Įkraunama...
Įkraunama...

Batai, jų priežiūra, problemų sprendimai

QUOTE(Dinozauriukas @ 2015 09 28, 16:43)
Sveikos, taigi, šiandien, sūnus pavalė savo batus šlapiomis servetėlėmis, dėl kurių ant batų atsirado blukimo dėmės. Pabandžiau išskalbti, nepadėjo. Gal žinote ką galėčiau padaryti?

Nuotrauka:
http://i.imgur.com/rjXr111.jpg

Nupurksti juodais dazais, jei cia oda. Ju buna batu parduotuvese, as esu kelias rankines taip atsinaujinusi smile.gif
Atsakyti
Kur Vilniuje avalynę taiso kokybiškai ir atsakingai , bet už protingą kainą?
Esu batų mylėtoja, tad visiškai ar beveik naujus mylimus batukus profilaktikos uždėjimui ar kulno apvilkimui baisu palikti bet kam, juolab kad taisyklose matyti veidai didelio pasitikėjimo nekelia...
Atsakyti
Būtų įdomu išgirsti ir kitų pastebėjimų... Ar čia tik man taip pasirodė, ar tikrai suprastėjo Rieker batų kokybė? Beje, pastebėjau, kad Rieker asortimente yra ir neodinių batų, ko anksčiau lyg ir nebūdavo. O jų kaina - ne ką žemesnė, nei odinių, kas tikrai keistoka...
Atsakyti
Gal ne visai i tema, bet gal zinote koki gera meistra Vilniuje, galinti pakeisto bato pada? Vyrui padas perluzo pusiau, o batu virsus kaip nenesiotas, gera, kokybiska oda, gaila ismest... Sakau gal imanoma tik padus pakeisti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2016 01 09, 20:37)
Gal ne visai i tema, bet gal zinote koki gera meistra Vilniuje, galinti pakeisto bato pada? Vyrui padas perluzo pusiau, o batu virsus kaip nenesiotas, gera, kokybiska oda, gaila ismest... Sakau gal imanoma tik padus pakeisti?  g.gif


Pati ir atsakysiu tongue.gif neimanoma verysad.gif apejau kelis tai sake tokio pado neimanoma pakeisti ...
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2016 01 08, 16:58)
Būtų įdomu išgirsti ir kitų pastebėjimų... Ar čia tik man taip pasirodė, ar tikrai suprastėjo Rieker batų kokybė? Beje, pastebėjau, kad Rieker asortimente yra ir neodinių batų, ko anksčiau lyg ir nebūdavo. O jų kaina - ne ką žemesnė, nei odinių, kas tikrai keistoka...

Nusipirkau ilgus odinius Rieker batus, per porą savaičių batai ties pėda ženkliai prasitampė, galvoju kažin kaip toliau, į žiemos pabaigą kaip kaliošai turėtų tapti g.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2016 01 08, 16:58)
Būtų įdomu išgirsti ir kitų pastebėjimų... Ar čia tik man taip pasirodė, ar tikrai suprastėjo Rieker batų kokybė? Beje, pastebėjau, kad Rieker asortimente yra ir neodinių batų, ko anksčiau lyg ir nebūdavo. O jų kaina - ne ką žemesnė, nei odinių, kas tikrai keistoka...

Neodiniai pas juos atsirado jau senokai, bet kokybė tikrai suprastėjo. Gal užsienyje jų avalynė ir geresnė, bet pas mus net žiūrėti nėra į ką.
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2016 01 16, 20:27)
Pati ir atsakysiu  tongue.gif  neimanoma  verysad.gif  apejau kelis tai sake tokio pado neimanoma pakeisti ...

Gal ant pado galima profilaktika uzdeti?
Atsakyti
merginos gal kas pagelbetu , mano botaii pabalo, suprasciau jai apatine dalis , bet ir virsus verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 24 sausio 2016 - 21:21
QUOTE(Adiva @ 2015 05 27, 17:08)
Gal zinote, ar galima grazinti savaite devetas basutes del to kad nusidevejo vidpadis, kadangi jis dirbtines odos, kuri ties kulnu nudilo.


sena žinutė, bet atsakysiu, gal bus kam nors aktualu smile.gif Vidpadžiams garantija negalioja.


QUOTE(giedruze @ 2016 01 24, 22:20)
merginos gal kas pagelbetu , mano botaii pabalo, suprasciau jai apatine dalis , bet ir virsus  verysad.gif

pabandykite pavalyti specialiomis valymo putomis, rasite betkurioje avalynės parduotuvėje. Gal padės..
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2016 01 24, 21:20)
merginos gal kas pagelbetu , mano botaii pabalo, suprasciau jai apatine dalis , bet ir virsus  verysad.gif

Jeigu nenusivalys, tai galima bus padazyti (jeigu jie odiniai).
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2016 01 26, 09:50)
Jeigu nenusivalys, tai galima bus padazyti (jeigu jie odiniai).

guminukai je ir dar su blizguciu verysad.gif toks vaizdas, kad purvas isdziuves
Atsakyti