Įkraunama...
Įkraunama...

ŠVIESOS pradinė mokykla

QUOTE(Žvorūna @ 2009 09 20, 21:55)
Nereikia gąsdintis - mokykla iš esmės gera, daugiausiai juk priklauso visgi nuo mokytojos mirksiukas.gif

Praeitos savaitės visuotiniame tėvų susirinkime pirmokų tėvai buvo kiek išsigandę kaip buvo rašyta aukščiau "dėl nepagarbos" (tikriausiai iš tėvų pusės). Bet kažkodėl niekam iš "pirmokų" nekilo klausimas, kodėl direktorė leidžia sau diktuoti, kas iš tėvų turėtų būti renkami į mokyklos tarybą (tėvai į mokytojų atstovų rinkimus nesikiša), kodėl direktorė taip nenorėjo leisti pasisakyti buvusiems tarybos atstovam, kurie gerai informuoti apie susidariusią padėtį smile.gif Belieka pasidžiaugti, kad į tarybą išrinkti aktyvūs tėvai, kurie, reikia tikėtis, ras priemonių įnešti šiokį tokį aiškumą paminėtuose klausimuose...


Nepagarba buvo visu susirinkusiu atzvilgiu, o ypac nauju teveliu, kurie pirma karta susirinko i toki susirinkima. Kad direktore vis bande nutildyti daug zinancius ir norejusius pasisakyti tevus, mes pastebejom, o i taryba buvo isrinkti tevai, kurie, kaip suprantu, jau nepirmus metus taryboj yra, tik noretusi, kad ir naujokai butu placiau informuoti.
Musu vaiku mokytoja yra sioje mokykloje naujoke, todel mazai ka zino, o ir gilintis nenori, nes nori skirti visa demesi vaikam, o kitos mokytojos pries pamokas po pamoku vien tik apie tas problemas ir diskutuoja, pacios isitempusios, as neisivaizduoju kaip gali ramiai destyt pamokas, kai galvose vientik mintys apie mokyklos vidaus problemas, manau kad vaikai irgi del to nukencia... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle.vb @ 2009 09 20, 22:11)
Nepagarba buvo visu susirinkusiu atzvilgiu, o ypac nauju teveliu, kurie pirma karta susirinko i toki susirinkima. Kad direktore vis bande nutildyti daug zinancius ir norejusius pasisakyti tevus, mes pastebejom, o i taryba buvo isrinkti tevai, kurie, kaip suprantu, jau nepirmus metus taryboj yra, tik noretusi, kad ir naujokai butu placiau informuoti.
Musu vaiku mokytoja yra sioje mokykloje naujoke, todel mazai ka zino, o ir gilintis nenori, nes nori skirti visa demesi vaikam, o  kitos mokytojos pries pamokas po pamoku vien tik apie tas problemas ir diskutuoja, pacios isitempusios, as neisivaizduoju kaip gali ramiai destyt pamokas, kai galvose vientik mintys apie mokyklos vidaus problemas, manau kad vaikai irgi del to nukencia... verysad.gif

Na taip, pirmokų tėvai turėjo jaustis nekaip, matydami bendravimo toną g.gif Bet patikėkit, pusmetį buvo bandyta su direktore bendrauti gražiai, ramiai ir civilizuotai, deja, toks bendravimas nepasiteisino.
Į tarybą patekę keli tėvai iš tiesų jau yra buvę tarybos nariais ir anksčiau. Informacija (protokoluoti nutarimai) iš tarybos susirinkimų bent praeitais budavo slepiami unsure.gif, mokytojoms (kurios savo ruožtu turėtų informuoti savo klasių tėvelius) perduodama tai, kas patogu mokyklos administracijai...

Dėl mokytojų nuotaikų, be abejo, esate greičiausiai teisi sad.gif Kita vertus atsiribojimas toli gražu ne visada yra geriausia išeitis: taip ir gaunasi po to, kad net trečiokų-ketvirtokų tėvai pirmą kartą išgirsta apie kažkokias jau įsisenėjusias problemas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvorūna: 20 rugsėjo 2009 - 21:21
Kažkodėl nesistebiu...

Bent jau tikiuosi, kad kitąmet viskas gerokai pasikeis...
Atsakyti
QUOTE(Žvorūna @ 2009 09 20, 22:20)
Na taip, pirmokų tėvai turėjo jaustis nekaip, matydami bendravimo toną g.gif Bet patikėkit, pusmetį buvo bandyta su direktore bendrauti gražiai, ramiai ir civilizuotai, deja, toks bendravimas nepasiteisino.
Į tarybą patekę keli tėvai iš tiesų jau yra buvę tarybos nariais ir anksčiau. Informacija (protokoluoti nutarimai) iš tarybos susirinkimų bent praeitais budavo slepiami unsure.gif, mokytojoms (kurios savo ruožtu turėtų informuoti savo klasių tėvelius) perduodama tai, kas patogu mokyklos administracijai...

