Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos/Žurnalai

QUOTE(COSMO @ 2005 12 04, 20:24)
cia USA vienas pazystamas rekomendavo paskaityti knyga "BODY FOR LIFE", tai knyga apie gyvenimo buda ir apie tai kaip per 12 savaiciu naudojantis autoriaus sudaryta programa pataisyti savo kuno formas ir sveikata. Beje yra ir internetinis puslapis.


As irgi is USA, ir perskaicius sia knyga, nu ja net turiu, bet nesutinku su sios knygos principais. Ji turetu buti pavadinta ne "Kunas Gyvenimui" o "Kunas tik iki Dvylika Savaiciu". Tikrai mergickos, neleiskite vejui pinigu, nebent esate verges armijos grudinimo treniruociu-tipo rezimam. Sita knyga labiau tikus kulturizmo ir sporto klubu manjakam, o as savo treniruokliu ypatingai nemyliu nors kartais ant ju uzlipu, nenoriu tapti jiem verge. Jo principai griezti: kiekviena diena turi atlikti pratimus tos dienos skirtai kuno daliai, turi suvalgyti matuota porcija maisto, ir dar mane piktina kad jis/autorius reklamuoja savo "sportini misinio milteliu gerima" kasdieninej dietoj...tikra USA reklama. Gauni viena "Free"-uz dyka diena, kur gali valgyti ka nori, o kitom dienom turi juodai sportuoti ir laikytis to armijos-stiliaus rezimo...tikras krastutinumas. As is vis nesutinku jokiom "dietom" zodzio prasme. Valgymas tai turi buti malonumas, kiek sielos pasisotinimas kiek ir kuno, o kaip pradedi skaiciuti kalorijas, sverti porcijas, ar gi nesijaucia kad esi kokia laborotorine ziurkyte???
Dietu as visokiausiu laikiausi. Beverly Hills dieta kur valgai ananasu ir papaju viena diena, kita diena riesutu....nu is tuoleto neisejau. Dietintis pradejau nuo vidurines, bet tik dabar radau savo laime ir savo gyvenimo buda o ne dieta. As neskaitau save stora. Turiu tik kokius 8 kg iki savo idealumo. Man savo figuros proporcijos yra grazios, tik yra "minksciau" kur as noriu kad butu "kieciau" raumenukais.
Radau tokia knyga JAV rasyta prancuzes Mireille Guiliano "Prancuzes Nestoreja". Nezianu ar tai isversta i lietuviu kalba. Ji augdama Prancuzijoj, ir veliau baigus mokslus Amerikoje kur daug svorio pridejo, palygina sias dvi kulturas ir skirtinga zmoniu mentaliteta link maisto. Man lyg lempute uzsidege perskaicius sia knyga. Si knyga aplamai turetu buti pavadinta "Europietes Nestoreja", viskas pritampa ir lietuvaitem ne tik prancuzem. Pagyvenus JAV kazkiek suamerikoneji kadangi cia gyvenimo ritmas toks skirtingas nuo Lietuvos. JAV porcijos yra Extra Large ir supersize, ir kaip kalbi apie restoranus, Amerikono paklausus: "Kaip patiko restoranas?", teigiamai ivertins tik jeigu didelias porcijas serviruoja. Ne stebuklas kad zmones cia toki nutuke. Budama JAV as pasijauciu gryna grazuole, atvykus i Lietuva, nu tiek daug graziu panu kad jauciuosi tik vidutiniskai grazi.
Perskaicius sia knyga pradejau analizuoti savo mityba. Valgau as sveikai: daug liesos mesos, daug vaisiu, darzoviu, bet valgiau per didelias porcijas vardant maisto ivairumo. Pataria pasidaryti labai isranki, ir rinktis toki maista kuris sukels tau didziausia malonuma. Pavyz, vietoj to kad suvalgyt nelabai skanu sokoladuka, paskui kelis kasnius spurgos, ar dar kokio pyragelio, sau leisti issirinkti ko labiausiai troksti, ir ta vieninteli skanesta suvalgyti letai, samoningai su maximum malonumu. As darbe atsiakiau spurgu ir kitu zemarusiu skanestu.Darbovietej pas mane beveik kasdien klientai ar bendradarbiai atnesa visokiu saldumynu, ir as neperdaug galvodama automatiskai kramsnodavau. Dabar as laukiu kol grisiu namo ir su vyru nueinam i kavine, uzsisakom maziausia porcija ledu (Lietuvoj tai skaitytusi didziausia porcija) ir abu per pus pasidalinam ledais ir dienos ispudziais ir tai mano vienintelis saldumynas ta diena, bet jauciu labai dideli pasisotinima, ir nejauciu kad save kankinu . Rytais valgydavau traskucius "cereal", pamazinau porcija pusiau ir vietoj karves pieno pradejau naudoti vanilini sojos piena. Tos puses porcijos net ir nereikejo man pasirodo. Vasarai atejus, pradejau sportuoti is noro o ne del to kad "reikia". Su maziuku nuvaziuojam i parka, greitu tempu pasivaikscioju stumdama sportini vezimuka. Kartais atsiranda energijos net ir krosa palakstyti, bet tik jeigu uzsimanau. Viska darau is noro save palepinti ir save myleti. Kilogramai pradejo kristi lyg stebuklingai. Dabar sveriu net maziau negu pries pastojima, ir dar svoris krinta. siandien darbe nesioju senas kelnias kur anksciau biski aptemptai tilpo, ir jauciu kad tokios laisvos kad nutyse net.
Taip pat patartina uzsiimti kokia hobi, ka nors mokytis, ar save tobulinti kad nesedetum ir negalvotum apie maista. Taigi pagrindas knygos yra: mylek ir lepink save - tavo kunas ne siuksliu deze, dziaukis gyvenimu ir rask tobulinanciu uzsieminu, valgyk auksciausios rusies maista--naturalu, pasirink savo maisto malonumus: gali valgyt viska, bet mazais kiekiais. Knygoj daug prancuzisku receptu, ir "isvalymo sriubos" receptas. Man didziausia nauda is sios knygos tai kad atidare man akis kritiskai analizuoti savo mitybos iprocius ir juos pakeisti visvien islaikydama malononuma valgyti. Man tai pasidare gyvenimo budas o ne dieta.
Atsakyti
"fitrnesas" thumbup.gif Gaila, kad ankstesniems pinigėlių buvau pagailėjusi..bet pamačiau, kad ankstesnius Nr. galima įsigyti padarius pavedimą, taigi taip ir padarysiu g.gif Labai patiko aprašomi pratimai su foto..man ypač aktualu buvo pratimai tiems, kuriuos kankina osteochondrozė juosmens srityje blush2.gif O šiaip labai fainai aprašyta ir pilvo preso treniruotė ir pratimai sėdmenims su foto thumbup.gif

