Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai, bėrimai

QUOTE(Nerija777 @ 2012 02 20, 23:15)
Sveikos na manau kad daugeli is musu kankina spuogai,ne isimtis ir as..kazkaip tik jau baigia rankos nusvirti nes vos tik apgyja vieni nuoj iskyla nauji ir zodziu taip kaip uzpurtas ratas..visokiu ju pas mane ir dideliu pulingu ir skausmingu ir t.t kaikurie labai ilgai bresta ir gyja..net pati nezinau kas cia man nutiko..nesigincysiu visada mano oda buvo tokia y riebiaja puse..bet niekad neturejau tiek problemu kaip paskutinius puse metu..dabar tik suku galva kiekviena diena nuo ko viskas cia prasidejo..Pries pusmeti kaiptik isidejau nehormonine golden lily spirale..bet jau ir pries ja dedant tu spuogeliu man budavo..bet aisku ne tiek..tada isvaziavau i kanada..buvo daug streso pergyvenimu pasikeitie vieta klimatas ir t.t galvoju gal visa tai hormonu disbalansas???buvau ci apas gyditoja prirase kazkoki tepaliuka sake sugryst po keliu menesiu jai nepades..aprimo kazkiek nes pati nebespaudau ju tiek,,gal buvau ir uzkretus pati su savo nekantrumu ..nes nesusivaldydavau kai veida puosia tokie "grazus" raudoni baltom virsunelem spuogai...aisku padariau sau meskos paslauga nes dabar kaikuriuose is tu vieteliu paliko ir randeliai..dabar ju maziau bet vistiek pries moteriskas ligas ju priauga ir kol jie apgyja vel tos moteriskos bedos arteja ir vel priberia..palieka raudonos demeles kurios kartais isejus i salta ora net pamelynuoja..ir labai sunkiai gyja.Gal galetumete patarti ka daryti?nors to veido nekankinu jokiais kremais nes netikiu ju stebuklingumu..manau cia padetu tik kazkokie vaistai..Prausiu veida tepu tuo daktares duotu tepalu,dabar parsiveziau is leituvos cinko oksido tepala siandien pradejau tepti..nezinau ka daryti ka pirkti juolab kad esu taip toli nuo lietuvos..ir tais valymais nebenoriu zaloti veido..gal kokio lazerio proceduros padetu?gal kokie vaistai kuriuos galetu gauti ir receptinius man padetu?patarkit.aciu labai! ax.gif


jei beda didele, vadinasi organizam reikia valyti is vidaus, o ne tik is isores.
bandykit pagerti vitaminus, maisto papildus. sunkesniais atvejais skiriami antibiotikai, bet cia jau su gydytojo pagalba
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2012 02 23, 11:07)
jei beda didele, vadinasi organizam reikia valyti is vidaus, o ne tik is isores.
bandykit pagerti vitaminus, maisto papildus. sunkesniais atvejais skiriami antibiotikai, bet cia jau su gydytojo pagalba

Labutis visom . Na as pagaliau is po dermatologo konsultacijos . Ligos yvardijimas Rozinis dermatitad uzsikresti juom negalima is niekur , o susirgti del susilpnejusio imunitetu ir persirgtu uminiu ligu . Israse 2 tepalus Trimovate ir Daktacort tepalus tepti 1y ,3 dienas 2y 7 dienas ,ir nusipirkti vitaminu organizma silpninti . Tipo ji gali testis ir dar kelias savaites arba kelis menesius , ant pilvo ir nugaros jau nebera taip raudona bet pleiskanoja labai jie lupasi oda . O pagrindas rankos ir kojos . Tikiuosi kar randu ji nepaliks man . Ir tikiuosi greit praeis . pabandykit ir jus pastiprinti organizma vitaminais gal organizmuj truksta kazko . Sekmes merginos ir ieskokit priezasties
Atsakyti
Ateinu su klausimu kuris neduoda ramybės... koks tai spuogų ar bėrimo tipas? nuo ko galėtu toks bėrimas būti? Beria tokiais smulkiais spuogiukais, greičiau taškiukais, nes ten tik iškilimas, net nebūtu ko išspaust, o baisiausia visas veidas toks.. nelygus, randuotas, paraudęs.. realiai visa oda tokia kokia nuotraukoje atrodo kakta. Ką bandau nieks nepadeda, o tokia oda jau senai, nepraeina su laiku verysad.gif







