Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 23

QUOTE(Wolke @ 2008 05 15, 11:16)
vakar MB man atsargiai uzsimine filtra kazkoki pirkes (matyt brangus buvo) kainos neklausiau -nes pikta buvau  lotuliukas.gif siandien paklausiu -jau nebepykstu  tongue.gif



Tas filtras - stovinčiam vendeniui? gal tai koks cirkuliatorius g.gif Ištardyk pirkėją, papasakosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 05 15, 12:14)
Margalapis polemonas, atvešiu į kojelavičiaus mugę  sekantį savaitgalį.



o vilniu i kokia muge neuzsuksi? noreciau ir as kazkokiu nauju augaleliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2008 05 15, 11:11)
Prašom supažindinti su šitomis gražuolėmis mirksiukas.gif . Va, šitos nooooooriu ax.gif

o as jau nebenoriu schmoll.gif praejusiais metais pirkau brangokai mokejau,na kol zydejo dar nieko (smulkus tie ziedeliai) paskiau kazkokia skurdoka pasidare,o siemet nezinau visai neatzele g.gif gal as ja neatpazinus kaip piktzole isroviau doh.gif pas Knifofija paziurejus- tai visos geles taip super atrodo,pavydas (nu baltas ) suima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingerele @ 2008 05 15, 11:21)
o vilniu i kokia muge neuzsuksi? noreciau ir as kazkokiu nauju augaleliu blush2.gif

Kojelavičiaus mugė ir yra Vilniuje tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2008 05 15, 12:25)
Kojelavičiaus mugė ir yra Vilniuje  tongue.gif



blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif nagi apsviestik kur kada kaip su kuo? mirksiukas.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 05 15, 09:57)
mergaites, o is kur jus gavot tu "sumedejusiu bijunu"? unsure.gif  Kur ju buna pirkti? niekur as ju nemaciau g.gif

Aš tai turguje pirkau pas bobulką. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif (bobutę) bigsmile.gif Labai atsitiktinai pamačiau, patiko, nupirkau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 15 gegužės 2008 - 10:35
QUOTE(Ingerele @ 2008 05 15, 11:29)
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  nagi apsviestik kur kada kaip su kuo? mirksiukas.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Vilniuje, augalų bandymų stotyje, Kojelavičiaus g. Kitą savaitgalį. Gausiai. Su pinigais mirksiukas.gif lotuliukas.gif
http://www.lgbs.lt/i...n=lt&topic=apie
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 15 gegužės 2008 - 10:35
QUOTE(Vilioja @ 2008 05 15, 12:34)
Vilniuje, augalų bandymų stotyje, Kojelavičiaus g. Kitą savaitgalį. Gausiai. Su pinigais mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
http://www.lgbs.lt/i...n=lt&topic=apie



matote kokia as vista nieko nezinau kur tos muges kada tos muges. oi blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingerele @ 2008 05 15, 11:19)
Pigu labai? blush2.gif bet kazkokia man ji labai nepatikima vos keli lapeliai. Na jei pigi tai varysiu pirkti tadu. jei dar bus  doh.gif

As uz savo 2 rozes ant "koto" mokejau po 55 Lt. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
na va radau pernykste nuotrauka,pradzioj neblogai atrode mano margalapis polemonas,bet matyt mazai meiles idejau priziuredama blush2.gif kad jis man pasimire rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lekute @ 2008 05 15, 12:41)
As uz savo 2 rozes ant "koto" mokejau po 55 Lt. mirksiukas.gif  4u.gif



o kur cia taip pirkai? pasidalink informacija. Gal parduodi? blush2.gif
Atsakyti
panos, nors ir ne į temą, bet gal patarsit:savaitgalį mano vaikio krikštynos, noriu ant stalo pamerkti, kokių nors mėlynų gėlyčių, kokios šiuo metu gražiausiai žiūrėtūsi ax.gif
Atsakyti