Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 6

QUOTE(*Maja* @ 2008 08 15, 08:39)
Jo, spausdintuvas. O kokia tvarkykle reikia perinstaliuoti?  blush2.gif  blush2.gif


su spausdintuvu kur turi CD (jei neturi cd tai pasakyk tikslų spausdintuvo modelį) įdėk ir jį paleisk. Tada jis turėtų paklaust, maždaug ar nori perinstaliuot ar kažką kitą daryt, tai tu perinstaliuok.
Atsakyti
QUOTE(Zipper @ 2008 08 15, 09:41)
su spausdintuvu kur turi CD (jei neturi cd tai pasakyk tikslų spausdintuvo modelį) įdėk ir jį paleisk. Tada jis turėtų paklaust, maždaug ar nori perinstaliuot ar kažką kitą daryt, tai tu perinstaliuok.

hp deskjet 3325 ax.gif O nereikia pries tai isinstaliuoti kas buvo ir perinstaliuoti tada is naujo?
Atsakyti
dar klausimukas blush2.gif blush2.gif Mozilla pas mane pasileidžia, internetas yra, bet kai pajungiu Bitcomet, jis jungiasi per IE ir tada rodo, kad netas neveikia unsure.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 15 rugpjūčio 2008 - 09:31
Oho kokiom Jus cia aukstom frazem varot blink.gif
, dieve kaip as nieko neismanau apie tos kompus doh.gif blush2.gif bet siandie nusipirkau loptopa, nes iki siol turiu senuka stacionaru (6metai) ir jis jau nebepajegia padaryt nieko ko is jo noriu, taigis man reiktu suinstaliuot ta loptopa - kur man tuo klausimu kreiptis??? ir kiek tokios paslaugos kainuoja??? ir per kiek pasidaro???

Labai labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, ir as noreciau sulaukti pagalbos 4u.gif draugas nusipirko laptopa, ir ten kazka biski pridare, kad dabar bleuthoof neveikia, ir DELL wireless network connections, paspaudus ant ju raso kad radio disabled, skaiciau toj pagalboj, tai raso kad laptopams reikia paspausti FN+F2 ir tipo kaip ir turetu isijungti, bet neisijungia doh.gif kame cia bedos gal zinot? g.gif

Tinasio, reikia nunesti kompiuterisui kokiam, nzn kur gyveni, jei Alytuj tai rekomenduociau smile.gif pas mus windows ir kitu reikalingu programu instaliavimas 50-80Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zipper @ 2008 08 13, 15:43)
tai jo imesk, kuo daugiau info tuo geriau. jei ne aš tai kas nors kitas gal pataras smile.gif
Papildyta:
O jumperi bandėt nuimt arba uždėt ant kitų pinų? (ta prasme paverst single drive arba master) nes jam nebus svarbu jei turi atskira IDE kanalą.

kitos savaites pradzioje zadejo paziuret is darbo kompiuteristas, nes mums niekaip neina unsure.gif
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif kas galėtų man pasakyti kaip į wordą sukelti nuotraukas?
Atsakyti
copy - paste būdu smile.gif
Atsakyti
kai įdedu diską su žaidimu, spaudžiu instaliuoti tai iššoka šita lentelė g.gif

user posted image

gal kas galit paaiškint ką toliau daryt? 4u.gif
nes nieko control panelyje neradau kas man padėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(logika @ 2008 08 15, 20:29)
labas vakaras  4u.gif  kas galėtų man pasakyti kaip į wordą sukelti nuotraukas?

Arba worde Insert->Picture->From File mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(destination @ 2008 08 15, 20:10)
kai įdedu diską su žaidimu, spaudžiu instaliuoti tai iššoka šita lentelė  g.gif

user posted image

gal kas galit paaiškint ką toliau daryt? 4u.gif
nes nieko control panelyje neradau kas man padėtų  g.gif


Pamėgink ant CD spausti dešinį klavišą ir padaryti Open. Pvz nueini į My Computer, tavo CD diskas yra D:, tai ant jo spaudi dešinį ir iš meniu pasirenki Open. Tada ten ieškok setup.exe ar kažko panašaus, kas paleistų žaidimo instaliavimą. Pranešk kaip seksis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2008 08 15, 18:36)
Sveiki, ir as noreciau sulaukti pagalbos  4u.gif draugas nusipirko laptopa, ir ten kazka biski pridare, kad dabar bleuthoof neveikia, ir DELL wireless network connections, paspaudus ant ju raso kad radio disabled, skaiciau toj pagalboj, tai raso kad laptopams reikia paspausti FN+F2 ir tipo kaip ir turetu isijungti, bet neisijungia  doh.gif kame cia bedos gal zinot?  g.gif

Tinasio, reikia nunesti kompiuterisui kokiam, nzn kur gyveni, jei Alytuj tai rekomenduociau smile.gif pas mus windows ir kitu reikalingu programu instaliavimas 50-80Lt  4u.gif



O ant My Computer paspaudus dešinį ir nuėjus i Device manager, klaustukų nėra nei vieno? Viskas įdiegtą gerai? Ant kai kurių laptopų yra atskiras jungtukas bevieliams įrenginiams, tai paieškok kur nors šone, gal jis išjungtas.
Papildyta:
QUOTE(Tinasio @ 2008 08 15, 17:28)
Oho kokiom Jus cia aukstom frazem varot blink.gif
, dieve kaip as nieko neismanau apie tos kompus  doh.gif  blush2.gif bet siandie nusipirkau loptopa, nes iki siol turiu senuka stacionaru (6metai) ir jis jau nebepajegia padaryt nieko ko is jo noriu, taigis man reiktu suinstaliuot ta loptopa - kur man tuo klausimu kreiptis??? ir kiek tokios paslaugos kainuoja??? ir per kiek pasidaro???

Labai labai aciu  4u.gif


Tinasio, jeigu iš Vilniaus, tai pranešk man, viską padarysim per vieną dieną smile.gif
Atsakyti
kur ieskoti atsakymo g.gif atejus tam tikram laikui isisjungia kompas ,kekeviena diena tuo paciu laiku
Atsakyti