Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti vestuvių pobūvio erdves?

Labai gražiai smile.gif kur tu tokių foto randi?

o gal žinot kaip tokią ir iš ko širdelių formą padaryt?

http://public.fotki....nuimg0685d.html
Papildyta:
QUOTE(Relax.in.real. @ 2008 04 30, 20:59)
apie stalu dekoravima...http://www.balticdecor.lt/7_3.htm
Papildyta:
user posted image
o toks dalykelis man atrodo nerealiai grazus  wub.gif vietoj visokiu balandeliu ir kaspineliu...  blush2.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:

man tai, tiesa pasakius irgi nelabai  smile.gif atrodo, kad sveciai i jas isipainios  4u.gif
bet vieno pavyzdzio niekaip nerandu... karta nusiziurejau nuotrauka is vienos LT zvaigzdes vestuviu, kur stalas buvo puostas lauke ir ant jo - zaluma (gal net paprasciausia zole, dabar nepamenu) bet man taip ispudi paliko, kad lig pat siol negaliu pamirst  blush2.gif


Ir labai nesunku padaryt clap.gif
Atsakyti
Sitos raudonos sirdeles labai grazios wub.gif tokias ir namuose pasikabinciau blush2.gif lotuliukas.gif
ir tinkliukas labai grazus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Relax.in.real.: 30 balandžio 2008 - 20:07
Man irgi smile.gif tai gal žinai kaip formą tokią padaryt? O tas tinkliukas tai manau iš tokio kaip ir medinio minkšto pagaliuko, kuris lankstosi, jei neklystu. Puokštes puošia su juo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunytė kaip gėlytė :): 30 balandžio 2008 - 20:09
smile.gif+2008 04 30, 20:07-->
QUOTE(Ramunytė kaip gėlytė smile.gif @ 2008 04 30, 20:07)
Man irgi smile.gif tai gal žinai kaip formą tokią padaryt? O tas tinkliukas tai manau iš tokio kaip ir medinio minkšto pagaliuko, kuris lankstosi, jei neklystu. Puokštes puošia su juo..

tai tu pagaliuku reik klausti pas geliu pardaveju, manau... jos turetu tureti ax.gif o sirdeles is ko padarytos - neisivaizduoju... esu pati sugalvojusi kaip is grazaus medziaginio tinklinio kaspino padaryti. o forma is vieluciu islankstyti. jei tie pagaliukai patvarus, tai galima butu ir is tokiu pagaleliu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Relax.in.real.: 30 balandžio 2008 - 20:26
as visaip galvojau kaip papuost savo sale smile.gif galu gale viska patikejau svajoniupuotai smile.gif nezinau kas gausis, zinoma tam tikrus dalykus, spalva ir pan derina su manim, ale... smile.gif

pradzioj is ju norejau imt tik kedziu uzvalkalus, ir kaspinus smile.gif
o stalo puosmenas (geles), bei saleje esanti 'sausa medi' ketinau puost pati smile.gif
bet su ja isikalbejau, issiaiskinau kiek kas kainuotu, palyginau kiek pati isleisciau vazioms, gelems, plius lakstyciau su puosimais ir pan. (tuo labiau kad sodyba yra 40km nuo vilniaus).

taigi nusprendziau viska patiket jai smile.gif

mes imsim apie 40 kedziu uzvalkalu, tiek pat bordo kaspinu, tai pat reikes apie 12 papildomu kedziu (nes sodybos turimu neuztenka, o suolu nenoriu), 4 kompozicijos stalo papuosimui ir 'medzio' dekoras su roziu ziedais (plius panaudojant musu jau anksciau pirktas medziagines sirdis:)
taigi, viso man tai kainuos beveik 700 lt., bet.. ai biggrin.gif

ikeliu savo sale smile.gif (pagaliau pavyko sumazint blush2.gif
[attachmentid=141214]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mg*: 30 balandžio 2008 - 20:48
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Relax.in.real. @ 2008 04 30, 21:25)
tai tu pagaliuku reik klausti pas geliu pardaveju, manau... jos turetu tureti  ax.gif o sirdeles is ko padarytos - neisivaizduoju... esu pati sugalvojusi kaip is grazaus medziaginio tinklinio kaspino padaryti. o forma is vieluciu islankstyti. jei tie pagaliukai patvarus, tai galima butu ir is tokiu pagaleliu  ax.gif


pardavėjos tai turi ir tos širdelės geriau įsižiūrėjus manau iš jų padarytos ir rožių žiedlapiais apklijuotos, bet kažkaip nesitiki, kad iš jų tokią formą galima padaryt :/

