Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai, bėrimai

zinok jei cia alergija, tai dermatologas nelabai pades...pasikonsultuoti galima,bet...o berimas gali buti del daugelio priezasciu... g.gif
Atsakyti
Taigi taigi, gali būti jog tai ir hormonų sutrikimas po gimdymo. man štai prieš menstruacijas labiau beria, paskui praeina, jeigu valgau riebų maistą, geriu kavą irgi beria. Štai dabar sėdžiu graži, kelios dienos jokio š... maisto ir jau geriau. Manau reikia testą pasidaryti alerginį, ten surašyta bus kam alergiška.
Atsakyti
Nežinau ar mane kamuoja ta pati problema kaip Erika_v, bet aprašymas labai panašus. Pradžioje bėrimo, maniau, kad tai žiemos šalčių kaltė: oda nekvėpuoja, saulės negauna.. Man nevisą nugarą beria. Daugiau jaučiasi odos nelygumas ties menčių ir kaklo plotu. Labai nemalonu.. kaip kokia murzė verysad.gif Su laiku ir dekoltė srity išbėrė, ir kaktoje ties plaukais.. Liūdnas jausmas. Bandžiau daug būdų, bet rezultatus matau tik nutraukus pasigulinėjimus karštoje vonioje ir du kartus i dieną lendu po šaltu dušu. Nebeleidžiu sau ant kūno pilti šilto vandens, tik drungnas ir pabaigoje šaaaltas. Sukandus dantis...
Atsakyti
Tiklią diagnozę pasakys tik gydytojas dermatologas,bet šiaip gali būt ir alerginis bėrimas,bet jei labiausiai beria tose vietose,kurios nuolat traumuojamos pvz.:kur liemenėlė,kelnaičių gumelė,alkūnės-gali būt ir psoriazinis(žvynelinė) bėrimas.
Atsakyti
visa gyvenima su tuo vargstu, bet dabar padetis tiesiog tragiska verysad.gif verysad.gif verysad.gif ziauriai beria jaunatviniais spuogais visa kuna. klaikiai padidejes plaukuotumas. nebeismanau ka ir daryt. anksciau gerdavau diane 35 ir padetis pasitaisydavo, bet nuo ju pradejo augti svoris:(( gal kas esat susidure su panasia situacija?
Atsakyti
O tu saldumynų daug valgai?
Atsakyti
kazkiek valgau, bet tikrai nesu saldumynu maniake. ar manai, kad cia problema mityboje? siaip maitinuosi bet kaip ir sveika mityba to nepavadinsi. tiesa paskutiniu metu geriau reductili ir po jo mano organizme isivyravo visiskas chaosas, itariu, kad cia gali buti to pasekme, bet nezinau kaip vel atstatyti organizma. dar siais metais esu sugerusi 4 kursus antibiotiku.
Atsakyti
Gali būti susiję su mityba.
Atsakyti
o tai kaip reiktu maitintis?
Atsakyti
Galėtų ir man kas nors patarti, kaip apsieiti be saldumynų ir miltinių patiekalų. Kai tik padauginu, taip man ant nugaros pūliniai atsiranda. Pūliniai, o net ne paprastas bėrimas...
Atsakyti
ghmz...man tas pats. o kai nevartoji saldumynu ir miltiniu, tai isnyksta?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 05 23, 20:24)
Galėtų ir man kas nors patarti, kaip apsieiti be saldumynų ir miltinių patiekalų. Kai tik padauginu, taip man ant nugaros pūliniai atsiranda. Pūliniai, o net ne paprastas bėrimas...


Siulyciau vartoti chromo papildus arba valgyti daugiau maisto, is kurio naturaliai galim gaut chromo - Natūralus chromo šaltinis – rupi duona, bulvės, kukurūzai, juodoji arbata, alaus mielės, daiginti kviečiai, mėsa, vėžiagyviai. Daugiausiai chromo yra neskaldytų grūdų duonoje.

Atsakyti