Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

sia grazia suknele "modifikavus" smile.gif grazus lygus ananasinis sijonukas gautusi wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 05 11, 00:23)
sia grazia suknele "modifikavus" smile.gif grazus lygus ananasinis sijonukas gautusi wub.gif
user posted image



Sveikutes,

o gal kuri nors galetu patarti, kaip daryti virsu... Numezgiau iki krutines: reikia daryti praplatejima. Na, jau beveik sumasciau, kaip. Taciau kaip daryti kakla ir rankoviu iskirptes. Man nelabai patinka sioje nuotraukoje siulomas variantas. Gal kuri patartu???
Atsakyti
Na rodau kokį numezgiau sijonuką savo dešimtmetei,tik nesumąstau kaip papuošti,dar lyg kažko trūksta,gal ką pasiūlytumėt? user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka33: 13 gegužės 2008 - 11:25
QUOTE(Alacka33 @ 2008 05 13, 13:18)
Na rodau kokį numezgiau sijonuką savo dešimtmetei,tik nesumąstau kaip papuošti,dar lyg kažko trūksta,gal ką pasiūlytumėt? user posted image

Kad ir taip labai gražu,nereikia niekuo puošti.Na,jei labai norisi,gal įverkit atlasines juosteles dvi į tas skylučių eilutes,kur per vidurį,pvz.tokios spalvos kaip bus pamušaliukas(juk bus)?
Atsakyti
Taip,pasijonis bus,tik dėl spalvos dar neapsisprendėm,tikriausiai raudoną darysim.
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 05 11, 00:23)
sia grazia suknele "modifikavus" smile.gif grazus lygus ananasinis sijonukas gautusi wub.gif

O man kaip tik labai gražus viršus blush2.gif Gali prinerti rankovėle, kad ir iš tų pačių ananasų ir juos taip dantytus palikti (kažkur mačiau tokias).
O gal schemutę gali įmesti g.gif ? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Labanga @ 2008 05 13, 10:41)
o gal kuri nors galetu patarti, kaip daryti virsu... Numezgiau iki krutines: reikia daryti praplatejima. Na, jau beveik sumasciau, kaip. Taciau kaip daryti kakla ir rankoviu iskirptes. Man nelabai patinka sioje nuotraukoje siulomas variantas. Gal kuri patartu???

Biškiuką ne tai atsakiau, bet suprasit turbūt biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2008 05 13, 12:18)
Na rodau kokį numezgiau sijonuką savo dešimtmetei,tik nesumąstau kaip papuošti,dar lyg kažko trūksta,gal ką pasiūlytumėt? user posted image

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Papasakokit jūs man tokį dalyką, pradėjau nert štai tokį sijoną:

user posted image

iš šiek tiek storesnių nei maxi siūlai, jau neriu tą dalį kur yra 3 "ananasai" ir kai baigiasi ta A dalis schemoje ar nerti toliau pagal schemą, ar toliau "dauginti ananasus" lotuliukas.gif tikiuosi supratot ko klausiu biggrin.gif nes nunerus 3 "ananasus" tai man tas sijonukas vos sėdimąją dengtų (nors nėr ji labai didelė lotuliukas.gif ), neriu iš atskirų dalių (pagal schemą) ir dar klausimas iškilo kiek gi tų dalių reiks, nes 2 tikrai neužteks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 05 08, 19:46)
parodau savo šviežią sijonuką ax.gif nėriau iš Maxi siūlų,3 kamuoliukų reikėjo wink.gif
planuose jau kitas sijonas,kažkaip neįdomu be narpliojimo rankose gyventi.liga  doh.gif

user posted image


Šiandien gyvai mačiau šitą grožį wub.gif Nu super super atrodo thumbup.gif Vos nepuoliau iš maškės dar ir pačiupinėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2008 05 14, 15:36)
Šiandien gyvai mačiau šitą grožį  wub.gif Nu super super atrodo  thumbup.gif  Vos nepuoliau iš maškės dar ir pačiupinėt  doh.gif

blink.gif kur matei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2008 05 13, 18:13)
O gal schemutę gali įmesti g.gif ? 4u.gif


as pagal sia schema neriu ananasini sijonuka:

user posted image
user posted image

dar ir tokia schema yra wink.gif

user posted image
user posted image


o maniskio per 2 dienas dar tiek nunerta cool.gif daug smulkiau,negu tas baltas gaunasi,nes vel is Maxi neriu rolleyes.gif , tai ir knisuosi...

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 14 gegužės 2008 - 16:15
QUOTE(Olaiva @ 2008 05 14, 15:57)
blink.gif kur matei? g.gif


Kaune prie P. Mažylio GN. Mokėjo už stovėjimą sijonuotoji. Ar gali taip būt? unsure.gif Laikas apie 12 h. buvo.
Atsakyti