Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji judesiukai

as manau, kad dar nepajauciau.bet praeita savaite buvo toks keistas jausmas.gal zinot, kai ant nuogo kuno nukrinta plaukas ir slenka, toks kutenimas jauciasi.tai va as pajutau ta pati, tik i vidines puses. bigsmile.gif kazin, tai gali but judesiukas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džerimi @ 2008 05 19, 15:41)
as manau, kad dar nepajauciau.bet praeita savaite buvo toks keistas jausmas.gal zinot, kai ant nuogo kuno nukrinta plaukas ir slenka, toks kutenimas jauciasi.tai va as pajutau ta pati, tik i vidines puses. bigsmile.gif kazin, tai gali but judesiukas? blush2.gif



Manau kad pajautei judesiukus pirmus thumbup.gif
Atsakyti
As laukiuosi pirmo leliaus, tai pajutau apie 20,5 sav. taip jau normaliai nors ir lycnu kg nemazai turejau blush2.gif taigi normaliai, standartiskai O iki 20 sav. pakutenimus svelnius jutau bet nepriskyriau judesiukams,maniau gal zarnos vartosi doh.gif
Atsakyti
Aš kažkokius tarsi pelytės krapštymus, kutenimus pradėjau jausti nuo 14 sav. Bet pirmą tikrą bumbsiuką pajutau 16sav, net išsigandau iš netikėtumo bigsmile.gif , toks jausmas, kad lelius apsivertė tada smile.gif nuo tos dienos bumbsiukų daugėjo ir darėsi vis stipresni wub.gif
Atsakyti
Sveikos! AŠ pirmus judesiukus savo leliaus pajauciau 16 savaitę.Dar prieš pora dienų su vyru pakalbejom, kad dar anksti ir še tau kad nori, lelius apsireiškė. Daugiausia džiaugsmo suteikė musu didžiąjam berniukui, vis prašo ranką pridėti ir pajusti, kaip leliukas spardosi. smile.gif
Atsakyti
[quote=Lu Lu,2008 05 06, 08:58]
Aš pradėjau apie 17 savaitę jausti 4u.gif
[/q
as taip pat pradejau jausti 17sav thumbup.gif
Atsakyti
Man 19 sav. ir as vis dar laukiu tikru judesiukiu, nes kartais jauciu tokius keistus, bet net nezinau ar tai judesiai blush2.gif Ir kodel reikia gero spyrio kad pabustum ir suprastum jog jau smile.gif
Atsakyti
ir man devyniolikta savaite,ir vis dar laukiu pirmu judesiu,o kaip nervinuosi,ko tik neprisigalvoju,nes su pirmais nestumais judesiukus pajutau gana anksti.
Atsakyti
pirmuosius svelnucius judesiukus pajutau lygiai 16 savaite, veliau jausdavau smugiukus pridejus delna, vyrui nesiseke tongue.gif jis pajuto gal tik 18-19 savaite, o pilvelis bangavo 20 savaite... smile.gif
visom nestukem linkiu kuo greiciau sulaukti pirmuju judesiuku 4u.gif
Atsakyti
Pirmuosius siplnus judesius pajutau 16sav., o jau 18sav. jie būvo tikrai labai aiškūs wub.gif
Atsakyti
Labutis. Mums eina 17ta savaite, bet vis dar laukiu judesiuku ax.gif . Nors vakar echo dare , tai matesi, jog labai judrus lelius, bet as kazkodel dar nieko nejauciu unsure.gif
Atsakyti
o man jau kokia savaite pastoviai zemiau bambos kokie 6 cm kazkas kaip tuk tuk darytu,ar tinksetu,gal tai jau judesiukai ?
Atsakyti