Įkraunama...
Įkraunama...

patarkit visiškai naujokei

po kiek laiko jūsų antra puselė pasiūlė tai.... ar pačios pasiūlėte....
jei ne paslaptis, kaip tvarkėte finansus - kartu ar atskirai ....?
na ir šiaip, kokie nauji rūpesčiai ir problemos ir džiaugsmai atsirado? smile.gif
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ladolcevita,net neatsimenu,kuris iš mūsų pasiūlėme tuoktis.Kažkaip savaime tas dalykas išplaukė,nes aš tuo metu gyvenau Lietuvoje,o jis -Italijoje.Tad nutarėm,kad užtenka tų važinėjimųsi,reikia gyventi kartu. wub.gif
O visi finansai mūsų yra bendri,kažkaip kitaip to ir neįsivaizduoju. mirksiukas.gif
Patys sunkiausi buvo pirmi vedybų metai,na,bet didelių problemų neturėjome,užtai jau ir eina 7 vedybinio gyvenimo metai. ax.gif
Atsakyti
Titti, ačiū už greitą atsakymą wink.gif , ar manai, kad prieš vedybas reiktų pagyventi kurį laiką kartu?
Atsakyti
Na,aš nemanau,kad prieš vedybas būtina pagyventi kartu.Mudu su vyru prieš vedybas kartu negyvenome,bet mūsų santuoka yra laiminga. ax.gif
Atsakyti
As gyvenu "susimetus" jau antri metai. Manau, kad pries santuoka tai butina. Tik tuomet suprasi, ar galit "apsislifuoti", ar pavyks tau susitaikyt su jo idom ir atvirksciai. Geriau tai issiaiskinti pries santuoka, nei po to skirtis. Bet tas "susimetimas" nebutinai turi trukti metu metus. Kartais gali uztekti ir puses metu. O kodel neteku as pati? Nenoriu. Man ir taip gerai. Finansus deretu tvarkyti kartu, kartu spresti ka pirkti, ko ne. Tiesa, as dabar nedirbu, tai vyras mane islaiko... Bet imu is jo pinigu tiek, kiek reikia (perku maista, smulkmenas sau). O kada tuoktis? Arba kai prades gimines "spausti" biggrin.gif ,arba, kai patys tai pajusit (as nuo giminiu spaudimo dar atsilaikau).
Atsakyti
mes jau sesi metai gyvenam nesusituoke ir manau,kad kiekvien pora pries tuokiantis turetu taip pagyvent.pazystu pora,kurie susituoke,pries tai nepagyvene.kai pradejo kartu gyvent,pamate,kad yra labai daug tarp ju skirtumu,o ir gyvenima kartu isivaizdavo visai kitaip.jau buvo vienas kartas,kai norejo pradet tvarkyt skirybu dokumentus.
o pinigus pradzioj,mes laikem atskirai,bet po kiek laiko pradejom taupyt kartu.
Atsakyti
Aš už pagyvenima kartu prieš vedybas, žmonės turi pažinti vienas kitą, apsiprasti gyventi normalų gyvenimą kartu, ne vien tik susitikti pasymatymams, pamatyti kaip tvarkosi kasdieniniame gyvenime, kaip elgiasi atsitikus vienai ar kitai situacijai ir pan. kad po to būtų kuo mažiau netikėtumų
Atsakyti
As irgi nematau nieko blogo pagyventi kartu pries vestuves. As su dabartiniu draugu jau daugiau nei 2,5 metu esame kartu ir daugiau nei metai kaip gyvename kartu. Tiesiog gyvenome skirtinguose miestuose, pabodo nuolatinis blaskymasis. Taip as nutariau keltis i Vilniu (o ir pati to norejau). Susiradau darba, tad islaikytine nesijauciau. Uzdirbau maziau, taciau vistiek smagu, kad nesi islaikytine, kad gali prisideti prie buto nuomos, maisto ir kt.islaidu. Dabar taupome kartu, didesniu daiktus perkame kartu. Kodel nesituokiam? Buvo is jo puses uzuominu,bet as pasisiausiau, isreiskiau nenora - o kam? Vaiku nera, namiskiai nuraminti, kad kada nors sulauks, bet kita vertus nenoriu ir tradiciniu vestuviu. Kai sugalvosiu kokios mano vestuves noriu, kad butu - gal ir tekesiu smile.gif
Jau geriau pries vestuves kartu pagyventi, nei paskui metus pagyvenus ir nutarus, kad "nesutinka charakteriai" issiskirti. ax.gif
Atsakyti
As iki vestuviu 2 metus gyvenau kartu su savo vaikinu wub.gif Ne neisivaizduoju kaip galima zengti prie altoriaus gerai nepazistant zmogaus g.gif
Apie gyvenima kartu pirmas prasneko jis, as bijojau. Taciau visa laika budavom kartu- arba jo nuomojamam kambary, arba pas mane, bendrabutyje. Pinigai jau tada tapo bendrais... Mazdaug po pusmecio nusprendem, kad pernelyg didele prabanga islaikyti 2 gyvenamasias vietas ir issinuomavom buta smile.gif
Atsakyti
As irgi uz pagyvenima kartu pries vedybas smile.gif su savo draugu jau daugiau kaip metai gyvename kartu.Na manau kad istekejus nebus tokio "soko" nes jau vistiek kaip ir gyvenam kartu,tai per daug niekas ir nepasikeis thumbup.gif
Atsakyti
Esu už pagyvenimą kartu prieš vedybas. Mes draugavome keturis metus, nors kartu kaip ir negyvenome. Tiksliau gyvenome po kelias dienas per savaitę. Aš turėjau atskirą butuką, tai mano išrinktasis retsykiais pasilikdavo dienelei kitai.
Atsakyti
Aš taip pat pritariu toms, kurios pasisako už gyvenimą kartu iki vedybų. Reikia žmogų visapusiškai pažinti, kad susituokus nepasirodytų, jog "charakteriai nesutampa" box.gif
Atsakyti