Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyrams trukdo žmonos praeitis?

Reikia žinoti, ką pasakoti... o geriau iš viso nieko nepasakoti, kad neprasidėtų visokie prikišinėjimai... nors realiai partneris neturi teisės tam jokios, kokia buvo mūsų praeitis yra mūsų pačių reikalas ir niekas moralizuoti ir teisti teisės neturi
Atsakyti
QUOTE(Horn80 @ 2010 03 22, 01:45)
Nesuprantu, kaip galima dėl to bumbėti smile.gif Aš dabar kaip tik turiu mergytę, kuri yra turėjusi gana mažai nuotykių ir mane tai liūdina. Visų pirma jai tenka viską mokintis lovytėje praktiškai nuo nulio ir visų antrą į temą kaip smagu gulint lovytėje dviese kartais paplepėti, kad ir kažką pikantiško iš praeities smile.gif Man nesuvokiama, kaip galima dėl to pykti ar pavydėti. Taigi tai taip smalsu! O va dabar aš kaip ir nelabai daug ką galiu ir išgirsti...

Tai gal tuomet reikejo kabinti prostitute is Vilniaus gelezinkelio stoties lotuliukas.gif lotuliukas.gif ? Va ten tai ir patirtis didele, ir pasneketi tikrai butu apie ka g.gif g.gif
Beje, man kartais gana keista kai zmones issidukima suvokia kaip sokinejima is vienos lovos i kita..
O kitu budu issidukti neegzistuoja g.gif ?
Atsakyti
Labai įdomiai čia smile.gif Stebina, kad yra vyriškių, kuriems reikalinga moteris turėjusių kuo daugiau partnerių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Horn80 @ 2010 03 22, 01:45)
Nesuprantu, kaip galima dėl to bumbėti smile.gif Aš dabar kaip tik turiu mergytę, kuri yra turėjusi gana mažai nuotykių ir mane tai liūdina. Visų pirma jai tenka viską mokintis lovytėje praktiškai nuo nulio ir visų antrą į temą kaip smagu gulint lovytėje dviese kartais paplepėti, kad ir kažką pikantiško iš praeities smile.gif Man nesuvokiama, kaip galima dėl to pykti ar pavydėti. Taigi tai taip smalsu! O va dabar aš kaip ir nelabai daug ką galiu ir išgirsti...

Nei man patiktu pasakoti, nei girdeti tokius "pikantiskumus"...
Atsakyti
QUOTE(ulrika @ 2010 04 25, 23:45)
Nei man patiktu pasakoti, nei girdeti tokius "pikantiskumus"...

NU JAU TIKRAI drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Horn80 @ 2010 03 22, 02:45)
kaip smagu gulint lovytėje dviese kartais paplepėti, kad ir kažką pikantiško iš praeities smile.gif Man nesuvokiama, kaip galima dėl to pykti ar pavydėti. Taigi tai taip smalsu! O va dabar aš kaip ir nelabai daug ką galiu ir išgirsti...


Uuu, kaip aš tokiam pikantiškumų mėgėjui papasakočiau bigsmile.gif ir kiek cm kuris buvo už jį pranašesnis, ir kiek laiko ilgiau ištempdavo, ir kaip kvepėdavo skaniau... Nu gautų pikancijos su kaupu nail.gif atšoktų noras klausyt...
Atsakyti
QUOTE(Pelėniukas @ 2010 05 03, 08:20)
Uuu, kaip aš tokiam pikantiškumų mėgėjui papasakočiau  bigsmile.gif ir kiek cm kuris buvo už jį pranašesnis, ir kiek laiko ilgiau ištempdavo, ir kaip kvepėdavo skaniau... Nu gautų pikancijos su kaupu  nail.gif atšoktų noras klausyt...


happy.gif

Man kažkaip detalės irgi smagumo neprideda.
Atsakyti
QUOTE(Pelėniukas @ 2010 05 03, 08:20)
Uuu, kaip aš tokiam pikantiškumų mėgėjui papasakočiau bigsmile.gif ir kiek cm kuris buvo už jį pranašesnis, ir kiek laiko ilgiau ištempdavo, ir kaip kvepėdavo skaniau... Nu gautų pikancijos su kaupu  nail.gif atšoktų noras klausyt...

biggrin.gif na cia jau butu per skaudziai... biggrin.gif 'megejo' sirdis neatlaikytu biggrin.gif
Atsakyti
kam aplamai sneketi apie praeiti? jos nepakeisti - o vat dabartini poziuri i save galima dar ir kaip pakeisti smile.gif
Atsakyti
juk tiek vienas tiek kitas turi praeiti, kodel vyras uz moters praeiti turetu pykti, o moteris tada ne? man atrodo patirtis (tiek vyriska, tiek moteriska) yra i gera ir jeigu jos nebutu, butu sunkiau abiems pusems smile.gif
Atsakyti
Man B buvo pirmas ir vienintelis blush2.gif jis tuo dziaugiasi, todel labai jau ramiai gyvena. O yra toks pavydus, kad turbut daznai prikistu g.gif as irgi pavydi, bet stengiuosi negalvoti apie jo buvusiasias, nes ka cia jau pakeisi doh.gif
Atsakyti
Nereikia vyrams visko žinoti, kaip ir moterims manau. Kam ?
Nežinai ir galvos neskauda, kas buvo tas pražuvo. tongue.gif
Atsakyti