Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyrams trukdo žmonos praeitis?

Taip man bus tik 20 metu greitai. Mano vyrui yra 35 metai. Mes abu esame pavydus. Tai kad mylime vienas kita,ir abu nenorime skirtis.
Gal dar viskas susitvarkys,na as dar tikiu. smile.gif

Atsakyti
November taip jis antra karta yra vedes,su pirma zmona jam nieko neisejo,nesutapo charakteriai.
Taip jis yra tikintis,yra atlankes 7 metus baznycios,as tik busiu atlankius 1 metus. Buvo tokiu problemu su praeitimi,su melu todel ir nuvede mane i baznycia,kad as pasikeisciau. Bet ir itikejau as ta diena kai as nuejau i baznycia,ir pradejau vaikscioti. Tapau nare baznycios.
Taip pazinau Dieva. O mes su vyru susiopazinome per mirka,as jam nieko nepasakojau apie praeity,bet jis kazkaip suzinoja ar itare apie mano praeity,ir prase,kad papasakociau,nu ka as tiesos nepasakojau. Nes nenorejau,kad zinotu apie mano praeity,taip ir mama mane moke,nieko vyram nesakyti,nes jiem nieko nereikia zinoti.
Atsakyti
Kiekvienas žmogus turi praeitį ir tai yra normalu ax.gif
Sekmės mile, viskas susitvarkys.
Atsakyti
Aciu tau Šokoladka.As ir tikiuos,kad viskas susitvarkys. Bet mano vyrui mano praeitis nepriimtina. Taip zinau,kad kiekvienas turi praeity savo,mano vyras irgi turi praeity.
Atsakyti
Nezinau,mile lt,kuo daugiau skaitau tuo labiau man atrodo,kad tau reikia tepti slides ir nuo paranoiko vyro ir nuo tos baznicios.Neisizeisk,tiesiog man nepriimtina kai suauges zmogus(vyras 35metu)uzsiima tokiom nesamonem kai landziojimai po praeiti ir dar itraukia jauna nepatirusia vaikeli i sekta(butent taip man atrodo jo tikejimas). doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mile_lt @ 2005 05 01, 16:12)
O mano vyrui reikia smulkmenu,jis nori viska zinoti ir kiek ju buvo ir t.t.



QUOTE(mile_lt @ 2005 05 01, 17:52)
Man tikrai neuzeis noras pasilakstyti,as noriu ramaus gyvenimo su vyru. Man nerupi lakstymai.
Mano vyras tik nori mane dasivyti su kitom panom,kai esame kartu. Tiesa pasakius as jam leidau,nors ir kaip skaudu buvo taip pasakyti,kad gerai eik lakstyk.



QUOTE(mile_lt @ 2005 05 17, 09:16)
November taip jis antra karta yra vedes,su pirma zmona jam nieko neisejo,nesutapo charakteriai.
Taip jis yra tikintis,yra atlankes 7 metus baznycios,as tik busiu atlankius 1 metus. Buvo tokiu problemu su praeitimi,su melu todel ir nuvede mane i baznycia,kad as pasikeisciau. Bet ir itikejau as ta diena kai as nuejau i baznycia,ir pradejau vaikscioti. Tapau nare baznycios.
Taip pazinau Dieva. O mes su vyru susiopazinome per mirka,as jam nieko nepasakojau apie praeity,bet jis kazkaip suzinoja ar itare apie mano praeity,ir prase,kad papasakociau,nu ka as tiesos nepasakojau. Nes nenorejau,kad zinotu apie mano praeity,taip ir mama mane moke,nieko vyram nesakyti,nes jiem nieko nereikia zinoti.