Dėl mokytojų nuotaikų, be abejo, esate greičiausiai teisi sad.gif Kita vertus atsiribojimas toli gražu ne visada yra geriausia išeitis: taip ir gaunasi po to, kad net trečiokų-ketvirtokų tėvai pirmą kartą išgirsta apie kažkokias jau įsisenėjusias problemas unsure.gif


O as manau, kad per daug zinojimas nepriveda prie nieko gero, nemanau, kad mokytojos gali ten kazka pakeisti, ju darbas vaikus mokyt, ugdyt, auklet ir priziuret, del to labai sveikinu savo dukros mokytoja, kuri nesikisa ir nemegina visko suzinot, o is savo kolegiu bet kuriuo atveju su laiku viska isgirs.
Kuom galetumet sita mokykla pagirti?
Atsakyti
Aš gi manau, kad tėvai turi būti aktyvūs. jei yra įtampa kolektyve, dirbti labai labai sunku.

Galvoju, kad būčiau viena iš tų tėvų, kuri leistų sau žinoti tiek, kiek man atroodytš reikalinga blush2.gif

Iš tiesų, Žvorūna,

gal kažką ir gero galite papasakoti. Mane domintų ir konkrečios mokytojos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2009 09 20, 22:44)
Aš gi manau, kad tėvai turi būti aktyvūs. jei yra įtampa kolektyve, dirbti labai labai sunku.

Galvoju, kad būčiau viena iš tų tėvų, kuri leistų sau žinoti tiek, kiek man atroodytš reikalinga  blush2.gif

Iš tiesų, Žvorūna,

gal kažką ir gero galite papasakoti. Mane domintų ir konkrečios mokytojos  ax.gif


Man, kaip pirmokes mamai, labai patinka kad vaikai vaiksto su uniformom, o penktadieniais laisva apranga, labai daug bureliu, maista galima savo nuoziura uzsakyti visai savaitei i prieki, labai keista buvo, kad pamokos trunka tik 35min,o siaip pirmas mokyklos ispudis yra geras.
Atsakyti
Egle,

taip ir turi būti, kad pamokos tiek trunka :-)
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2009 09 20, 22:54)
Egle,

taip ir turi būti, kad pamokos tiek trunka :-)


Na taip, bet nevisose mokyklose taip yra, ir kai pati visada mokiausi 45min su namu darbais kiekviena diena, penketais ir dvejetais, tai dabar pirma klase man darzeli primena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2009 09 20, 22:44)
Galvoju, kad būčiau viena iš tų tėvų, kuri leistų sau žinoti tiek, kiek man atroodytš reikalinga  blush2.gif

Iš tiesų, Žvorūna,

gal kažką ir gero galite papasakoti. Mane domintų ir konkrečios mokytojos  ax.gif

Džiugu tai skaityti 4u.gif

Apie mokytojas nelabai galėčiau papasakoti - mokykloje nedirbu tongue.gif Pažįstu porą šiųmetinių antrokų bei porą trečiokų mokytojų, tad jums nelabai aktualu.
Žinau, kad tikybos pamokėlėmis vaikai skundžiasi (neįdomu), tai daugelis, pernai besimokę tikybą, šiemet "perbėgo" į etiką. Yra problemų su anglų kalbos pamokomis nuo 2 klasės: dalis vaikų yra lankę anglų k. būrelius, jiems nebeįdomu su tais, kurie pradeda nuo nulio, o klasių šiemet kažkodėl pusiau nedalina (lyg dėl sumažėjusio finansavimo g.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvorūna: 20 rugsėjo 2009 - 22:00
Tai ir maniškiui gali būti neįdomu, nes jau antri metai lanko anglų mokyklėlę ax.gif

Na žiūrėsim, reikia bandyti kažkaip apie ketvirtokų mokytojas informacijos prisigaudyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle.vb @ 2009 09 20, 22:40)
O as manau, kad per daug zinojimas nepriveda prie nieko gero, nemanau, kad mokytojos gali ten kazka pakeisti, ju darbas vaikus mokyt, ugdyt, auklet ir priziuret, del to labai sveikinu savo dukros mokytoja, kuri nesikisa ir nemegina visko suzinot, o is savo kolegiu bet kuriuo atveju su laiku viska isgirs.
Kuom galetumet sita mokykla pagirti?

Va čia tai kategoriškai nesutinku blink.gif Mokytojos gali daug pakeisti - juk mokykloje yra ir mokytojų taryba (vienas iš savivaldos valdymo "organų"). Ir tik žinodami, kas vyksta ir veikdami kartu tiek mokytojai, tiek tėvai gali keisti padėti ir gerinti klimatą mokykloje.

Atsakyti
QUOTE(Žvorūna @ 2009 09 21, 10:23)
Va čia tai kategoriškai nesutinku blink.gif Mokytojos gali daug pakeisti - juk mokykloje yra ir mokytojų taryba (vienas iš savivaldos valdymo "organų"). Ir tik žinodami, kas vyksta ir veikdami kartu tiek mokytojai, tiek tėvai gali keisti padėti ir gerinti klimatą mokykloje.


Na viena mokytoja tai tikrai nieko nepadarys, o kiti darbuotojai siais laikais manau, kad bijo prarasti darba ir kovoja uz save. Dar karta sakau, kad nezinau visos situacijos mokykloje, nes esu "naujoke" ir kaip ten arsiai kovoja mokytojai irgi nieko nezinau.
Atsakyti