Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti vestuvių pobūvio erdves?

aciu uz patarimus,bet dar reikia sumastyti kaip cia greit tuos papuosimus uzdejus ir vel nuemus,nes kunigas leidzia tik savo ceremonijai baznycia puosti,nes i baznycia ne tik zmones tuoktis ateina verysad.gif na as suprantu,jei kokios laidotuves pasitaikys tai mano tie papuosimai ne i tema....
Atsakyti
QUOTE(Merelanta @ 2008 06 19, 14:48)
aciu uz patarimus,bet dar reikia sumastyti kaip cia greit tuos papuosimus uzdejus ir vel nuemus,nes kunigas leidzia tik savo ceremonijai baznycia puosti,nes i baznycia ne tik zmones tuoktis ateina verysad.gif na as suprantu,jei kokios laidotuves pasitaikys tai mano tie papuosimai ne i tema....


na tai reik pries ceremonija tureti pasigaminus puoksteliu ar kaspineliu, isdalinti pamergems, kurios greitai sukavintu ant suolu krastu ir minimaliai uzteks, nes altorius jau ir taip buna pacios baznycios puosiamas. jei dar butu mazyte poryte, tai tau zengiant prie altoriaus, galetu eiti pries tave ir barstyti ziedlapius ant tako mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos,

help, bet man baisiausiai neaišku kaip visus tuos papuošimus pritvirtinti, kad nenukristų, pavyzdžiui tos medžiagos nuo lubų g.gif su vinim juk nekalsi? schmoll.gif o gal kalt?
ir dar vienas dalykas. Tai gėlės. Man visiškai neaišku, kokios gėlės ilgai laikytų be vandens, jei jomis puošti salę nemerkiant... g.gif norėtųsi lauko gėlių, kombinuot puokšteles ir segti jas prie tos agro plėvelės. Kaip pamačiau, kad ji visai neblogai turėtų atrodyti taip susukta ir papuošta gėlėmis bigsmile.gif o tas smulkias gėlytes prie medžiagos ar agroplėvelės galima su segtuvu popieriui segti susegti, labai greitai gaunasi, laiko ir jei iš toliau - nesimato ax.gif
aš, pavyzdžiui, planuoji lubas taip puošti agro plėvele ir prie jos prisagstyti gėlytes kombinuotas su rugių stiebeliu. Turėtų atrodyti fantastiškai bigsmile.gif ypač, kai svirs nuo lubų žemyn tongue.gif
vienoj salės vietoj statyti didžiulę rugių puokštę su gražiom svyrančiom varpom ir tą puokštę puošti mažom smulkiom gėlytėm, o vazą irgi uždangstyti viena tokia balta standžia medžiaga, kuri turėtų stovėti.
Įėjimą į virtuvę puošiu širma - prie baltų plonų siūlų pritvirtinsiu gėlytes, kaspinėlius ar ką kita ir nuleisiu nuo viršutinės staktos ax.gif
čia tiek dau dalykų galima prigalvoti!!!
o medžiagų galima rasti seno tipo sodininkų parduotuvėse - ten visko yra - ir siūlų, virvių visokiausių, ir agro plėvelių, ir kitokių medžiagų, skirtų dangstyti, raizgyti ir puošti, o jei dar negana, galima purškiamų dažų nusipirkti ir švelniai pakeisti šių medžiagų spalvą tongue.gif
kartą užėjau į vieną tokią parduotuvę, tai tiek idėju kilo, kad... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Relax.in.real.: 19 birželio 2008 - 14:46
QUOTE(Merelanta @ 2008 06 19, 14:30)
man tai didysis galvosukis kaip papuosti baznycia,nenoriu tam skirti labai daug pinigu,bet noriu kad butu grazu ir neperkrauta unsure.gif

šitaip paprasta, kuklu, pigu ir gražu
user posted image

jei ant grindų po žvakutę padėsi, tai suteiks jaukumo

o žiedlapius išbarstytus gali bažnyčios kokia davatkėlė sušluoti, duosi 10 lt ir sušluos pasišokinėdama, ar klebono šeimininkė
Atsakyti
QUOTE(Relax.in.real. @ 2008 06 19, 15:38)
merginos,

help, bet man baisiausiai neaišku kaip visus tuos papuošimus pritvirtinti, kad nenukristų, pavyzdžiui tos medžiagos nuo lubų  g.gif su vinim juk nekalsi?  schmoll.gif o gal kalt?


