Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių metinės

Na gruodį mūsų laukia 10metų blush2.gif Rožinės vestuvės,tai galvoju eit į bažnyčią,pašventint dar kart žiedus,sukviest svečius: buvusius piršlius,tas pačias poras ir artimiausius žmones,kurie tą dieną prieš 10m buvo kartu.Nežinau,gal ir banaloka,bet kad visi jau dabar sako- tai jau mum į vestuves reiks ruoštis biggrin.gif
Po to galvojam bent savaigaliui,bent 2-3dienom pabėgt nuo visų tik dviese,nes medaus mėnesio neturėjom,buvau nestuke.gif tai nenorėjau po pasaulį bastytis.po to vaikas,namai,darbai,tai ir nebuvo progos išvažiuot dveise nei kart per 10metų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2008 08 01, 12:42)
Na gruodį mūsų laukia 10metų  blush2.gif  Rožinės vestuvės,tai galvoju eit į bažnyčią,pašventint dar kart žiedus,sukviest svečius: buvusius piršlius,tas pačias poras ir artimiausius žmones,kurie tą dieną prieš 10m buvo kartu.Nežinau,gal ir banaloka,bet kad visi jau dabar sako- tai jau mum į vestuves reiks ruoštis  biggrin.gif
Po to galvojam bent savaigaliui,bent 2-3dienom pabėgt nuo visų tik dviese,nes medaus mėnesio neturėjom,buvau  nestuke.gif  tai nenorėjau po pasaulį bastytis.po to vaikas,namai,darbai,tai ir nebuvo progos išvažiuot dveise nei kart per 10metų  verysad.gif

na pas mane ta pati situacija tik mes dar maziu krikstysim tai ir pirsliai bus ir poros kurios dar liko cia LT ir net beveik dauguma sveciu is vestuviu thumbup.gif tai bus ir zaidimu vestuviniu ir kelione gal kokia kad ir cia LT
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2008 07 28, 09:39)
tik va nusivyliau, is visu kas dalyvavo musu vestuvese ta proga pasveikino tik tevai ir dar keli draugai  blink.gif  Tai kazkaip ir nebekelem juokio baliuko....

blink.gif blink.gif man net minties nebūtų, kad turi kažkas iš šono mane sveikint su mudviejų švente mastau.gif jug čia jūsų šeimos šventė, o ne kažkieno. Nei aš laukiu tokių sveikinimų, nei pati prisimenu kieno, kada vestuvės vyko, kuriose n kartų esu dalyvavus ir kaip pamergė, ir kaip svečias...
O šiaip, mes iki šiol vis važiuojam į Druskininkus, į viešbutuką paminėt savo vestuvių metines. O ten ir į sanatorijas, į įvairias procedūras nueinam, pailsim.
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2008 06 03, 16:06)
Perziurejau foruma, tokios temos lyg ir nemaciau, arba nepastebejau. Noreciau suzinoti mamyciu idejas vedybu metinems? Ypatingai mane domina 5 metuku vedybų metinių šventimas. Kadangi man jos artėja po truputi, norisi kažkokios gražios šventės ne tik sau....Kas metai tai dviese pavakarodavom ir tiek, bet siais metais norisi grazios sventes, visgi sioks toks jubiliejus blush2.gif


Mes planuojame savo sekancias metines (3 metukus) atsvesti SPA centre dviese. Zinoma, jei norite pasikviesti daraugu tai Jums netiks. Gal tada nuvaziuoti kur i uzmiesti, pvz. vasara galima sodyboj prie ezero. 4u.gif ziema kur nors Ignalinoj su slidem smile.gif

Kaip didziule svente sventeme savo pirmasias metines: is pradziu sukvieteme tevus ir graziai atbaliavojome musu naujame bute, paskui pasiskolinom is mano tevo jachta ir tada jau su draugais. Tevu ir draugu vienoj sventej nenorejom, nes esam labai jauni ir butu neidomu su jais.
Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2008 08 07, 01:01)
Mes planuojame savo sekancias metines (3 metukus) atsvesti SPA centre dviese. Zinoma, jei norite pasikviesti daraugu tai Jums netiks. Gal tada nuvaziuoti kur i uzmiesti, pvz. vasara galima sodyboj prie ezero.  4u.gif ziema kur nors Ignalinoj su slidem smile.gif

Kaip didziule svente sventeme savo pirmasias metines: is pradziu sukvieteme tevus ir graziai atbaliavojome musu naujame bute, paskui pasiskolinom is mano tevo jachta ir tada jau su draugais. Tevu ir draugu vienoj sventej nenorejom, nes esam labai jauni ir butu neidomu su jais.

