Įkraunama...
Įkraunama...

patarkit visiškai naujokei

Merginos, pagyvenkite susimetę prieš santuoką, ar iš viso nesituokite, jei jums taip patogu. Aš tik manau, kad tai nieko nekeičia. Jei į bendrą būstą jūs ateinate su viltimi susieti su tuo žmogumi savo gyvenimą, tai nepavykus bus sunku skirtis. Ir nesvarbu, bus tas štampas pase ar nebus. O susibėgimas su požiūriu - "ai, pabandom, gal kas išeis" man nepriimtinas.

blondine - tai, kad meilė akla, yra puiku. Gal dėl to ji sugeba būti tokia svaiginanti. O mano gyvenimo taisyklė buvo ir yra - mylėti galima aklai, tik prieš tai reikia esant blaivaus proto pasirinkti tinkamą meilės objektą biggrin.gif .
Atsakyti
Sutinku su tavi, Aifa. Puikiai išdėstei savo nuomonę.
Aš taip pat manau, kad pradedant gyventi kartu (susimetus) turėtų būti mintys apie tolimesnius veiksmus (santuoka, vaikai), o ne "Pažiūrėsim kas iš to išeis"
Šiaip skaičiau kažkur apie tai ir buvo parašyta statistika apie sugyventinių amžių ir socialinę padėtį. Tai daugausiai nesusituokę gyvena jauni žmonės, dar neturintys tvirto materialinio pagrindo po kojom, bei jau išsiskyrę, ir santuoka nusivylę asmenys. Pastarieji jau nemato tikslo "ženytis", jies svarbiau jausmai. O jaunimui - nėra $ tai ko dabar tuoktis. Bus $ bus vaikai tai ir susituoksim.

Atsakyti
rolleyes.gif Is vienos puses as nieko pries neturiu pries gyvenima susimetus, ypac kai jau karta issiskyre zmones neskuba tuoktis. Bet kai jauni.... turiu kelis pavyzdzius kai ir pagyveno kartu, po to apsivede ir vistiek issiskyre. Taip kad nuo nesekmes neapsidrausi. Tai ar ne geriau balta suknele ir nauji namai su nauja pavarde ir begalinis tikejimas ta stebuklinga meile. Nei 'nu va pagynenom kelis metelius, tu man lyg ir tinki, tai gal tada zenijamies' mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek zmoniu, tiek nuomoniu... As irgi uz pagyvenima pries vestuves, bet va konservativesniu paziuru asmenims tai nepriimtina schmoll.gif
Ateityje irgi noreciau pirma pagyvent, o tik po to teket, bet va kaikurie mano seimos nariai kategoriskai nusistate pries tai blink.gif sako, kad tada nera atsakomybes vienam uz kita. O vestuves tipo tai pakeicia. Ir visa laika tik dejuoja...kur tas pasaulis ritasi ir panasiai...Zodziu...nesamone kazkokia...nesutarimai tarp kartu..
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2005 05 04, 17:45)
Kiek zmoniu, tiek nuomoniu... As irgi uz pagyvenima pries vestuves, bet va konservativesniu paziuru asmenims tai nepriimtina schmoll.gif
Ateityje irgi noreciau pirma pagyvent, o tik po to teket, bet va kaikurie mano seimos nariai kategoriskai nusistate pries tai blink.gif sako, kad tada nera atsakomybes vienam uz kita. O vestuves tipo tai pakeicia. Ir visa laika tik dejuoja...kur tas pasaulis ritasi ir panasiai...Zodziu...nesamone kazkokia...nesutarimai tarp kartu..

Manau svarbu elgtis taip, kaip pats manai teisinga yra. O kitu nuomones neklausyk, juk ne jiems gyventi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2005 05 04, 17:45)

Ateityje irgi noreciau pirma pagyvent, o tik po to teket, bet va kaikurie mano seimos nariai kategoriskai nusistate pries tai blink.gif sako, kad tada nera atsakomybes vienam uz kita. O vestuves tipo tai pakeicia.