na, bent jau masinom yra tokie spaustukai, kurie prilaiko geles, tai gal ir luboms jie tiktu g.gif o del geliu, tai gal kokios chrizantemos ilgai laiko ir tiktu prie lauko geliu, pvz., su rugiagelemis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2008 06 19, 14:45)
na, bent jau masinom yra tokie spaustukai, kurie prilaiko geles, tai gal ir luboms jie tiktu g.gif o del geliu, tai gal kokios chrizantemos ilgai laiko ir tiktu prie lauko geliu, pvz., su rugiagelemis wub.gif

rugiagėlės ir chrizantemos tai labai į temą būtų wub.gif bet kokios dar? ir dar gi dauguma gėlių skirtingu laiku žydi ax.gif pavyzžiui, ar žydės chrizantemos rugpjūrį?? gal kas kokios info apie gėles turite? arba kokią nuorodėlę įterpti galėtumėte?
o gėlių tai labai nebrangiai iš močiučių, kurios prie parduotuvių kartais gėlyčių atneša galima supirkti, arba netgi susitarti prieš laiką blush2.gif ir dar rugių teks kokių ūkininkų prašyti... kaži ar duos kas? blush2.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(pantera83 @ 2008 06 19, 14:45)
na, bent jau masinom yra tokie spaustukai, kurie prilaiko geles,

o kaži, kur tų spaustukų būtų galima gaut? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Relax.in.real. @ 2008 06 19, 15:52)
rugiagėlės ir chrizantemos tai labai į temą būtų  wub.gif bet kokios dar? ir dar gi dauguma gėlių skirtingu laiku žydi  ax.gif pavyzžiui, ar žydės chrizantemos rugpjūrį??
o kaži, kur tų spaustukų būtų galima gaut?  g.gif


tai chrizantemu pas mus, man atrodo, visus metus buna g.gif
del spaustuku, mums dave floriste. tai ir tu galetum pasiklaust geliu salone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2008 06 19, 14:56)
tai chrizantemu pas mus, man atrodo, visus metus buna g.gif
del spaustuku, mums dave floriste. tai ir tu galetum pasiklaust geliu salone mirksiukas.gif

puiki idėja bigsmile.gif taip reiks ir padaryt drinks_cheers.gif
Atsakyti
prissodinau geliu pilna darza,ivairiaspalviu,dideliaia,mazais ziedais,ir daug saulegrazu,tik db kalusimas ka daryt su jom lotuliukas.gif nieko nesugalvojau,neskaitant,i vazeles supylt pajurio smelio,ir ten ikist geles,kadnenuvistu idesiu jas na i ta (nepamenu kaiop vadinas)toks zalias kuris laiko skysti savyje,buna krepseliuose geliu.bet reik dar kazka sugalvot.o is kur tu RUGIU gaut? g.gif grazu jie ir prie saulegrazu tiktu.
Papildyta:
pasiziurejau cia .yra daug ideju kurias galeciau igyvendint,bet jos nedera tarpusavy.kaip atrodys geles vazose margaspalves(na nebent ju mazai det,rugiai su saulegrazom,ir tarkim tie stikliniai indai su kriauklytem g.gif galima ten dar po zuvyte imesti auksine,tik netureciau kur det po to lotuliukas.gif turim tokia labai didele taure mazdaug 10-14 l talpos,ten galima butu ideti akmenuku kriauklyciu,kokiu zoliu,ar gelyciu net idet,kad prie dugno laikytusi
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 06 19, 16:53)
pasiziurejau cia .yra daug ideju kurias galeciau igyvendint,bet jos nedera tarpusavy.


tai cia jau reikia atsirinkti pagal vestuviu tema mirksiukas.gif
Atsakyti
na siaip kazkokios konkrecio stemos nera,as linkstu prie tu rugiu,tik nzn kur gaut g.gif kaip manot,jei rugiai su saulegrazom ,padarytos puostytes,idetos i vazas su smeliuku,ir stikliniai indai su kriauklytem visokiom ir pan g.gif ?na viskas bent jau spalvytes deretu ax.gif o vakare dar ir zvakutes uzdegt.
blem tai kam as tas geles sodinau doh.gif aj bendrai pasodinus ir baltu smulkiiu esu,kur puokstems dedamos,tai gal panaudosiu.
o kas jum sten viska puos?
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2008 06 19, 16:55)
tai cia jau reikia atsirinkti pagal vestuviu tema mirksiukas.gif

good.gif nail.gif
Atsakyti