Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių metinės

Va ir mane tas domina. Eina sau kaip greit laikas bėga...
Atsakyti
Sveikutes smile.gif gal kas galite pasidalinti mintimis del 15 metu vedybu sukakties? 4u.gif Kaip sventet,ka dovanojot savo jaunikiui mirksiukas.gif aciukas. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2013 01 10, 14:52)
Gal turit idėjų organizuojant porcelianines vestuves (20 metų) vestuves?  g.gif

mane irgi domina bigsmile.gif
Atsakyti
labas, musu arteja 4metu sukaktis, kaip susituoke, pernai neminejom nes nebuvo kaip, siemet mastau, ka cia tokio padaryti, niekas kolkas nelenda i galva.... gal kas kokiu minciu turit? smile.gif aciukas 4u.gif
Atsakyti
O mums uz gero menesiuko bus Varines vestuves-7metai smile.gif galvoju ka grazaus nuveikti,ka vyrui padovanoti?! wub.gif
Atsakyti
Ėjome į vestuvių metines tai dovanojom dekoruota butelį smile.gif
Labai patiko smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 04 balandžio 2013 - 10:41
Mergaitės help me. Fėjai krikštamotei rageliai uliulijo doh.gif . Tema auksinės vestuvės - mirus. O man liko 10 dienų suorganizuoti senelių auksines vestuves. Šią džiugią misiją gavau - ŠIANDIEN. g.gif Kol kas turim tik vietą - mūsų sodyba ir senelio griežtą paliepimą nedaryti "pakazuchos", visi santuokos atnaujinimai, graudulingi tekstai netinka doh.gif . Ką daryt, ką dovanot ir dar daugybė klausimų verda galvelėj doh.gif doh.gif doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Jovitele78 @ 2013 03 27, 15:44)
O mums uz gero menesiuko bus Varines vestuves-7metai smile.gif  galvoju ka grazaus nuveikti,ka vyrui padovanoti?! wub.gif

as ta pati galvoju... ka nuveikt, ka dovanot? ax.gif
Atsakyti
Man kur įmanoma tai dabar įdomiausios aktyvios dovanos ax.gif gal yra kokia vario liejykla? o gal į monetų kalimo kokias dirbtuves ar muziejų nueiti, ar dar kur ax.gif pasidaryti pikniką jei įmanoma su variniais indais... ai, nežinau biggrin.gif su medinėm, popierinėm ar vaisinėm paprasčiau ax.gif
Atsakyti
mes medinems veltuvems nusipirkom nauja medine lova i miegama blush2.gif

vieni pazistami, berods 10 metu proga soko abu su parasiutais bigsmile.gif turi foto ir filmuota medziaga savo suoliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga**: 11 balandžio 2013 - 13:33
Man kažkai ppabodę tie sėdėjimai prie stalo... aišku kaikuriomis progomis be to neapsieisi... Bet kiek įmanoma, reikėtų pasidaryti pramogą/prisiminimą smile.gif

Mes medines vestuves šventėme medinėje sodyboje, gavom daug medinės atributikos, medinė pirtis buvo su mediniu kubilu biggrin.gif
Bet, patys sau pasidarėme dovanų "Šeimos diena" , ta proga paskyrėm visą dieną sau, vaikams... nuo ryto gaminomės šeimyninius pusryčius, žaidėm, važiavom su paspirtukais į senamiestį, pietavom, pramogavom, durniavom... o visa tai įamžino fotografas smile.gif Dabar turim geros kokybės fotoknygą, kurią nuolat vartom, vaikai džiaugiasi, ir po daug metų visi galėsim pasižiūrėti kokie buvom ir kaip leidom laiką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2013 04 11, 14:39)
Man kažkai ppabodę tie sėdėjimai prie stalo... aišku kaikuriomis progomis be to neapsieisi... Bet kiek įmanoma, reikėtų pasidaryti pramogą/prisiminimą smile.gif

Mes medines vestuves šventėme medinėje sodyboje, gavom daug medinės atributikos, medinė pirtis buvo su mediniu kubilu  biggrin.gif
Bet, patys sau pasidarėme dovanų "Šeimos diena" , ta proga paskyrėm visą dieną sau, vaikams... nuo ryto gaminomės šeimyninius pusryčius, žaidėm, važiavom su paspirtukais į senamiestį, pietavom, pramogavom, durniavom... o visa tai įamžino fotografas smile.gif Dabar turim geros kokybės fotoknygą, kurią nuolat vartom, vaikai džiaugiasi, ir po daug metų visi galėsim pasižiūrėti kokie buvom ir kaip leidom laiką smile.gif

smagu thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(smilga** @ 2013 04 11, 14:23)
as ta pati galvoju... ka nuveikt, ka dovanot?  ax.gif

7 metai - VARINĖS VESTUVĖS

Tradicinė dovana: Varis
Nors varis ir nėra labai tvirtas, tačiau brangusis metalas. Sutuoktiniai apsikeičia variniais žiedais arba monetomis - ilgos laimės simboliu.

Kitos dovanos:
Megzta kepurė, šalikas ar kitas mielas drabužis, vilnonė antklodė, išvyka į avių fermą, varinė vazelė ar kitas indas.

Va pasirodo ne tik varinės g.gif

7 metai – vilnonės (kituose šaltiniuose – varinės) vestuvės

Ką dovanoti?
•Šiltos vilnonės kojinės.
•Natūralios vilnos patalynė

Dovanai tiktų bilietai į pučiamųjų instrumentų ansamblio koncertą, antikvarinės varinės monetos, meno dirbiniai, dekoratyviniai virtuvės daiktai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga**: 11 balandžio 2013 - 14:05