Dievuliau tu mano....


na ir situacija....


pirma, gerbiu Jusu tikejima, Jusu pasirinkima. atsiminkite tai.

taciua kai isgirdau apie tai, kad vyras stengiasi tave dabar "pasivyti" tai man iskilo klausimas - ar jis toks jau tikintis???????? juk abu prisiekete prie altoriaus. ir jei jus tikintys, vadinasi, ta priesaika jums turetu daug reiksti. o tavo vyro elgesys rodo kazkokius dvigubus standartus. tau ir jam... tai daugiau nei keista ir nenormalu... cia jam reiketu berzines koses gerai ikresti...
jei jis tikintis, jis turi atleisti, ypac jei tu gailiesi.
ir tavo saves vertinimas man atrodo gerokai paslijes...
neklausk, ar jis tave gerbia, svarbu, akd tu pati save gerbtum, nes jei negerbsi saves, NIEKAS TAVES NEGERBS.

pateik jam Marijos Magdalenos pavyzdi - ji buvo paleistuve, bet ji atgailavo ir dievas jai atleido. pagal Bibilija, siuo metu ji tarp sventuju...
kuo skiriasi tavo atvejis? niekuo, tu taip pat gailiesi ir atgailauji.

cia apie tavo situacijos santyki su religija, kuria ispazisti...

iskreipta ta religija, kuria jus tikit, jei taip yra, kaip sakai...nesuvokiate jus jos iki galo. jos esme - gailestingumas ir atleidimas. o ne toks traktavimas...

tamsumas zmoniu dvelkia cia tiesiog doh.gif ne amziuje esme...

bet manau, yra esminis dalykas, jei tarp zmoniu yra meile, tai meile yra dabar, o ne vakar ar rytoj. ir jei tu myli zmogu, tai myli su jo vakar diena, rytdiena su visais pliusais ir minusais, jo praeitimi, kokia ji bebutu...


ir tai, kad lankeisi pas psichologe, sveikintinas dalykas, bet TU PAMIRSAI, KAD JUS TURITE EITI KARTU, jei eina vienas, jis nieko nepadarys, kad pasikeistu situacija, nes cia dalyvauja du zmones...jei pasikeis vienas, nebutinai keisis kitas, o viskas priklauso nu abieju.


ir patarimu neklausykite, jus patys turite priimt SAVO SPRENDIMA. o ne kitu pasiulyta.

Atsakyti
Mano vyras zino ta istorija. Mes biblija skaitome.
Na,jis tikintis,tiki Dieva ir bijo jo.Na jis norejo mane dasivyti,daba nieko neasako tai nzn ar daba nori mane dasivyti. Bet jam mano praeitis nepatinka,kad jam melavau,kaip mane moke mama.
Pas mus daug ko buvo,ir linksmu dienu ir labai skaudziu dieneliu.
Atsakyti
November kad ten ne sekta yra. Ten yra normali baznycia,man ten labai gera.
As toje baznycioje labai gerai jauciuosi.
Na,mano vyrui tai idomi yra praeitis,nes daug ka jam melavau. Tai ir nesusitaike su ta praeitimi.
Atsakyti
na siaip ne tik vyrams ,bet ir mums rupi ju praietis.
Atsakyti
Sutinku kad jam idomu,tik nereikia taip jau ta praeitim gyventi.O tu laikikis ir daugiau jam nieko nepasakok.Sekmes tau. biggrin.gif biggrin.gif :DBaznycia yra gerai,bet nereikia gyventi vien tik pagal baznycia ir pulti i krastutinumus. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo November: 17 gegužės 2005 - 18:02
NEMANAU,AKD MES SU VYRU ILGAI ISGYVENSIME KARTU.AS MANAU,KAD MANO VYRAS NORI SKIRTIS SU MANIMI. SIANDIENA SUSIPYKOME,NORS JIS IR DARBE,BET PER LAISKUS SUSIPYKOME.
TAI MANAU,KAD GREITU LAIKU ISSISKIRSIME. VIENA KARTA ESU BANDZIUSI NUSIZUDYTI,KAI SKYRIAUS SU VYRU.
Atsakyti
Mane daugiau domina mano vyro praeitis negu ji manoji.As pasitaikius progai galiu klausyneti jo apie tai labai daug ax.gif nu tokia jau as smalsi biggrin.gif o jam isvis nerupi,kadaise yra man pasakesman tavo praeitis netrugdo,kas buvo tas prazuvo,nesvarbu,dabar turime galvot vien tik apie ateiti.Aisku jis teisus,ale yra tokiu momentu kai norisi dar daugiau suzinot apie jo praeiti,nor zinaujau viska ax.gif
Atsakyti