Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(Olaiva @ 2008 05 09, 00:17)
kacumota,o koki neri sijonuka? tas,kas grazu is plonu,is storu siulu gali negraziai atrodyti wink.gif

Neriu jau gal kam ir atsibodusi Vs sijonuka.Pernai viena nuneriau ir draugei padovanojau.O siemet sau rinkausi rinkausi ir vel ta pati issirinkau doh.gif Bus juodas tai pasijoni galesiu rinktis ilgai ilgai lotuliukas.gif
Atsakyti
kacumota,is Maxi siulu neri VS sijonuka?as kazkaip buvau pradejus is ju nerti,bet nepatiko man,per smulku.norejosi tokio grubesnio,stambesnio rasto.tai is akrilano storo nusineriau,tai labai toks sunkus gavosi,graziai krenta.
grizau is siulu parduotuves,gavau norima spalva Maxi:plytine,tokia kaip ryza,gana ryski.tai jau siandien kibsiu i darba rolleyes.gif
Atsakyti
Aš irgi pabaigiau VS sijoniuką..... visos jį taip mezgė, o va gatvėj dar neteko nė vienos merginos sutikt jį vilkinčios....... nešiu siūt pasijonį ir tada jau įdėsiu nuotraukytę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 05 08, 20:46)
parodau savo šviežią sijonuką ax.gif nėriau iš Maxi siūlų,3 kamuoliukų reikėjo wink.gif
planuose jau kitas sijonas,kažkaip neįdomu be narpliojimo rankose gyventi.liga  doh.gif

user posted image

user posted image

user posted image


Olaiva, labai grazus sijonukas wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man ta spalvyte, kaip patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 05 09, 15:19)
Aš irgi pabaigiau VS sijoniuką..... visos jį taip mezgė, o va gatvėj dar neteko nė vienos merginos sutikt jį vilkinčios....... nešiu siūt pasijonį ir tada jau įdėsiu nuotraukytę  ax.gif



o kuris čia tas VS sijonukas blush2.gif ?

ai jau žinau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimka: 09 gegužės 2008 - 18:02
QUOTE(norali @ 2008 05 09, 15:26)
Olaiva, labai grazus sijonukas wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif man ta spalvyte, kaip patinka wub.gif

dekui wink.gif
man irgi ta spalva grazi,nei ruda,gal kokia kakavine.nes gyvai tai tokia pablukus atrodo,bet truputi blizga,tai blukimas nekrenta i akis biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 09 gegužės 2008 - 18:06
QUOTE(Olaiva @ 2008 05 09, 19:05)
dekui wink.gif
man irgi ta spalva grazi,nei ruda,gal kokia kakavine.nes gyvai tai tokia pablukus atrodo,bet truputi blizga,tai blukimas nekrenta i akis  biggrin.gif  doh.gif



aš tai žiūriu į tą sijoną ir man taip rankos niežti nert, bet reik baigt kitus darbus blush2.gif bet pažiūrėjus iš arčiau atrodo, kad pražilsiu kol ką nors panašaus pagaminsiu lotuliukas.gif

Radau tokį benaršydama, lyg nebuvo tokio, nieko blatno, bet gal kam tiks biggrin.gif

user posted image

schema
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimka: 09 gegužės 2008 - 18:22
Olaiva, saunuole, isitaisei labai fainuoliska sijoneli 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, labai graziu darbeliu cia pridejot kol manes nebuvo, wub.gif , as tai kolkas pleduka narplioju, kai pabaigsiu, tada kita sijona bandysiu nert, nes ta palikau LT doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 05 08, 20:46)
parodau savo šviežią sijonuką ax.gif nėriau iš Maxi siūlų,3 kamuoliukų reikėjo wink.gif
planuose jau kitas sijonas,kažkaip neįdomu be narpliojimo rankose gyventi.liga  doh.gif

user posted image

user posted image

user posted image

grožis, labai PAVYKO:)
Atsakyti
Olaiva, noriu ir aš tave pagirti - labai gražus sijonėlis, o pamušalas dar labiau pabrėžia jo grožį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 05 10, 14:10)
Olaiva, noriu ir aš tave pagirti - labai gražus sijonėlis, o pamušalas dar labiau pabrėžia jo grožį  thumbup.gif

dekui uz pagyrimus,mielai priimu jos,nes paciai man labai patinka tas sijonukas blush2.gif
o pasijoniui audini kol radau doh.gif buvo vos vos tamsesnis ir sitas.tai atrode,kad 2 skirtingi sijonai butu su tais pasijoniais. sviesus daug graziau atrode,tai ji ir pirkau ax.gif
apacioj kelis kristaliukus prisiuvau,tai diena ju nesimato,labai spalva tokia ruda atitaikiau.o vakare graziai sublizga.bus kuom i teatra pasipuosti,skubejau nerti,kad tik nelikciau be sijono biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 10 gegužės 2008 - 18:12