Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos židinys

QUOTE(vIKIs @ 2005 06 02, 15:45)
šiaip jau tėvai dovanoja jauniesiems šeimos židinį. nežinau kodėl Yell pati pirkosi, gal norėjo kad būtent tokį jiems įteiktų  g.gif


tevai liepe patiems issirinkti toki, kad patiktu.
Atsakyti
nu kaip gerai, kad pasiskaiciau smile.gif man net mintis nebuvo kilusi apie seimos zidini. t.y. as visai pamirsau kad toks yra doh.gif
reiks tevams uzsiminti wink.gif
Atsakyti
tiesa, o kurie tevai turi dovanoti ta seimos zidini???? g.gif ar bendrai?
Atsakyti
QUOTE(daimar @ 2005 06 02, 18:30)
tiesa, o kurie tevai turi dovanoti ta seimos zidini????  g.gif  ar bendrai?

Ir tavo ir tavo busimojo vyro tevai zidini atnesa dvylikta valanda kartu,manau ir pirkti turetu kartu arba kaip susitaria.Bet tikrai ne tu turi ji pirkti.
Atnesdami zidni,tevai taip perduoda savo seimos ir namu siluma jums mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimule: 02 birželio 2005 - 20:52
QUOTE(deimule @ 2005 06 02, 20:51)
Ir tavo ir tavo busimojo vyro tevai zidini atnesa dvylikta valanda kartu,manau ir pirkti turetu kartu arba kaip susitaria.Bet tikrai ne tu turi ji pirkti.
Atnesdami zidni,tevai taip perduoda savo seimos ir namu siluma jums mirksiukas.gif


Manau, nereikėtų taip kategoriškai teigti, kad židinio jaunieji neturi pirkti ir kad jį perka būtinai tėvai. Židinį gali nupirkti ne tik tėvai, bet ir piršliai/liudininkai ar jaunieji, jei jau taip nutariama smile.gif

Mano nuomone, svarbiausia, kad židinio ugnis būtų uždegta jaunųjų mamų-tėvų (ir jaunojo, ir jaunosios). T.y. galima daryti tokią židinio uždegimo ceremoniją - vieną žvakę uždega jaunojo tėvai, kitą - jaunosios, ir tomis abejomis žvakėmis vienu metu jaunųjų tėvai uždega bendrą būsimosios šeimos židinį.

Aišku, tėvų nupirktas židinys, ko gero, yra mieliausias wub.gif


Atsakyti
mes norejome issirinkti patys, kad jis butu mums grazus ir veliau jame galetume deginti zvakute, o ne stovetu kur spintoj pasleptas.
Atsakyti
aš irgi kartu su mama jo žiūrinėju parduotuvėse, na atsiklausia manęs arpatiktų toks, ar anoks..
Atsakyti
na, as dabar irgi pagalvojau, kad bus geriausia, jei issirinksim patys
Atsakyti
kadangi vestuviu biudzhetas labai kulkus angel_sadangel.gif , tenka zhiureti, kas ka turi ir bandyti priderinti...

tai ir norejau pasitarti - ar nebus juokinga, jei sheimos zidiniu (vestuves VASARA!!!) taps toks visas mazhutis apsnigtas molinis namelis? blink.gif unsure.gif

tiesiog pirkti papildomai nelabai yra pinigeliu, o ash namie kaip tik turiu kazhkada kazhkieno dovanota zvakyde-nameli....

patarkite, bukite mielos....
Atsakyti
sveika. na manau tiktų, tik tas sniegas ntruputuką.. šeip židinį dovanoja vieni iš tėvų. na mūsų abiejų tėvai, kai buvo 12 val. tai sustojo, tėtė jaunikio padovanojo židinį, o mano mama pasakė kalbą. na bet jei per abu tėvus nieko nesugalvosit geresnio, tai dovanokit tą. man atrdoo tinka,tik tas sniegas truputuką užkliūva vasarą. smile.gif na bet jei ką nors kalboj jį įteikiant paminėsi, kad ir kaip būtų šalta karatias, tegu širdyse visada dega ši maža liepsnelė ir šildo jų šeimą, tai labai nieko bus smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
O mes gavom aliejine lempike, siaip zvakidej zvakes gal ir nedeginciau, o aliejuka pakaitinu daznokai.
Atsakyti
Šiandien kaune ieškojau kur pirkti kokią žvakidę, bet nežinau arba aš nerandu arba nėra gražaus nieko. Gal kuri matėt kur pasidalinkit informacija.
Atsakyti