Įkraunama...
Įkraunama...

Naudingiausias fotopatarimas auginantiems vaikus

QUOTE(Erszebeth @ 2008 05 25, 12:55)
Atsivertusi puslapį nepatikėjau savo akimis  blink.gif Negali būti, mano nuotraukai 3 vieta  thumbup.gif Ačiū visoms, kas balsavote - tikiuosi, pasinaudosite tuo pigiu, lengvai įgyvendinamu, bet linksmu ir smulkiajai pirščiukų motorikai lavinti naudingu patarimu  mirksiukas.gif

mes jau pasinaudojom, patiko mazei labai, dekui uz gera patarima aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2008 05 25, 12:55)
Atsivertusi puslapį nepatikėjau savo akimis  blink.gif Negali būti, mano nuotraukai 3 vieta  thumbup.gif Ačiū visoms, kas balsavote - tikiuosi, pasinaudosite tuo pigiu, lengvai įgyvendinamu, bet linksmu ir smulkiajai pirščiukų motorikai lavinti naudingu patarimu  mirksiukas.gif

thumbup.gif nerealus patarimas
Karolina jau paišo ir spalvina tuoj kirpsim thumbup.gif
Papildyta:
Oi geras, tik dabar pastabėjau, kad mano foto prizinę vietą paėmė bigsmile.gif doh.gif
Dėkoju už balsus thumbup.gif
Atsakyti
ačiū visiems balsavusiems už mūsų idėją "Asmeninė smėlio dėžė balkone" 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu visus, sėkmingai sudalyvavusius. Neblogas konkursėlis buvo. Sveikinimai nuotraukų-nugalėtojų autoriams (-ėms) 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu visas tris nugalėtojas. Visom trim po 4u.gif 4u.gif 4u.gif tongue.gif
Atsakyti
Sveikinu visas dalyvavusias ir visas laimėjusias 4u.gif

QUOTE(kristina-buziene @ 2008 05 24, 23:28)
Nuoširdžiausiai sveikiname nugalėtojas oro_buckis.gif 

Labai nustebome surinke 35 balsus swoon.gif    Tikrai nesitikėjom tiek  blush-anim-cl.gif

user posted image

Jis patenkintas  didis.gif  hihihi.gif

Ši tikrai garžesnė, nei konkursinė thumbup.gif

QUOTE(Olaiva @ 2008 05 25, 20:11)
ačiū visiems balsavusiems už mūsų idėją "Asmeninė smėlio dėžė balkone"  4u.gif

Pasinaudosim, statysime kitais metais ir mes smile.gif
Atsakyti
Sveikinu californiagirl ir kitus laimėtojus, nuotraukos to vertos 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
labai ačiū visiems, balsavusiems už mūsų nuotrauką aciuks.gif

buvo labai labai smagu skaityti gerus žodžius ir pagyrimus mano dvynukĖMS wub.gif hihihi.gif šioje temoje. (Dvynukės ten, mergytės assa.gif )
Nors iki prizinės vietos likome tik per plaukelį, bet labai jau smagių ir vertų nuotraukyčių kompanijoje atsidūrėm thumbup.gif

Sveikinimai nugalėtojams 4u.gif
Atsakyti
sveikinu nugalėtojas smile.gif
o kada jau bus baigtas visas šitas aptarimas ir skelbiamas naujas konkursas? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 28 gegužės 2008 - 10:55
taip greit nieko nebūna, dar bus 3-4 mėn drąsiai kol bus naujas, tad kantrybės manau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 05 28, 11:02)
taip greit nieko nebūna, dar bus 3-4 mėn drąsiai kol bus naujas, tad kantrybės manau  4u.gif


na jau, na jau, ko taip pasimistiškai rolleyes.gif manau, tikrai greičiau naujo sulauksim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 05 28, 12:02)
taip greit nieko nebūna, dar bus 3-4 mėn drąsiai kol bus naujas, tad kantrybės manau  4u.gif

kiek , kiek reikia palaukt ???????????????????????????????????? tai gal iškart pusė metų jau blink.gif
Atsakyti