user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shineida: 10 balandžio 2012 - 16:58
Sveikos,man ramybės neduoda toks dalykėlis,gal žinosit jūs kas čia tokio. man maždaug prieš mėnesi ant šlaunies atsirado sausos odos lopinėlis,oda toje vietoje buvo kieta ir sausa ,patepdavau drėkinamuoju kremu ir praėjo ,bet toje pačioje vietoje oda patamsėjo paraudo ,o po kurio laiko tamsumas dingo ir atsirado mažyciai spuogeliai, pagalvojau siaip kokia alergija,bet nesenai tas pats atsirado ant veido prie smakro tas kietumas praėjo,oda lygi graži buvo ir šiandien patamsėjo ir atrodo lyg mažyčiais raudonais taškeliais nusėta ,plotelis mažytis sad.gif bet visvien nemalonus vaizdas,gal žinot kas galetu būt? unsure.gif
Atsakyti
[quote=shineida,2012 04 10, 17:55]
Ateinu su klausimu kuris neduoda ramybės... koks tai spuogų ar bėrimo tipas? nuo ko galėtu toks bėrimas būti? Beria tokiais smulkiais spuogiukais, greičiau taškiukais, nes ten tik iškilimas, net nebūtu ko išspaust, o baisiausia visas veidas toks.. nelygus, randuotas, paraudęs.. realiai visa oda tokia kokia nuotraukoje atrodo kakta. Ką bandau nieks nepadeda, o tokia oda jau senai, nepraeina su laiku verysad.gif

Pas mane panasi beda doh.gif bet jusu veidas dar atrodo pakankamai baltas, o man prie viso to isbertas smulkiom raudonom demelem, neuzsimaskavusi veido niekur negaliu eit verysad.gif nezinau kas tai yra, aksciau galvojau kad tai del sokolado, apelsinu, nes po ju stipriau isberia bet dabar viso to atsisakiau o veidas toks pats verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 19 balandžio 2012 - 09:48
QUOTE(shineida @ 2012 04 10, 17:55)
Ateinu su klausimu kuris neduoda ramybės... koks tai spuogų ar bėrimo tipas? nuo ko galėtu toks bėrimas būti? Beria tokiais smulkiais spuogiukais, greičiau taškiukais, nes ten tik iškilimas, net nebūtu ko išspaust, o baisiausia visas veidas toks.. nelygus, randuotas, paraudęs.. realiai visa oda tokia kokia nuotraukoje atrodo kakta. Ką bandau nieks nepadeda, o tokia oda jau senai, nepraeina su laiku  verysad.gif
user posted image

pabandyk veida prausti ūkiniu muilu, ten nėra tiek chemijos kiek prausikliuose ir neišsigąsk dėl to,kad muilas įprastai odą sausina,ūkinis neturi tos chemijos kad sausintų thumbup.gif
Atsakyti
O tai ar yra dabar tokiu kurios praustu veida su paprastu muilu blink.gif man atrodo kosmetikoje israstos tam tikros priemones, o su muilu plauname tik rankas biggrin.gif siaip tai as linkus manyti kad panasios veido problemos kyla is vidaus tad vargu ar kosmetikos priemones kazka pakeis nebent laikinai g.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2012 04 20, 07:26)
O tai ar yra dabar tokiu kurios praustu veida su paprastu muilu blink.gif man atrodo kosmetikoje israstos tam tikros priemones, o su muilu plauname tik rankas biggrin.gif siaip tai as linkus manyti kad panasios veido problemos kyla is vidaus tad vargu ar kosmetikos priemones kazka pakeis nebent laikinai g.gif

na kad mazai tokiu tai tikrai mirksiukas.gif ir problemos kyla is vidaus taip pat pritariu,reikia ir i ta ka valgome atsizvelgti,bet na man asmeniskai oda grazesne pasidaro nes nesiriebaluoja nuo ukinio muilo,ir kaip po prausikliu nesauseja,nes bandziau ivairius prausiklius tai oda tik isdziusta schmoll.gif bet cia jau gal kaip kam,nes ir oda pas kiekviena skirtinga mirksiukas.gif
Atsakyti
[Pas mane panasi beda doh.gif bet jusu veidas dar atrodo pakankamai baltas, o man prie viso to isbertas smulkiom raudonom demelem, neuzsimaskavusi veido niekur negaliu eit verysad.gif nezinau kas tai yra, aksciau galvojau kad tai del sokolado, apelsinu, nes po ju stipriau isberia bet dabar viso to atsisakiau o veidas toks pats verysad.gif verysad.gif
[/quote]

