Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji judesiukai

Aš laukiuosi antro leliaus, man 18 sav., bet dar nejaučiu judesiukų verysad.gif, o taip laukiu...
Tiesa, kartais vakare lyg kažkas, bet vėlgi, kaip rašė, gal pilvo pūtimas? g.gif
Atsakyti
as gana velai pajutau apie 21-22 savaite tik ax.gif
Atsakyti
Gal cia ne i tema,bet siandien pirma karta isgirdau savo brangenybes plakancia sirdele.Apeme nenusakomas dziaugsmas.Atrodo,gyvenime daugiau nieko ir nereikia.as tokia laiminga!
Atsakyti
pirmus bumsiukus pajutau 18sav, bet tokius 'apsivertimus' tai truputi anksciau.pirmas vaikelis.
Atsakyti
Man atrodo kad jau antrą dieną kažkai psumažėjo lialiaus judesiukai, labai nerimauju, jie pasidarė ne tokiestiprūs, ir retesni unsure.gif gal kam yra taip buve? gal as be reikalov pergyvenu ?
Atsakyti
O as pirmus judesiukus pajutau 15 sav. ir 4 d. wub.gif ir tai pirmas nestumas! dar vis lyg abejojau, bet kai ir vyras pajuto po 6 d. tai abejoniu neliko thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lu Lu @ 2008 05 16, 08:49)
Man atrodo kad jau antrą dieną kažkai psumažėjo lialiaus judesiukai, labai nerimauju, jie pasidarė ne tokiestiprūs, ir retesni  unsure.gif gal kam yra taip buve? gal as be reikalov pergyvenu ?


Man taip pat buvo susilpneje judesiukai, labai pergyvenom, bet po keliu dienu kleckiukas ir vel apsireiske thumbup.gif Pries kelias dienas dare echo ir viskas gerai, taip kad ir tau tikriausiai nieko blogo biggrin.gif
Atsakyti
Pirma karta du kartus is eiles suspurdejo 13sav.4d. bigsmile.gif
pirma nestuma 17 sav. bigsmile.gif
Atsakyti
pirmi - 17 savaichiu, bet tokie labai jau reti ir nedrasus, o dabar jau nardo kaip zhuvele:)
Atsakyti
as tai pirmus judesius pajauciau kai buvo 17 sav ir 4d. dabar jau pilvas juda kai spardosi. tik labai keista, kai tevas uzdeda ranka, mazylis nustoja spardytis, kai atitraukia vel spardosi.
mano dede turi 3 vaikus, tai sake, kad su visais trim tas pats buvo, gal kelis kartus spejo pajusti kaip spiria smile.gif
Atsakyti
Jau ir aš pajutau pirmuosius ,,nedrąsius" judesiukus wub.gif , buvo 18 sav, ir 3 dienos wub.gif
Atsakyti
O as pajutau kazkur 17-18 savaite. Labai geras jausmas. O dabar tai vakarais tikras treniruotes daro, net pilvukas banguoja smile.gif
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif Pasisakysiu ir as ax.gif Laukiam antro vaikelio,o judesiukus pajutau tik 18 savaiteliu thumbup.gif
Atsakyti