Už "Sporto klubą" tikrai geriau..anksčiau pirkdavau "Sporto klubą", bet dabar visai neinformatyvus pasidaręs g.gif Bendro pobūdžio patarimai, kuriuos gali rasti bet kuriame žurnale ax.gif

Aš nežinau, gal ankstesniuose Nr. buvo kokių "programėlių" aprašyta..na, pvz, kaip kas antrą dieną sportuojant su svarmenimis/treniruokliais palavinti visą kūną..na, tokia universalesnė ax.gif Aišku, daug ką galima rasti internete, bet su žurnalu lengviau ax.gif
Atsakyti
Geriausia knyga apie lieknėjimą- SM subforumas Sportas ir dietos biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki.
Nors gyvenu uz juru mariu,bet ir i mano rankas pateko cia taip liaupsinamas zurnaliukas "Fitnesas moterims".Na tureciau pasakyti, kad juo gerokai nusivyliau.Labai daug nuotrauku paimta is uzsienio zurnalu, o taip noretusi isvysti toki, kur butu spausdinami vien lietuvaiciu sportiski kunai. g.gif Straipsniai silpnoki, kai kuriuose atrode lyg skaityciau kaimo laikrastuka,patarles, priezodziai,nezinau, man ten jie nelabai tiko, sukele sypsni veide,ei bet ir tai i nauda biggrin.gif tikrai sveikintina, kad ir gimtojoj salelej pradetas leisti tokio tipo zurnalas, tik labai dar daug vietos yra kur pasitempti, o ir kaina atrodo neatitinkanti to, ka rasite viduje.
Atsakyti
va radau internetine knygute

http://images.studio...nejimo_puse.pdf


cia pateikiama viskas trumpai ir aiskiai. yra nuorodos i gilesnius pasiskaitymus.

sekmes pasikeitimuose
Atsakyti
Sveikos, merginos, ar girdėjote Tokį autorių Aleną Karą ir jo populiarią knygą "Lengvas būdas mesti rūkyti". Pati nerūkau, tačiau rūkantieji sako, jog tai yra thumbup.gif - padeda. Man asmeniškai yra aktualesnė kalba apie svorį. Ir štai nete radau rusų kalbą įgarsintą audio įrašą. Nesu jo dar viso perklausiusi, bet pasiryžau tai padaryti. O žemiau imečiau nuorada. Taigi, tos, kurios supranta rusų kalbą ir nori pakoreguoti savo svorį ir kūno linijas, prisijunkite prie manęs ir pasidalinkite įspūdžiais, kaip jums sekasi, vadovautis šios knygos nurodymais drinks_cheers.gif

