Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos židinys

gražių molinių, tokių ažūrinių, baltų mačiau dailės salone, šalia "auksinio velniuko"
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2005 06 16, 20:16)
Šiandien kaune ieškojau kur pirkti kokią žvakidę, bet nežinau arba aš nerandu arba nėra gražaus nieko. Gal kuri matėt kur pasidalinkit informacija.


Kaune,Rotušės a. yra suvenyrų parduotuvė, ten yra įvairių šeimos židinių ir brangių, ir pigesniu. aš pirkau didesni(jis spec. vestuvėms), su balandžiais. jo kaina 23Litai.
Atsakyti
O as vakar nupirkau ta zidini, jis grazi - zvkide kur dedasi burbuliai zvakes. Ne kiek neuznesa i tradicinius, o jie man ir nepatinka. Spalva prideronta prie musu tauriu atrodo graziai. kuria nors diena nufotkinsiu
Atsakyti
hm, keista, o mes gavom židinį iš svočios, ir tėvai jį uždegė, čia turbūt nuo krašto priklauso ir tradicijų na ir žinoma nuo tarpusavio susitarimo g.gif
Atsakyti
Man irgi labai keista ax.gif , bet kiek mano tėvukai ėjo piršliauti, visada jie pasirūpindavo šeimos židiniu, o tėvai tik per vestuves uždega...Kokiam krašte tos tradicijos, kad patys rūpinatės?????????? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2005 06 26, 11:30)
Man irgi labai keista ax.gif , bet kiek mano tėvukai ėjo piršliauti, visada jie pasirūpindavo šeimos židiniu, o tėvai tik per vestuves uždega...Kokiam krašte tos tradicijos, kad patys rūpinatės?????????? cool.gif


tai visai ne pagal tradicijas, tik aš siaubingau žvakindžių ir žvakių nemėgstu, tai jau todėl ir renkuosi pati, maniškis židinys visiškai nepanašus į žvekidę tuo labiau į židinį
Atsakyti
QUOTE(deimule @ 2005 06 02, 20:51)
Ir tavo ir tavo busimojo vyro tevai zidini atnesa dvylikta valanda kartu,manau ir pirkti turetu kartu arba kaip susitaria.Bet tikrai ne tu turi ji pirkti.
Atnesdami zidni,tevai taip perduoda savo seimos ir namu siluma jums mirksiukas.gif


o man labai nepatinka, kad židinį neša 12 val. schmoll.gif , čia kaip su šampanu, kurį geria 12 val., juk jo jau net skonio nebejauti schmoll.gif schmoll.gif Šeimos židinį turėtų tėvai įteikti prasidėjus puotai, sakant pirmuosius tėvų sveikinimus naujai "iškeptai" šeimynai, ir tas židinys jau per visą šventę degtų, nes šeima nauja jau susikūrus, o ne po 12 - os atsiras smile.gif .
Atsakyti
Mes su piršliais nutarėm, kad aš pati nusipirksiu, kokį aš noriu pati, nes tų visokių žvakidžių ir taip taip daug turiu, tai renkuosi pagal savo skonį. ax.gif
Atsakyti
O mes gavome net du... nors iki pat vestuvių dienos apie juos nebuvau nė girdėjus blush2.gif
Pirmąjį įteikė dar CMB darbuotoja (nes tada dar ir jame tuokėmės smile.gif ) . Molinis lapelis tokis su vieta žvakelei smile.gif Jį laikome pas tėvus, antrąjį iteikė draugai, kai išėjome iš bažnyčios. Jo nuotraukėlę ir bandau prisegti. Viršuje dar indukas smilkalų granulytėms, taigi - jei yra noro degant žvakelei jaučiasi ir smilkalų kvapas. Tikis mum to noro nedaug tebūna - pabandėme ir toliau naudojame kaip žvakidę. Na šiek tiek panaudota ji pas mus jau . biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 26 birželio 2005 - 20:57
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2005 06 26, 14:14)
o man labai nepatinka, kad židinį neša 12 val.  schmoll.gif , čia kaip su šampanu, kurį geria 12 val., juk jo jau net skonio nebejauti  schmoll.gif  schmoll.gif Šeimos židinį turėtų tėvai įteikti prasidėjus puotai, sakant pirmuosius tėvų sveikinimus naujai "iškeptai" šeimynai, ir tas židinys jau per visą šventę degtų, nes šeima nauja jau susikūrus, o ne po 12 - os atsiras  smile.gif .

kiek man teko būti vestuvėse, tai tik susėdus už stalo, pirmiausiai būdavo įnešamas šeimos židinys, manau šiuos dalykus reikia aptarti su jaunaisiais prieš vestuves, pasiteirauti jų nuomones, patarti, tada nebūna priekaištų ir nusivylimų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos!
Sesės vestuvėse (liepos mėn.) vietoj įprasto šeimos židinio, numačiau kieme uždegti laužą. Jį turėtų uždegti jaunųjų tėvai su fakelais. O nuo didžiulio laužo fakelus prisidegti jaunieji. Po to tuos fakelus galima susmaigstyti į žemę. Žinoma, tai tinka tik tuo atveju jei vestuvės yra švenčiamos gamtoje. Be to tuo metu, galima iššauti buitinių fejerverkų, kurių šiuo metu galima nusipirkti tikrai labai nebrangiai. Manau tai tikrai labiau įsimintina nei žvakidžių dovanojimas.
Sėkmės visoms!
Atsakyti
QUOTE(sniegelis @ 2005 06 28, 00:19)
Sveikos!
Sesės vestuvėse (liepos mėn.) vietoj įprasto šeimos židinio, numačiau kieme uždegti laužą. Jį turėtų uždegti jaunųjų tėvai su fakelais. O nuo didžiulio laužo fakelus prisidegti jaunieji. Po to tuos fakelus galima susmaigstyti į žemę. Žinoma, tai tinka tik tuo atveju jei vestuvės yra švenčiamos gamtoje. Be to tuo metu, galima iššauti buitinių fejerverkų, kurių šiuo metu galima nusipirkti tikrai labai nebrangiai. Manau tai tikrai labiau įsimintina nei žvakidžių dovanojimas.
Sėkmės visoms!

o ar butinas yra seimos zidinys???
Atsakyti