Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyrams trukdo žmonos praeitis?

o mes su vyru visada "zaidziame atvirom kortom" ax.gif .as viska zinau apie ji, o jis apie mane. as niekada nieko neslepiu nuo vyro, nes turiu tokia taisykle, kad geriau paciai pasakyti, negu laukti kol vyras is kitu suzinos ir dar su kokiais pagrazinimais. svarbiausia manau pasitikejimas, be jo as normaliu santykiu neisivaizduoju. o siaip manau kvaila knaisiotis po praeity ir ieskoti ten slieku ax.gif
visu pirma ne tie laikai, kad visi sventi butu.antra is kur gali zinoti, kad viena diena sutiksi vyra, del kurio galesi pakeisti savo gyvenimo buda, atsisakyti linksmybiu ir pan., o jis dar nuvertins tavo pastangas.galbut jei tu butum buvus kitokia, tu jo net nebutum sutikus.gyvenime kaip sakant nieko nebuna siaip sau, o svarbiausia buti savimi. ir pasistengti nugaleti savo "ego" ir neskaudinti savo artimo zmogaus smile.gif

Atsakyti
aš viską žinau apie draugo praeitį, o jis - nelabai. jis manęs neklausinėja. gal jam neįdomu? daug kartų įsitikinau, kad per daug žinoti nėra gerai - dažnai būna skaudu. pradedui lyginti santykius ir dažniausiai matau lyg ir mūsų santykių trūkumus. o gal jie privalumai jei jau jis pasirinko mane?smile.gif
Atsakyti
Nereikia diedams tokių dalykų sakyti ir paskui abiems graužtis.
Labai abejoju ar temos autorės santuoka bus ilga.
Reikia palinkėti nuoširdaus pokalbio.
Atsakyti
Hmmm...dingojasi man, kad visa "vinis" slypi ne mile_lt praeityje, o jos vyro nore "dasivyti" ir "jauną durną" žmoną "į vietą" pastatyti...
Atsakyti
QUOTE(Casandra @ 2005 05 30, 17:19)
Hmmm...dingojasi man, kad visa "vinis" slypi ne mile_lt praeityje, o jos vyro nore "dasivyti" ir "jauną durną" žmoną "į vietą" pastatyti...

Kažkodėl ir man taip atrodo.O gal jos vyras dar su "geresne" praeitim,tai,kad nesijaustų toks kaltas terorizuoja savo žmoną?
Atsakyti
na tokia situacija, kad jau darosi neaišku..ar čia mus apstatinėja su išgalvota istorija...arba... be komentarų....
Atsakyti
vyrams labai idomi praeitis zmonos, drauges ar t.t. geriau jiems kuo maziau zinoti, nes prisikuria galvoje savo teoriju smile.gif ir taiko jas veliau. jie viska nori visada zinoti, bet geriau jiems sakyti kuo maziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mile_lt @ 2005 05 01, 17:52)
Mano vyras tik nori mane dasivyti su kitom panom,kai esame kartu. Tiesa pasakius as jam leidau,nors ir kaip skaudu buvo taip pasakyti,kad gerai eik lakstyk.



Kaip tai "dasivyti"???
Kas cia per marazmas???
Nepyk...bet ar taviskiui viskas su galva gerai?
Kaip tai eit lakstyt? Jis lakstys, o tu ka tuo metu darysi? Pliusiukus sarase deliosi... liko 3, liko 2... Nu netikiu, kad ir "pasivijus" jo poziuris i tave pasikeis.

Idomi ta jusu meile... man nesuprantama kaip imanoma meile be pasitikejimo ir esant nuolatiniam diskomfortui - savotiskam terorizmui namuose. Gal ir imanoma...
Man tai panasiau, kad is viso to nieko gero nebus...
Kazkada skaiciau apie santykius, kur vienas seimoj buna "tironas", o kitas "auka" ar kazkas panasaus... ir visas ju gyvenimas zeminimas ir zeminimasis... atseit gyvena...

"Normaliam" vyrui zmonos praeitis neturi trukdyt, kaip ir "normaliai" zmonai - vyro. Mano nuomone tokia. Jei jau priimi zmogu, tai reikia priimt su visu jo "kraiciu".

Sekmes tau ir stiprybes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolyta: 16 birželio 2005 - 12:04
Na,mes buvome issiskyre menesi laiko,daba susitaikeme tai ir liktais kad viskas gerai. Tarp musu daug ko buvo,as ji suprantu,kad jis manimi nepasitiki,bet zinau,atejus laikui,jis prades pasitiketi.
Atsakyti
QUOTE(mile_lt @ 2005 06 16, 18:31)
Na,mes buvome issiskyre menesi laiko,daba susitaikeme tai ir liktais kad viskas gerai. Tarp musu daug ko buvo,as ji suprantu,kad jis manimi nepasitiki,bet zinau,atejus laikui,jis prades pasitiketi.


Prisipazinsiu, skaiciau ir juokiausi: standartine manipuliacija zmogumi - kur kas vyresnis susirado jauna naivia ir dabar itikineja, kad nori prisivyti ir panasiai. Ir dar i Tikejimo zodi nutempe...

O tu turi savo nuomone? Na, savo - ne jo, ne baznycios - SAVO? Jautiesi kalta, kad nebuvai sventoji? - be reikalo! Nori gyventi praeitimi? - gyvenk! - vyrui tai tikrai patogus variantas: nuolat primindamas tau praeiti, gales sugriauti tavo ateiti. Ir iseiti pas kita, motyvuodamas tavo praeitimi ir nepastebedamas dabarties.

Taip, vyrams trukdo zmonos praeitis. Kaip ir zmonai vyro. Bet tam ir yra seima, kad ismokti priimti vienam kita tokius, kokie esate. Nesugebate? - tada cia ir baznycia nepades, nes pirmiausia reikia abipusiu pastangu ir didelio noro islikti kartu.

Sekmes uzaugant.

Atsakyti
As savo nuomone turiu,mano vyras manes neverte eiti i tiesos zodi,as pati norejau ir ejau,ir man labai patiko,pradejau tarnauti baznyciai,man tai labai patinka.
Nemanau,kad mano vyras pasinaudos mnao praeitimi,kad mane paliktu,as tikiu savo vyru.
As ji suprantu,kad jam mano praeitis trukdo,kad jam skaudi ji yra,ir nemanau,kad jis susitaikys su mano praeitimi,bet as neprarandu vilties,kad ateis tokia diena,kai jam nebebus skaudi mano praeitis ir mes busime laimingi. Kartais susipykstame del mano praeities.Bet paskui susitaikome.
Atsakyti

Kažkokia fantastiška istorija ......nesitiki schmoll.gif Gal pati pamiršk tai kas buvo ?? Manau,kad tavo vyrui labai patogu turėti tokį užguitą žmogų šalia schmoll.gif
Atsakyti