jei žmogus neturi atsakomybės, savigarbos bei pagarbos jausmo, tai jokios vestuvės to nepridės...jei manoma, kad žmonės išliks kartu ir bus atsakingas vienas kitam tik vestuvių dėka -- klystama. Tad ko verta antroji pusė (ar netgi pats), jei bijoma susidėti prieš vestuves.
Kaip sakoma spjaut į tą aplinkinių nuomonę dėl šio klausimo...kam teks gyvent ar net skirtis? Ne jiem...
Atsakyti
Mesgyvenam jau tris metus kartu. ir gerai. aisku kartais gal norisi tu vedybu, bet pagalvoji, jog reikia blaiviai mastyt... pvz: buto paskola kol kas vienam labiau apsimoka imt ir tt.
nematau nieko bloga. seima, daiktai bendri, viskas bendra, todel skirtis butu sunku.
Atsakyti
Kaip nekeista, bet gyvenimo kartu iniciatorė buvau aš pati. Atėjo tokia diena ( po 2 m draugystės), kai prirėmiau brangiausiąjį prie sienos ir pasakiau: "Davai kraustomės ir gyvenam kartu". Mat atsibodo tie lakstymai vienam pas kitą. Jo mama nelabai ir norėdavo, kad pas juos nakvočiau, o pas mane ir taip chebros pilni namai, jokio privatumo, ramybės... Tai išsinuomavom butuką kartu su drauge ir įsikėlėm ten: vienas kambarys mum su draugu, kitas - draugei. Pagyvenom 2-3 mėn ir galutinai nusprendėm, kad tinkam vienas kitam thumbup.gif Jis aprašė rankos user posted image, aš sutikau ....


ilgai laimingai gyvenam user posted image
Atsakyti
Manau,kad pagyventi kartu pries vedybas yra labai gerai..Juk tik buityje atsiskleidžia tokie žmogaus bruožai, kuriu anksčiau nepastebedavai..
Kaip manot, kas turi siulyt gyvent kartu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(A&J @ 2005 06 09, 15:53)
Manau,kad pagyventi kartu pries vedybas yra labai gerai..Juk tik buityje atsiskleidžia tokie žmogaus bruožai, kuriu anksčiau nepastebedavai..
Kaip manot, kas turi siulyt gyvent kartu? g.gif


As manau, kad cia ne pasiulymas turetu buti, o naturalus abieju sprendimas
Atsakyti
QUOTE(ladolcevita @ 2005 04 29, 10:56)
po kiek laiko jūsų antra puselė pasiūlė tai.... ar pačios pasiūlėte....
jei ne paslaptis, kaip tvarkėte finansus - kartu ar atskirai ....?
na ir šiaip, kokie nauji rūpesčiai ir problemos ir džiaugsmai atsirado? smile.gif
4u.gif  4u.gif

Tai kad viskas buvo taip greit ir naturaliai. Kad tuoksimes baige mokslus tai sutarem po pusmetuko nepilno draugystes (pradejom draugaut pirmam kurse pirma menesi), tada ir kartu pradejom gyventi. Tai viskas taip ir buvo, susituokem po mokslu, praeita vasara. Gyventi kartu kuo anksciau tuo geriau:) Mes tai visada viska be isimciu darome kartu. Vienareiksmiskai - tai tik dziaugsmas, o kiti dalykai tai kaip ir visada gyvenime, nepriklauso nuo to, ar gyvensi kartu ar ne. Tiesiog didesnis artumas tarp zmoniu atsiranda. Pritariu kaip kazkas minejo anksciau - vestuves - naturalus sprendimas turi buti abieju. KAzin ar daznai buna, jog isimtinai pasipersa kazkas kitam net neitariant:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbulytis: 09 birželio 2005 - 22:37
Su draugu mes jau šešti metai eina. Jau antri metai eina, kaip gyvenam kartu (vieni, be tėvų). Bendrą biudžetą turim jau nuo metų draugystės. Kažkaip manajam net nekilo klausimas, kad gali būti atskirai. Priešingai, jis netgi labai stebėjosi, kai mūsų draugai net likus mėnesiui iki santuokos atskirai susimokėdavo bare ar parduotuvėje blink.gif
Pagyventi prieš santuoką kartu nėra blogai, tik va vienas bet...kad tas gyvenimas kartu ir nepasibaigtu vien tik tuo unsure.gif Mūsų santuoka kažkur nutolo, man jau net neramu darosi verysad.gif Mano draugas mus ir taip laiko šeima, gyvenimas kartu tik dar labiau sustiprino tą jausmą, o santuoką nustūmė kažkur tolyn...
Atsakyti