http://joga.365.lt/k...ti_Alenas-Karas
Atsakyti
na perklausiau..
ir is tikro likau kiek nusivilus..
rekomenduojama atsisakyti, bent jau man, megiamiausiu produktu - mesos, zuvies, vistienos..
paaiskina kodel, paklausius, supranti, jog autorius teisus, net labai, bet tai dabar kai pakeisti tai, ka darei visa savo gyvenima?
Gal ir noreciau ir vegetare tapti, bet... uhh.. doh.gif
na, viena taisykle tikrai pameginsiu vadovautis, jog pusryciams tik vaisiai ax.gif
Atsakyti
skaitau "The eat clean diet" daug geru sveiku receptu. Autore Tosca Reno, jei kad gyvenat USA, labai rekomenduoju isigyti.
Atsakyti
si knyga labai gera:



user posted image
Atsakyti
Kaip jau kazkas minejo: Michalas Tombakas "Kaip ilgai ir sveikai gyventi" thumbup.gif Be jos as kaip be ranku.
Atsakyti
Na ka tik perskaiciau knyga smile.gif Kantriai, nuo pradžios iki galo. Turiu pripazinti,kad nuvylė, nes esu nusistačiusi prieš maisto derinimą... va čia matyt ir bus pagrindinė priežastis, kodėl manęs ši knyga nepaveikė (ten rašo, kad turi atsikratyti išankstinio nusistatymo).
O valgyti tik vaisius ir daržoves, gerti tik vandenį... Na žodžiu bandoma įrodyti, kad mėsa, kava blogai (na čia galma sutikti), bet pienas, jo produktai, arbata...

Gal reiks skaityti dar kartą ir bandyti susikoncentruot ties mintim, kad nesu šiukšledėžė į kurią viskas paeiliui metama ...

tiesa aš nepirkau knygos, o parsisiunčiau mp3 formatu - labai patogus būdas "skaityti", tiksliau klausyti kaip kitas skaito tongue.gif
Atsakyti
Perskaičiau šitą knygą. Labai patiko. Tiesa, perskaičiau daugiau iš smalsumo, kad tai per stebuklingas būdas. Viršsvorio turiu (175 cm, 81 kg), bet dėl to sau galvos per daug nesuku. Neketinu visiškai atsisakyti nei mėsos nei pieno tongue.gif Bet pati pajutau kad paskaičius knygą dalies produktų net nebesinori. Bet ne mėsos ar pieno... ax.gif O labiausiai perdirbtų... Pvz.... saldumynų. Kas man labai keista, nes anksčiau negalėdavau dienos išbūti be šokolado rolleyes.gif

Didžiausias knygos privalumas, mano nuomone tai, kad ji nieko nedraudžia ir nieko nereikalauja (apart buvimo atviriem naujoms idėjoms). Tiesiog papasakoja kuo mes maitinames ir kaip mes maitinames. Tokiu būdu, kad daugiau taip maitintis tiesiog nebesinori lotuliukas.gif Tiesą sakant, negaliu pasakyti, kad knygoje būčiau radusi kažkokių labai negirdėtų įmantrių idėjų. Netgi atvirkščiai sakyčiau - autorius atitraukia nuo visokių kalorijų skaičiavimo lentelių prie pačios idėjos kodėl mes maitinames. Back to basics, tsakant...

Po knygos užvertimo pakeičiau tik vieną dalyką - dieną pradedu vaisiais. O toliau jau ką noriu, kiek noriu ir kada noriu. Tik kad.... nebenoriu rolleyes.gif Rezultato tiksliai pasakyt negaliu, manau jau koks 1.5 kg nuo dienos, kai pradėjau skaityt (nebuvo progos pasisvert blush2.gif ) Bet net jei taip ir yra, džiugina visai kas kita: nebeišdribęs pilvas, nebepučia vidurių, nebesijaučiu apsunkusi, ir atsikračiau poreikio ką nors nuolatos kramsnoti. Kartais šis poreikis dar atsiranda.... Bet tada tiesiog savęs paklausiu, ar tai alkis, ar nervai.. Dažniausiai būna nervai.. blush2.gif

Berašydama prisiminiau perskaičius vieną negirdėtą mintį: vaisius valgyti tik ant tuščio skrandžio! Iš tiesų, neigiamai žiūrėjau į patarimą valgyti daug vaisių, nes nuo jų dažnai po to pučia pilvą. Paaiškėjo kad būtent dėl to ir pučia, kad jie per kitą maistą negali nuslinkti žemyn ir pradeda pūti anksčiau laiko. (Detalesnį paaiškinimą skaitykit knygoj) Valgant vaisius tuščiu skrandžiu šios problemos išties neatsiranda. Dėkui autoriui smile.gif

Knygą rekomenduoju visiems cool.gif
Atsakyti