Įkraunama...
Įkraunama...

Naudingiausias fotopatarimas auginantiems vaikus

4u.gif nu tai jei augintinio buvo vasarį, o tas gegužę/// tai sprendžiant pagal tendencijas, reikia turėti kantrybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 05 28, 16:57)
4u.gif nu tai jei augintinio buvo vasarį, o tas gegužę/// tai sprendžiant pagal tendencijas, reikia turėti kantrybės  4u.gif

mmm jooooo ph34r.gif
Atsakyti
na teks temą uždaryti, nes jau spamas prasideda g.gif

bus konkursas, pasistengsiu, žinau kaip laukiate mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 05 28, 17:19)
na teks temą uždaryti, nes jau spamas prasideda  g.gif

bus konkursas, pasistengsiu, žinau kaip laukiate  mirksiukas.gif

tai nedaryk,kiek čia beliko iki 50 psl blush2.gif
Papildyta:
o kad nebūtų dar sapmo, tai pasakysiu, kad nustebau jog ši foto http://www.supermama...p...&phid=14861 gavo mažai balų, nes iš pradžių giriama buvo nemažai 4u.gif
Atsakyti
gal tuo savo nespalvotumu nublanko masėje g.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugaletojams ir dekojam kas uz mus balsavo ar tik siaip ziurejo ir nebalsavo. smile.gif O patarimu is ties yra labai neblogu, vaizdziu ir visi vienoj vietoj thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 05 28, 17:22)
nustebau jog ši foto http://www.supermama...p...&phid=14861 gavo mažai balų, nes iš pradžių giriama buvo nemažai  4u.gif


Pasikartosiu, bet: kokia nuotrauka graži bebūtų, ir kokia idėja gera bebūtų - užtenka kitos tokios pačios nuotraukos ir visa tai pataps nebeįdomu - todėl daugybei dėžių ir namukų bei vaikų nešiojamų, supamų ar stumdomų dežėse šis konkursas nenusisekė ax.gif Aišku čia mano nuomonė blush2.gif

Buvau maloniai nustebinta balsų gausos už mano nuotraukytę - taip norėjau, kad nors du balselius, nors vieną gautume, taip nenorėjome likti su nuliu - juk tik vieno komentaro sulaukėme, todėl labai ačiū visiems kas balsavo.

dar buvo mintis kilusi, kad gal sofkutė mus išdavė ir atpažinusios draugės prabalsavo už mus - bet tik keturias mamytes suskaičiavau, kurios galėjo mus atpažinti ir balsuoti, taigi supratau, kad mūsų patarimas buvo įvertintas kaip tikrai smagus. Dar kartą ačiū. thumbup.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu nugaletojasz, smagus patarimai thumbup.gif
Atsakyti
uz geras idejas valio
Atsakyti