Įkraunama...
Įkraunama...

Aukštaitijos nacionalinis parkas

QUOTE(VILGRA @ 2006 06 08, 16:26)
sveikos
o mes į paluše važiuojam jau 7metai,ir vasara bent per mėnesį 1-2kartus ten būnam.Man ten patinka,nors jau truputi ta pati vieta atsibost pradeda.Tik va truputi nusivyliau kai paskutinį kart buvom tai žinokit labai jau visi užsitvert pradėjo krantines prie ežero,tai mažai kur gali pasidegint.Kitas minusas tas,kad ten visada labai daug uodų.
JEI DAR KAŽKAS DOMINA RAŠYKIT,AŠ TĄ VIETA KAIP SAVO NAMUS PAŽYSTU.


O mes kaip tik dairomes kazkur pastovyklauti - Palusej nesu buvusi... blush2.gif Gal gali konkreciau parasyti, kur ten nuvykti, jei mes su palapinem - ar reikia tada is anksto susisiekti, kad priimtu, ka ten idomaus galima nuveikti (mes su vaikais)...
Aciu uz bet kokia info.. 4u.gif
Atsakyti
Esu buvus Paluseje- tada patiko, kiti kriterijai man svarbus buvo.... Bet noreciau gal vel- mazai tada tepavazinejom. Kur ten galima NE PALAPINEJE apsisitot? Ko jau ko-uodu ten tikrai kaip niekur kitur daug.
Atsakyti
sveikos
apie Paluše ir kainas galite pasiskaityti čia
Dėl uodų tai tikrai turiu pripažinti,kad jų ypatingai daug.Mes visada nuomojames namuka,pataline vežamės savo.Šiaip ja ten duoda atrodo už viena komplekta 7lt,nors mačiau nete rašo 5lt g.gif
Namus nuomojamės prie 'Lito bažnyčios '/ji buvo pavaizduota ant mūsų lietuviško popierinio lito.Namukų yra daug,tik žinoma apartamentu nesitikėkite lotuliukas.gif ,bet kaip nakvinei tai gerai.Aš visada įsikuriu taip,kad būtų panašu į namus biggrin.gif Tiesa kitoj gatvės pusėj yra viešbutukas,ten gal keli kambariai tiksliai nežinau.
Namukai yra įvairus.Bendri toletai ir dušai.Registratūroj dar yra kambarių.Yra muzieju.Vaikams g.gif g.gif nieko džiuginančio negaliu pasakyti,nebent tik ežeras,nes nėra jokių karuselių ar panašiai,ko labai gaila,bet mes su sūneliu randam užsiėmimo thumbup.gif thumbup.gif
Yra valtinė,kur galima išsinuomoti valtis,baidares ir pan.Yra dviračių nuoma,nuomoja palapines,šašlikines,laužui skirtus puodus.
Na ką dar jums čia parašius g.gif g.gif ax.gif lotuliukas.gif

P.S palapinėms taip pat yra vietos tame kempinge,tik dėl kainu nežinau,nes mes toliau pavažiuodavom į mišką ir ten statydavome,daug fainiau,nei kempinge
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VILGRA: 10 birželio 2006 - 18:12
Buvau prieš du metus Palūšėj. Ramuma... rolleyes.gif Patiko good.gif Tuose namukuose ne komfortas, ale irnesakyk.gif Narkomanų nemačiau schmoll.gif Bet savaitgaliais (penktadienį, šeštadienį) tai privažiuoja jaunimėlio, tada ir ramybės nebėr... unsure.gif
Atsakyti
o as gyvenu visai salia biggrin.gif pavydekit man biggrin.gif nes pati sau tai labai pavydziu, kad gyvenu tokios gamtos apsuptyje biggrin.gif wink.gif
paluse man kazkaip neasocijuojasi su ramumu... norint ramumo , tai geriau i koki viekiemi, kaimo turizmo sodyba vykti...
apsistoti paluseje, tai galima paluces turizmo centro naumukuose (auksciau nurodytas puslapis), kas antras namas priima turistus, dar yra pigus pasto sveciu namai smile.gif
Atsakyti
Buvau Palūšėj. Ne tas žodis kaip patiko thumbup.gif ir krantas geras, ilgai negilu, tai aktualu kas su vaikučiais važiuojat. Mers buvom liepos mėn, tai miškas pilnas mėlynių, žemuogių, tai jau vaikai sotūs buvo tongue.gif . Ir namelį pavyko gam nebrangiai išsinuomuot su bendra virtuvę už sienos, bet pataikėm, kad tik paskutinę dieną atvažiavo kaimynai, tai visiška ramybė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif Mes buvome per si ilgaji zoliniu savaitgali smile.gif
viskas buvo labai nuostabu wub.gif
Stovyklavimo vieta pasirinkom tolokai tai tikrai neuzklysdavo jokie prasalaiciai.
Plaukeme valtimis tai viskas buvo ciki wub.gif
labai geri prisiminimai rolleyes.gif
Atsakyti
Mes irgi buvom nuvažiavę ilgąjį žolinių savaitgalį. Paskutinį kartą buvai prieš 5 metus. Lyginant su tais laikais - viskas labiau apleista, bet man vistiek patiko. Namuke dvivietis kambarys 32 Lt/parai be patalynės. Virtuvė buvo netoli, tik tuoletas su dušu toliau. Bet užtat duše visą laiką karštas vanduo (anksčiau reikėjo specialiia rakto į dušud prašyti). Mums labai thumbup.gif Aš tiesą sakant važiuočiau (ir būtinai važiuosiu) dar kartą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2006 06 09, 10:53)
Esu buvus Paluseje- tada patiko, kiti kriterijai man svarbus buvo.... Bet noreciau gal vel- mazai tada tepavazinejom. Kur ten galima NE PALAPINEJE apsisitot? Ko jau ko-uodu ten tikrai kaip niekur kitur daug.


NE PALAPINEJ ir NE NAMUKUOSE galima apsistoti pasto viesbutuke. Aisku, erdves ir laisves maziau - visgi miestelio vidurys, bet yra ir kiemelis saslykams pasikepti, ir virdulys, ir karstas vanduo, ir kainos pries pora metu buvo mazesnes nei namukuose.
Atsakyti
Aš Palūšėj tik per šventes buvau ( pvz kaip vasaros atidarymas) o taip man nelabai patinka 4u.gif gražu,bet būna dar gražiau.Kas lankosi Ignalinos raj,Galiu pasiūlyti Ginučius,ten man labai patinka,ežerai,netoli Ladakalnis, piliakalnis, apžvalgos bokštas ,krioklys ir pan,Gamta graži 4u.gif daug stoviklavičių.
Atsakyti
Na aš manau, kad čia turima omeny Palūšė palčiąja prasme - su apylinkėmis, tai ir Ginučiai į tą patenka. Bent kai mes keleris metus važiuodavom "į Palūšę", tai tai apimdavo visus 8 ar 12 ežerų per kuriuos plaukdavom, ir stovyklas, kuriose apsistodavom smile.gif
Atsakyti
mes su seima penktadieni irgi ruosiames vaziuoti..tai nzn kaip ten seksis,sake kad apsistosime kazkokiame viesbutuke arba nameliuose,busim tik savaitgali,tai tikiuosi pasideginti ir pasimaudyti,daugaiu nieko nenoriu tongue.gif
Atsakyti