Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti vestuvių pobūvio erdves?

smile.gif+2008 04 30, 20:53-->
QUOTE(Ramunytė kaip gėlytė smile.gif @ 2008 04 30, 20:53)

tiksliau ne mano vestuves, as tik pamerge smile.gif
Papildyta:
Srauni upe, daug idėju turi smile.gif

drinks_cheers.gif as irgi tik pamerge mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Relax.in.real. @ 2008 04 30, 22:45)
drinks_cheers.gif as irgi tik pamerge  mirksiukas.gif  blush2.gif


panašios mes tada thumbup.gif assa.gif o kelinta pamergė būsi? Aš tai pirmoji clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunytė kaip gėlytė :): 30 balandžio 2008 - 21:52
smile.gif+2008 04 30, 19:55-->
QUOTE(Ramunytė kaip gėlytė smile.gif @ 2008 04 30, 19:55)
O kaip atrodytų daug baltų gulbių prilankstytų ir prikabintų ant lubų?  mirksiukas.gif


buvau vestuvese, kur gal daugiau nei 500 paukstukus islankste is popieriaus ir pakabino ant lubu ivairiame aukstyje, atrode tai graziau nei grazu wub.gif jaunoji pati issilankste pries kelis menesius, o pavyzdi rado internete. bet tada puose pastatoma namuka sitaip, o virs paukstuku buvo tinklas plonas pakabintas, kuris laike daugybe balioniu, tai jie atrode kaip kokie debesys. paskui girdejau,kad kazkas bande nusikopijuoti sita ideja, bet patingejo daug paukstuku islankstyti, tai padare is didesnio popieriaus, bet vaizdelis nebebuvo toks ispudingas g.gif tai manau sita ideja visai nebloga, tiesiog rekes daug kantrybes visa sita padaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 04 30, 21:50-->
QUOTE(Ramunytė kaip gėlytė smile.gif @ 2008 04 30, 21:50)
panašios mes tada  thumbup.gif  assa.gif  o kelinta pamergė būsi? Aš tai pirmoji  clap.gif

na man ne taip nuskilo tongue.gif kadangi teka mano labai gera drauge, tai labai norejo, kad as buciau pirmoji, bet yra taip, kad ji turi broli, o jos isrinktasis - sese, taigi, dar dvi poros pries mus angel_not.gif bet as kazkaip per daug nenusmenu irnesakyk.gif bijociau buti pirmoji pamerge hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Nota @ 2008 05 01, 01:45)
buvau vestuvese, kur gal daugiau nei 500 paukstukus islankste is popieriaus ir pakabino ant lubu ivairiame aukstyje, atrode tai graziau nei grazu  wub.gif  jaunoji pati issilankste pries kelis menesius, o pavyzdi rado internete. bet tada puose pastatoma namuka sitaip, o virs paukstuku buvo tinklas plonas pakabintas, kuris laike daugybe balioniu, tai jie atrode kaip kokie debesys. paskui girdejau,kad kazkas bande nusikopijuoti sita ideja, bet patingejo daug paukstuku islankstyti, tai padare is didesnio popieriaus, bet vaizdelis nebebuvo toks ispudingas  g.gif  tai manau sita ideja visai nebloga, tiesiog rekes daug kantrybes visa sita padaryt  mirksiukas.gif


Kantrybės tai daug turiu smile.gif ir labai patinka jas lankstyt smile.gif reikės pasitart su kitais ir pradėt darbus smile.gif Su tais debesim gera idėja smile.gif Ačiū sokiai.gif
Papildyta:
QUOTE(Relax.in.real. @ 2008 05 01, 11:40)
na man ne taip nuskilo  tongue.gif kadangi teka mano labai gera drauge, tai labai norejo, kad as buciau pirmoji, bet yra taip, kad ji turi broli, o jos isrinktasis - sese, taigi, dar dvi poros pries mus  angel_not.gif bet as kazkaip per daug nenusmenu irnesakyk.gif  bijociau buti pirmoji pamerge  hihihi.gif


Aš irgi bijau, nelabai įsivaizduoju kaip ten ką reikės daryt unsure.gif o va pas mus irgi taip pat - mano brolio būsimoji irgi broli turi mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaites,zinau,kad jau aptarinejote tai,bet as niekur nerandu,praleidau kazkur turbut beieskodama ax.gif gal kuri zinot kaip toki burbula pasidaryti?jis gali buti ir mazesnis,nesvarbu,tiesiog koks darymo budas g.gif
Atsakyti
Gal ir aptarinejo, bet as taip pat nezinau. Kas tai is vis? nes kazka panasaus galima padaryti daugeliu variantu. Tai tik dekoratyvu ar ir funkcija kokia jis turi
Atsakyti
O as dabar mąstau.. tokie gražūs tie visi dekoruoti stalai..bet juk jie bus maistu nukrauti, tai gali nelikti grožio tų žvakidžių, puokštelių ir pan. Kažkaip jos dings tarp maisto lėkščių wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomed62 @ 2008 05 11, 15:59)
O as dabar mąstau.. tokie gražūs tie visi dekoruoti stalai..bet juk jie bus maistu nukrauti, tai gali nelikti grožio tų žvakidžių, puokštelių ir pan. Kažkaip jos dings tarp maisto lėkščių wink.gif