na mes buvom nusprende sventes nedaryti visgi, galvojome susikrausim daiktus, pasiimsim vienas kita ir musu amzaji seimos nari ir leksime, kur po Europa pasibastyti bigsmile.gif ale musu tevai, pradejo minti, kad kada cia svente Jusu, reikia atzymeti ir pan. ir bla bla bla....taigi nusprendem sode pasidaryti medines vestuves, tinkama vieta visai thumbup.gif padarysiu dekoraciju mediniu smile.gif, bus viktorina is musu gyvenimo, prizai aisku medinukai visokie..., bandysiu gauti mediniu ziedus, klumpes mums, kaip atributa:) Koliaza padareme is musu 5 vedybiniu metu, buteliams etiketes, mediniu evstuviu tematika, saldainius vyniosime i tam skirtus popieriukus...zodziu organziuojam svente patiems artimiausiems 20 zmoniu bigsmile.gif o po to, jei pavyks vaziuosim i medaus menesi lotuliukas.gif kaip viskas pavyks, ka dareme papasakosiu po sventes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 08 04, 16:16)
blink.gif   blink.gif  man net minties nebūtų, kad turi kažkas iš šono mane sveikint su mudviejų švente mastau.gif jug čia jūsų šeimos šventė, o ne kažkieno. Nei aš laukiu tokių sveikinimų, nei pati prisimenu kieno, kada vestuvės vyko, kuriose n kartų esu dalyvavus ir kaip pamergė, ir kaip svečias...
O šiaip, mes iki šiol vis važiuojam į Druskininkus, į viešbutuką paminėt savo vestuvių metines. O ten ir į sanatorijas, į įvairias procedūras nueinam, pailsim.


Na, manau tai kiekvieno asmeninis reikalas, sveikinti ar ne.
Mes praitais metais dalyvovom be savo vestuviu dar 4. Ir kadangi visi artimi draugai, tad neketinu ju pamirsti biggrin.gif jau dvi poras pasveikinome su vieneriu metu sutuoktuviu proga, iteikem vazona graziu geliu. Manau ir jiem buvo maloni si staigmena blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo K_margo: 09 rugpjūčio 2008 - 09:56
QUOTE(viktorija09 @ 2008 06 29, 14:40)
o musu su vyru kitais metais bus 10 metu kaip susituoke. tai jau dabar po truputi pradedu galvot ka darysim  tongue.gif . tai sugalvojau, kad butu gerai vel i baznycia nueit ir santuokos sakramenta atnaujint  ax.gif , o kartu pasiimt tik vyro ir mano tevus, na ir, zinoma, savo dukryte. nes kai tuokemes tevai nevaziavo i baznycia, tai visa laika ir sneka, kad gailisi, jog nevaziavo. po to mastau, kad reiketu nuvaziuot ten kur vaziavom per vestuves, t.y. tuo paciu marsrutu  biggrin.gif , zinoma pasifotografuot, o po to pavakarieniaut. tikiuosi, kad pasiseks, ka sugalvojau, o per metus gal dar ka sugalvosiu, tik siek tiek baiminuosi, kad gali nepasisekti unsure.gif , nes vyro gimtadienis ta pacia diena kaip ir vestuviu metines.
kaip manot, ar geras butu toks scenarijus?  blush2.gif o gal kas dar ka pasiulyt gali?? wub.gif


mano tėvai tą patį darė 20-osiom metinėm, atkartojo net nuotraukas tokias pačias, tokiom pat pozom ir žmonės kad tie patys stovėtų smile.gif
po to pravažuiavo maršrutais buvusiais. tikrai abiems labai patiko ir net man atrakcija buvo biggrin.gif

o tas atnaujinimas man irgi labai gera idėja atrodo - tik ne dėl tėvų, bet dėl pačios poros, primena pasižadėjimus, kuriuos anksčiau gal ne tiek patyręs darei, ne taip žmogų pažindamas.
Atsakyti
Na mes taip pat atsventem savo metines, o buvom isvyke i Druskininkus Spa-Vilnius viesbuti...po vestuviu taip pat ten vaziavom bet kadangi as suzinojau kad 4men nestuke.gif tai daugelio proceduru neturejau tai siemet nusprendem, kad ir as jau galeciau viskuo pasilepinti... wub.gif Pasiemem MEILES SIMFONIJA programa... thumbup.gif o va kai bus 10metu sukaktis mes jau ir nusprendem kad atnaujinsim izadus wub.gif ...
Atsakyti
o mes vestuviu 1-uju metiniu proga nutarem nesidovanot dovaneliu (kadangi esam kartu daugiau nei 8 metai, tai tu dovaneliu kaledu, gimtadieniu, valentino dienu, draugystes metiniu progomis ir siaip pakanka, nes jos kartais net kartojas lotuliukas.gif ) o nutarem tiesiog kazka ta proga veikt smagaus. drinks_cheers.gif kaip tarem taip padarem mes buvom nueje Kaune i "Sauleja" spa centra ir uzsisakem ten pirtele su dziakuziu, na mum laaabai abiem patiko, nes ten ateini uzsirakini ir nieks pas tave nelenda, viskas yra: pirtele, tulikas, dusas, dziakuzi, padeta atsigert ant stalelio, yra net slepetes, chalatai, ranksluosciai, tai mes dar vynelio atsinesem kad smagiau butu. na bent mum laabai labai patiko ir atsipalaidavom, ir romantiskai pasibuvom. super thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos
savaitgali einame i draugu 10-metu jubilieju kaip susituoke...... ka tokia proga padovanoti? kaip cia sitos 10metu vadnasi? niu medines? gelezines? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2008 09 02, 23:01)
sveikos
savaitgali einame i draugu 10-metu jubilieju kaip susituoke...... ka tokia proga padovanoti? kaip cia sitos 10metu vadnasi? niu medines? gelezines? ax.gif


spauda rašo, kad alavinės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2008 09 02, 23:01)
sveikos
savaitgali einame i draugu 10-metu jubilieju kaip susituoke...... ka tokia proga padovanoti? kaip cia sitos 10metu vadnasi? niu medines? gelezines? ax.gif

alavines arba rozines, ta prasme roziu vestuves, dar kazkas minejo, jog azuolines bigsmile.gif
Atsakyti