Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Elena, Spygle - aciuuu 4u.gif
Libertyyy - nu tu duodi.. wub.gif ..jau ko nemoku dar, tai nemoku..picos padu.. blush2.gif Super..
Elenos uzkandziai, kaip visad..zavumelis..
Spygle,
P.S. Dietos nesilaikiau dar niekad, nemanau, kad galeciau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 05 06, 21:24)
kokie groziai  wub.gif

libertyyy, kur zvereliu receptas? mirksiukas.gif

cia is paprastos saldzios teslos padaryti gniuzuliukai tokie..ausytes is dribsniu o akytes ir nosytes is tu pabarstuku tortam.. ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(libertyyy @ 2008 05 06, 13:10)
o va ir MB sedevras.. thumbup.gif tik garantija nieks tu alyvuogiu nevalgys... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Picos labai grazios!!!
6663 su gimtadieniu!!! 4u.gif 4u.gif
labai vel visko prigaminot,tik nebuk viena diena,nespesi ryt!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif O as siandien kepiau burgerius,kazkuri mergina buvo idejusi nuoroda praeitoj temojuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daividija: 06 gegužės 2008 - 20:42
Elena, likau pakerėta tavo firminiais buterbrodžiukais. O tu apačioj sviesto dedi, ar nieko nededi į tą krepšelį? Na tiesiog superiniai buterbrodai.
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 04 07, 08:44)
Patiekalas vadinasi BALANDĖLIS  lotuliukas.gif
Apverdam kopūstą kaip balandėliams.Paruošiam faršą.Į faršą dėjau daug apkeptų morkų su svogūnais, prieskonių, žalumynų.Kopūstas buvo toks nelabai didelis.Nuimam lapus, paliekam tokią mažutę galvutę  lotuliukas.gif Ją gražiai aplink sutepame su faršu, ir apklojam kopūsto lapais.Toliau kitas sluoksnis -faršas-lapai....Formuojame tokią kaip kopūsto galvą...Kepame įvyniotą į folgą orkaitėje.Valgome su grietinė  4u.gif Galima su bulvėm.Kepiau kažkur 1,5 val.Skanaus  mirksiukas.gif

user posted image

user posted image




QUOTE(Dolli_ @ 2008 05 06, 21:44)
Sveikos, merginos gal kuri galit pagelbeti, gal pas kuria geresne atmintis, prisimenu maciau kopusta sluoksniuota, toki kaip torta, ir niekaip nerandu jo, gal kas pagelbes, visko nusipirkus ir padaryti noriu, tik galutinio receptuko reik smile.gif

prašom mirksiukas.gif, tik man per 1,5 val neiškepė, teko ilgiau palaukti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 06 gegužės 2008 - 20:56
Ideja "nubezdzionauta" ish jusu, kulinares biggrin.gif :

Mini kotletukai su pievagrybiais:

Reikia: bet kokio farsho (paruoshto kaip kotletams) ir pievagrybiu. Kiekviena grybuka "aplipdom" farshu ir kepam keptuveje..Paprasta, bet labai skanu..:

user posted image
Atsakyti
Nieko šiandien ypatingo,labai šaltibarščių užsinorėjom biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
va ką šiandien valgėm
http://i226.photobuc...ne/IMGP5940.jpg

paprasta, bet skanu:
kiaulienos mentę supjausčiau gabaliukais, pridėjau prieskonių, spujausčiau morką, svogūna, pievagrybius ir troškinau keptuvėj. pabaigoj įdėjau pomidorų padažo ir grietinės.
tik nemoku taip gražiai visko sudėliot į lėkštes ax.gif



 ! 
Per didelė nuotrauka!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 13 gegužės 2008 - 11:20
Mama Agne, as vakar beveik toki pati troskini valgiau blush2.gif :tik vietoj pievagrybiu turkisku papriku dejau, kad astriau butu. man tokie troskiniai laaaaabai patinka, kazkaip Lera uzvede ant tokio kelio (pas ja nuotraukose jie ziauriai suviliojo tongue.gif )
Atsakyti
na va pagaliau doh.gif:
nes kai anas puslapis žiauriai ištampitas negalejau ner žinutės parašyt neisitemdavo iki jos man doh.gif: (pas mane loptopas) nu ckč bet juk kai idedi nuotrauką ją matai kodėl neištrinus ar nesumažinus? blink.gif nesuprantu doh.gif

sakot troškiniais užkrečiau ? tongue.gif nu aš laaabai megstu visokius skystalus biggrin.gif man labai skanu buna essen.gif: malonu kad kažka užkrečiau tokiom idejom smile.gif
Atsakyti
o as siandien makaronu apkepa dariau.... tai valge MB ausys linksejo... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libertyyy: 07 gegužės 2008 - 18:41
QUOTE(Lera @ 2008 05 07, 19:36)
na va pagaliau doh.gif:
nes kai anas puslapis žiauriai ištampitas negalejau ner žinutės parašyt neisitemdavo iki jos man doh.gif: (pas mane loptopas) nu ckč bet juk kai idedi nuotrauką ją matai kodėl neištrinus ar nesumažinus? blink.gif nesuprantu doh.gif

sakot troškiniais užkrečiau ? tongue.gif nu aš laaabai megstu visokius skystalus biggrin.gif man labai skanu buna essen.gif: malonu kad kažka užkrečiau tokiom idejom smile.gif

ir aš negalėjau cituot jokios žinutės, nors pas mane ne laptopas.
o troškinius tokius darau, kai nesugalvoju, ką iš kiaulienos gabalo pagamint. nes svogūnų ir morkų visada turiu drinks_cheers.gif

QUOTE(libertyyy @ 2008 05 07, 19:41)
o as siandien makaronu apkepa dariau.... tai valge MB ausys linksejo... lotuliukas.gif

skaniai atrodo essen.gif. man makaronai su bet kuo skanu
Atsakyti