Todėl ir svajoju, kad maistas būtų patiekimas kiekvienam svečiui atskirai - tik nežinau, ar tai bus įmanoma techniškai įgyvendinti.
Atsakyti
[quote=srauni_upe,2008 05 11, 17:15]
Todėl ir svajoju, kad maistas būtų patiekimas kiekvienam svečiui atskirai - tik nežinau, ar tai bus įmanoma techniškai įgyvendinti.
[/quote

kažkaip manau, kad tai neįmanoma schmoll.gif Netgi atsisakius visokių tradicinių neišvaizdžiai atroančių silkių ar bliūdų su mišrainėm, vis viena užkandžiai ant stalo turi būti. Ir ne tik sumuštinukai, o ir salotyčių, kokių įdomesnių suktinukų, žuvies gal kokios, aišku viskas gražiai puošta...bet vis tiek - pilnas stalas patiekalų.

Ir dar norėjau paklaust dėl papuošimų gyvomis gėlėmis... ar laikosi tos gyvos gėlės, jei jų prikaišioti kokiam tiulyje, ant medžiagos pritvirtinti, ar dar kažkaip kitaip komponuoti? Ir kada jomis puošti? Iš vakaro? Ar per naktį ir visą kitą dieną nenuvys? kokios laikosi ilgiausiai?
Atsakyti
QUOTE(Nomed62 @ 2008 05 11, 16:31)
QUOTE(srauni_upe @ 2008 05 11, 17:15)

Todėl ir svajoju, kad maistas būtų patiekimas kiekvienam svečiui atskirai - tik nežinau, ar tai bus įmanoma techniškai įgyvendinti.


kažkaip manau, kad tai neįmanoma schmoll.gif Netgi atsisakius visokių tradicinių neišvaizdžiai atroančių silkių ar bliūdų su mišrainėm, vis viena užkandžiai ant stalo turi būti. Ir ne tik sumuštinukai, o ir salotyčių, kokių įdomesnių suktinukų, žuvies gal kokios, aišku viskas gražiai puošta...bet vis tiek - pilnas stalas patiekalų.


Na čia nuo požiūrio priklauso... tarkim gali būti 4 patiekalai plius desertas. Na bet apie tai jau kažkur diskutavom.

QUOTE(Nomed62 @ 2008 05 11, 16:31)
Ir dar norėjau paklaust dėl papuošimų gyvomis gėlėmis... ar laikosi tos gyvos gėlės, jei jų prikaišioti kokiam tiulyje, ant medžiagos pritvirtinti, ar dar kažkaip kitaip komponuoti? Ir kada jomis puošti? Iš vakaro? Ar per naktį ir visą kitą dieną nenuvys? kokios laikosi ilgiausiai?


Na aš gyvas gėlės naudočiau tik vazose, kad būtų visad pamerktos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 11 gegužės 2008 - 16:43
QUOTE(srauni_upe @ 2008 04 30, 18:57)
kaip mokyklos žiburėlis smile.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif

smile.gif+2008 04 30, 19:01-->
QUOTE(Ramunytė kaip gėlytė smile.gif @ 2008 04 30, 19:01)
Balionai irgi vaikų gimtadienį primena, bet beveik visi jais puošia wink.gif
pigiausias puošimo būdas:)


QUOTE(Nomed62 @ 2008 05 11, 16:31)
QUOTE(srauni_upe @ 2008 05 11, 17:15)

Todėl ir svajoju, kad maistas būtų patiekimas kiekvienam svečiui atskirai - tik nežinau, ar tai bus įmanoma techniškai įgyvendinti.


kažkaip manau, kad tai neįmanoma schmoll.gif Netgi atsisakius visokių tradicinių neišvaizdžiai atroančių silkių ar bliūdų su mišrainėm, vis viena užkandžiai ant stalo turi būti. Ir ne tik sumuštinukai, o ir salotyčių, kokių įdomesnių suktinukų, žuvies gal kokios, aišku viskas gražiai puošta...bet vis tiek - pilnas stalas patiekalų.

Ir dar norėjau paklaust dėl papuošimų gyvomis gėlėmis... ar laikosi tos gyvos gėlės, jei jų prikaišioti kokiam tiulyje, ant medžiagos pritvirtinti, ar dar kažkaip kitaip komponuoti? Ir kada jomis puošti? Iš vakaro? Ar per naktį ir visą kitą dieną nenuvys? kokios laikosi ilgiausiai?

įmanoma ir atskirai, samdytis bent vieną padavėją vakarui reikėtų ir tiek:)

prieš pat visiems susirenkant gyvomis gėlėmis puošiant - įmanoma jas išlaikyti iki vėlyvo vakaro:) O jei su koteliai su papildomis talpyklomis - tai ir nuo ryto gali pakyboti:)

Atsakyti