrišimo, - tik kompresinės kojinės. Iš viso to reiklao nemaloniausias dalykas buvo kas rytą kojines užsitempti  doh.gif .
o dėl mėlynių, tai porą savaičių į darbą su kelnėm vaikščiojau, be miniakų  smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DODA: 06 gegužės 2008 - 13:07
4u.gif sorry, nemaciau blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
LABA, niu va nemažai laiko praėjo nuo 04 25, o man visa koja aptirpusi, nejautri.....Gal ir jums taip?kaip jūs jautėtės?
Atsakyti
QUOTE(Ytė @ 2008 05 13, 18:02)
LABA, niu va nemažai laiko praėjo nuo 04 25, o man visa koja aptirpusi, nejautri.....Gal ir jums taip?kaip jūs jautėtės?


Man koją skaudėjo praktiškai visą mėnesį. Ir tik kai išėjau į darbą pradėjo gerėti lotuliukas.gif O dabar - jau greit bus du mėnesiai po operacijos - jau beveik nejaučiu, tik vis tiek koja dar tinsta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Bronė: 13 gegužės 2008 - 20:03