Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių metinės

Sveikutes,
rugpjucio 1 diena bus 3 metai kaip vede. gal kas kokiu ideju turit? kas kaip paminejo? wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Tevu 30 metu vestuviu metiniu svente ant nosies. Bandom sugalvoti kazka.. nU bet kaip niekas galvon nelenda Noretumem kazkoki pasveikinima alia atrakcija alia siurpriza padaryti. Nebutinai turi brangiai kaiuoti, galvojom su sese daina padainuoti, kuria is vaikystes atsimenam, bet toli viena nuo kitos gyvenam, ner kaip susirepetuoti... Filmuka zadejom sukti, bet irgi laiko pritruko del atostogu ir atstumo... Bet kazka panasaus norisi. O galvele kaip tycia tuscia.
Gal galit kas kokiu ideju mestelti? Galvojom balionus su linkejimais i ora leisti. ne per banalu? g.gif
Atsakyti
Mes su vyru netrukus planuojame atšokti savo porcelianines vestuves (20 metų) ir taip gavosi jog ta proga piršliajame mano pusbrolio vestuvėse. Žodžiu manau gražiau ir prasmingiau net norėdamas nesugalvosi biggrin.gif
Atsakyti
mano tevuku 30-metis jau cia pat, o as be minciu doh.gif galvoju gal tortuka uzsakyt temini, padovanot kokias graviruotas taures (mamai manau patiktu) ir uzteks, na kad neliktu pamirstas sis jubiliejus tiesiog, nes baliaus nebus.
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2012 07 18, 20:49)
mes einam į bažnyčią pašventinti žiedų, atnau
jinti įžadus, dar prašysim kunigėlio kad šeimos židinį naująjį pašventintų (tik dar nenusipirkau), bet jau žinau kokio noriu, dar darysim kaip per vestuves, jau piršlius turim, bet tik simboliškai jie bus, na ir pulkas dar bus, daugiau šventė, fotografai, šokis  4u.gif , jūs ir papasakokit  4u.gif

sveiki ir pas mus ta pati problema ka paruosti g.gif
bet sugalvojom jau tai-imam karnavalinius kostiumus (karalius ,karaliene ir dvi princeses )jau suradom fotografa ir bus fotosesija blush2.gif
o ka dar galima butu ,galvojau irgi apie baznycia smile.gif bet jus ziedus naujus pirkot? ar tie patys?
Atsakyti
sveiki...rubininems vestuvems reiktu etiketes ant buteliuko..gal kas zinot kaip jas pasigamint?
Atsakyti
QUOTE(Mellynake @ 2012 10 09, 10:22)
sveiki...rubininems vestuvems reiktu etiketes ant buteliuko..gal kas zinot kaip jas pasigamint?

Įsijungiat grafikos programą ir susikuriat, paskui atsispausdinat, o, jeigu su grafika nedraugaujat, arba pasipaišot ranka, arba kviečiat į pagalbą tuos, kurie moka photoshop'u ar kitomis grafikos programomis dirbt. Neturėtų užimt daugiau nei valandos.
Atsakyti
QUOTE(DINSĖ @ 2012 07 17, 21:29)
Oi musu 10 jubiliejus ant nosies sad.gif, gal gali pasidalinti kokiomis mintimis  blush2.gif , nu visai niekas nelenda i galva sad.gif

ir kaip praėjo jubiliejus. Mūsų jau šį šeštadienį, jaudinamės, atrodo viskas jau beveik suruošta, dar viena kita smulkmenėlė liko wub.gif

QUOTE(evasmit @ 2012 10 01, 15:48)
Vaikelis tai tikrai laukiamas smile.gif Kol kas nera, bet tikrai laukiamas smile.gif Kas liecia popierines vestuves, mano brangusis sutinka, jam net mintis ta labai patiko smile.gif Svarstoma kad galetume pasikviesti visus vsecius i ta pacia sodyba kur sventem, ir padaryti mini vestuves smile.gif Mane labai traukia si mintis, bet nzn manau zmones gali nesuprast smile.gif O jai istiesu iki to laiko pastosiu smile.gif  blush2.gif  rolleyes.gif

jei yra noro, ir svečiai norės dalyvaut, aš visom keturiom už thumbup.gif
Atsakyti
Gal turit idėjų organizuojant porcelianines vestuves (20 metų) vestuves? g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif gal patartumet ka padovanot 10metu vestuviu proga? g.gif jokio balio nedarys todel kviete tik mus su vyru pasisedet ,bet noreume kazka isimintino ir su chumoru...planavom viesbuti ar spa bet pasidomejom ir jiem tai ne tinka verysad.gif doh.gif tai gak ka orginalaus galima ax.gif nes jie chumora tikrai supranta :)aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestuutea @ 2013 01 20, 15:42)
sveikos mamytes 4u.gif  gal patartumet ka padovanot 10metu vestuviu proga? g.gif  jokio balio nedarys todel kviete tik mus su vyru pasisedet ,bet noreume kazka isimintino ir su chumoru...planavom viesbuti ar spa bet pasidomejom ir jiem tai ne tinka verysad.gif  doh.gif tai gak ka orginalaus galima ax.gif nes jie chumora tikrai supranta :)aciu 4u.gif  4u.gif

10 metų – alavinės vestuvės. Nupirkit ką nors iš alavo ir išgraviruokite gražius žodelius. Simboliška, gražu.
O aš pasidomėčiau kokie šeimos pomėgiai ir ieškočiau dovanos pagal tai.
plius kadangi būsite tik keliese, nėra didelio baliaus, tuomet ir dovanėlė turi būt simbolinė. Kviečiantieji nori tik paminėt, o ne švęst. Pagal tai etiketas reikalauja ir atitinkamos nebrangios dovanos, simbolinės paminėjimui tik.
Atsakyti
QUOTE(Lina'M @ 2013 01 20, 17:56)
10 metų – alavinės vestuvės. Nupirkit ką nors iš alavo ir išgraviruokite gražius žodelius. Simboliška, gražu.
O aš pasidomėčiau kokie šeimos pomėgiai ir ieškočiau dovanos pagal tai.
plius kadangi būsite tik keliese, nėra didelio baliaus, tuomet ir dovanėlė turi būt simbolinė. Kviečiantieji nori tik paminėt, o ne švęst. Pagal tai etiketas reikalauja ir atitinkamos nebrangios dovanos, simbolinės paminėjimui tik.



Pirmiausia tai atciprasau uz klaidas..kad jie tinka viskas ,bet as net nenumanau ka..nes draugo pusesere augina vaikus o vyras dirba..norejau kazko asmeniskai jiem ,bet nepavyko...todel ieskom kazko idomaus nes visokiu daigtu jie prisikaupe turi per akis blush2.gif
Atsakyti