kad tik nuotraukoje atrodo baltas, tikrovėje irgi su raudonom dėmelėm, taškiukais.. buvau pas dermatologę tai išrašė duac'o kremuką, jau dvi dienas tepiausi ir nu tikrai pagražėjo vaizdas, žiūrėsim kaip toliau bus smile.gif aš ir įtarinėjau, kad čia bėrimas nuo maisto kažkokio, bet daktarė sakė, kad vis gi mano jog tikrai ne nuo maisto, o nuo mišrios/riebios odos ir nuo jaunystės užsilikusio polinkio į spuogus.. papildomai dermatologės rekomendavimui nusipirkau Anefug simplex pudrytę maskavimui, reiks išbandyti rytoj, tik prasukus tamsi pasirodė, nors užtikrino, kad už acnecolor tikrai šviesesnė, bandysim ir tikėsimės kad bent viena pudra galėsiu nusispalvinti veidą, o tai nuo visų tik berdavo ir kimšdavosi poros biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lelija!! @ 2012 04 20, 15:55)
na kad mazai tokiu tai tikrai  mirksiukas.gif  ir problemos kyla is vidaus taip pat pritariu,reikia ir i ta ka valgome atsizvelgti,bet na man asmeniskai oda grazesne pasidaro nes nesiriebaluoja nuo ukinio muilo,ir kaip po prausikliu nesauseja,nes bandziau ivairius prausiklius tai oda tik isdziusta  schmoll.gif  bet cia jau gal kaip kam,nes ir oda pas kiekviena skirtinga mirksiukas.gif

Taip., del sito pritariu. as galvoju dar pabandyt taukmedzio sviesta, labai geras daiktas, isgirtas, ziuresim smile.gif
Papildyta:
[quote=shineida,2012 04 20, 20:44]
[Pas mane panasi beda doh.gif bet jusu veidas dar atrodo pakankamai baltas, o man prie viso to isbertas smulkiom raudonom demelem, neuzsimaskavusi veido niekur negaliu eit verysad.gif nezinau kas tai yra, aksciau galvojau kad tai del sokolado, apelsinu, nes po ju stipriau isberia bet dabar viso to atsisakiau o veidas toks pats verysad.gif verysad.gif
[/quote]

kad tik nuotraukoje atrodo baltas, tikrovėje irgi su raudonom dėmelėm, taškiukais.. buvau pas dermatologę tai išrašė duac'o kremuką, jau dvi dienas tepiausi ir nu tikrai pagražėjo vaizdas, žiūrėsim kaip toliau bus smile.gif aš ir įtarinėjau, kad čia bėrimas nuo maisto kažkokio, bet daktarė sakė, kad vis gi mano jog tikrai ne nuo maisto, o nuo mišrios/riebios odos ir nuo jaunystės užsilikusio polinkio į spuogus.. papildomai dermatologės rekomendavimui nusipirkau Anefug simplex pudrytę maskavimui, reiks išbandyti rytoj, tik prasukus tamsi pasirodė, nors užtikrino, kad už acnecolor tikrai šviesesnė, bandysim ir tikėsimės kad bent viena pudra galėsiu nusispalvinti veidą, o tai nuo visų tik berdavo ir kimšdavosi poros biggrin.gif
[/quote]
Paziurejau dabar, nepigus tas kremukas, bet gal verta ir man pabandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2012 04 20, 19:59)
Paziurejau dabar, nepigus tas kremukas, bet gal verta ir man pabandyt g.gif


Kai pirkau man jį pažįstama vaistininkė išgyrė, sakė labai daug kam padeda ir produktas neblogas smile.gif Mane tikrai rezultatai džiugina jau po kelių kartu, panaikino tuos išsišokusius taškiukus bei spuogiukus, bet pas mane ir tie spuogai ne pūlingi ar giluminiai, o tokie kaip bėrimas daugiau smile.gif

o mokėjau už duac kremuka apie 47lt. daugoka, bet bent jau nors viena priemonė kuri padeda..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shineida: 21 balandžio 2012 - 08:54
QUOTE(shineida @ 2012 04 21, 09:51)
Kai pirkau man jį pažįstama vaistininkė išgyrė, sakė labai daug kam padeda ir produktas neblogas smile.gif  Mane tikrai rezultatai džiugina jau po kelių kartu, panaikino tuos išsišokusius taškiukus bei spuogiukus, bet pas mane ir tie spuogai ne pūlingi ar giluminiai, o tokie kaip bėrimas daugiau smile.gif

o mokėjau už duac kremuka apie 47lt. daugoka, bet bent jau nors viena priemonė kuri padeda..

Cia tai aisku geras kad panaikina tuos issisokusius spuogelius as maniau kad juos galetu tik kosmetologe panaikint tam tikros proceduros metu drinks_cheers.gif jau gundausi rolleyes.gif bet man idomu kaip velesnis jo veikimas g.gif einu dar pasiskaityt
Atsakyti