Papildyta:
Labai labai labai nerealiai graži salė mq* smile.gif o mano tai čia, bet irgi 40km nuo Kauno :/ , bet nieko, nuvaziuosim ir papuosim visi smile.gif http://public.fotki..../sodyba-kaimo-/

tiksliau ne mano vestuves, as tik pamerge smile.gif
Papildyta:
Srauni upe, daug idėju turi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunytė kaip gėlytė :): 30 balandžio 2008 - 20:55
smile.gif+2008 04 30, 20:53-->
QUOTE(Ramunytė kaip gėlytė smile.gif @ 2008 04 30, 20:53)

Labai labai labai nerealiai  graži salė mq*  smile.gif o mano tai čia, bet irgi 40km nuo Kauno :/ , bet nieko, nuvaziuosim ir papuosim visi smile.gif http://public.fotki..../sodyba-kaimo-/

tiksliau ne mano vestuves, as tik pamerge smile.gif


matai, as pamergiu neturesiu (na bent tokiu 'pareigu'niekam nebusiu paskyrus, tai viskuo rupinames patys, tai pagalvojau kad labai geras 'deel'as smile.gif

faktiskai ar taip ar anaip, uzvalkalus ir kaspinus 20 vnt vis tiek butume eme, tai apie 200, kadangi nusprendziau imti papildomas kedes ir kaspinus joms, kurios pakeistu kitoje pusese esanti suola (nuotraukoj nesimato), tai dar mazdaug 200 lt, ir 4 kompozicijos dar mazdaug 200 lt., plius ziedai papuost medi smile.gif

bet kuriuo atveju pati buciau ieksojus kuo papuost medi, ir kompozicijas ant stalu. 4 vazos 'papigiai' butu kanave apie 40 lt maziausiai, plius geles, zvakes, dar kazkokios dekoro detales.. manau panasiai 200 lt ir butu gavesi smile.gif

tad pagalvojau... kam man lakstyt, jei tai gali padaryt profesionalai smile.gif (plius - jie isikure apie 7km nuo mano sodybos smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 04 30, 20:53-->
QUOTE(Ramunytė kaip gėlytė smile.gif @ 2008 04 30, 20:53)

Srauni upe, daug idėju turi smile.gif


nieko ipatingo 4u.gif - intrnetas plti erdvė, jei už ko akis užliūva - dedu smile.gif Pačiai reik galvot kaip ten puošt tai ieškau smile.gif
Atsakyti
o siaip, akiu paganymui idesiu ka pati buvau 'isisaugojusi' smile.gif
[attachmentid=141216][attachmentid=141217]
[attachmentid=141218][attachmentid=141219]
[attachmentid=141220][attachmentid=141221]

Atsakyti
QUOTE(mg* @ 2008 04 30, 20:41)
as visaip galvojau kaip papuost savo sale smile.gif galu gale viska patikejau svajoniupuotai smile.gif nezinau kas gausis, zinoma tam tikrus dalykus, spalva ir pan derina su manim, ale... smile.gif

pradzioj is ju norejau imt tik kedziu uzvalkalus, ir kaspinus smile.gif
o stalo puosmenas (geles), bei saleje esanti 'sausa medi' ketinau puost pati smile.gif
bet su ja isikalbejau, issiaiskinau kiek kas kainuotu, palyginau kiek pati isleisciau vazioms, gelems, plius lakstyciau su puosimais ir pan. (tuo labiau kad sodyba yra 40km nuo vilniaus).

taigi nusprendziau viska patiket jai smile.gif

mes imsim apie 40 kedziu uzvalkalu, tiek pat bordo kaspinu, tai pat reikes apie 12 papildomu kedziu (nes sodybos turimu neuztenka, o suolu nenoriu), 4 kompozicijos stalo papuosimui ir 'medzio' dekoras su roziu ziedais (plius panaudojant musu jau anksciau pirktas medziagines sirdis:)
taigi, viso man tai kainuos beveik 700 lt., bet.. ai biggrin.gif

ikeliu savo sale smile.gif (pagaliau pavyko sumazint  blush2.gif
[attachmentid=141214]


kokia pas tave salė įdomi smile.gif geras smile.gif labai gražiai padaryt ten su tuo medžiu galima, ir langai nemaži smile.gif
Atsakyti
[attachmentid=141222][attachmentid=141223]
[attachmentid=141224][attachmentid=141225]
[attachmentid=141226][attachmentid=141227]
[attachmentid=141228][attachmentid=141229]
[attachmentid=141231][attachmentid=141230]
[attachmentid=141232]



Papildyta:
QUOTE(srauni_upe @ 2008 04 30, 21:05)
kokia pas tave salė įdomi smile.gif geras smile.gif labai gražiai padaryt ten su tuo medžiu galima, ir langai nemaži smile.gif

jo smile.gif ji ir mane 'papirko':)
ta sale yra atskiras nameliukas, su dideliais langais su vaizdu i ezera ir zidiniu (isprendziama problema, jei pvz blogas oras smile.gif

[attachmentid=141233]
Atsakyti