Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 23

QUOTE(Lululu @ 2008 05 15, 12:16)
Labukas, kokia gali būti priežastis, jau antri metai nepažysta rododendras, pumpurai gražiausi, bet stovi vietoj ir viskas, tas pats ir pernai buvo...? verysad.gif

Ir mano rododendras nežydėjo. schmoll.gif Kiekvienais metais prieidavau ir sakydavau:
jei kitais metais nežydėsi, tai išmesiu tave. Ir taip kokius penkis metus sakiau ir laukiau to grožio. Paskui taip ir padariau. blush2.gif
O kiek meilės buvo įdėta, kiek vilčių ir šmikštas. lotuliukas.gif doh.gif Ir duobę kasiau 1x1, durpes pyliau, ir tręšiau spec. trašomis rododendrams, ir pavasarį laisčiau ir rudenį, kaip kas sakė taip stengiaus iš paskutiniųjų, ir buvo pasodintas, kad saulė šviestų ryte ir vakare.........
Karoče, trūko kantrybė išdrėbiau pasakiusi............ dvėsk , jei nenori gyventi.
Man atrodo ir nuo šio augalo ir atsirado pas mane tas žodelis stebūklingas. thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 15 gegužės 2008 - 11:54
QUOTE(rokoko @ 2008 05 14, 23:09)
o tos gazanijos - ar daugiametes blush2.gif
cia panasias  [url=http://i262.photobucket.com/albums/ii84/kristijon/gerbera1.jpg]vienmetes

gazanijos vienmetes, pas tave lyg ir gerberos (bile tik ramune biggrin.gif )...

QUOTE(Bijuna @ 2008 05 15, 09:17)
Merginos, turiu toki klausima  g.gif  Per didiji veja i musu sklypa is kaimynu nuluzo sena vysnia apraizgyta vynuogemis (ji jau sena ir smarkiai apraizgyta , matyt ir svorio neatlaike). Ji dabar kabo tarp musu i kaimyno sklypo. Kaip elgtis? Ar mums ja tvarkyti ir pjaustyti, ar kaimynu prasyti, kad jie susitvarkytu. Didzioji dalis medzio yra musu sklype, bet pats medis yra kaimynu. Patarkite kaip tokioje situacijoje elgtis. Bijau, kad susitvarkysime o jie prades bambeti (gal malku jiems reikia )  biggrin.gif O is kitos puses, tai kodel mums tvarkyti, ten darbo geram pusdieniui, sabakstynas kazkoks  doh.gif . Aciu  mirksiukas.gif

tai tu sita klausima ir uzduok kaimynams, o jei labiau nenori tvarkyt nrgu kad nori..., tai nuversk ja atgal pas kaimyna - bus paprasciau.

QUOTE(Ingerele @ 2008 05 15, 10:19)
Pigu labai? blush2.gif bet kazkokia man ji labai nepatikima vos keli lapeliai. Na jei pigi tai varysiu pirkti tadu. jei dar bus  doh.gif

geriau nepirk bile kokios - nebent jau visai pigiai butu..., o jei nunyks - pirksi dar karta, ir tada jau iseis 72 lt. ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 05 15, 13:50)
Ir mano rododendras  nežydėjo. schmoll.gif Kiekvienais metais prieidavau ir sakydavau:
jei kitais metais nežydėsi, tai išmesiu tave. Ir taip kokius penkis metus sakiau ir laukiau to grožio. Paskui taip ir padariau. blush2.gif
O kiek meilės buvo įdėta, kiek vilčių ir šmikštas. lotuliukas.gif  doh.gif Ir duobę kasiau 1x1, durpes pyliau, ir tręšiau spec. trašomis rododendrams, ir pavasarį laisčiau ir rudenį, kaip kas sakė taip stengiaus iš paskutiniųjų, ir buvo pasodintas, kad saulė šviestų ryte ir vakare.........
Karoče, trūko kantrybė išdrėbiau pasakiusi............ dvėsk , jei nenori gyventi.
Man atrodo ir nuo šio augalo ir atsirado pas mane tas žodelis stebūklingas. thumbup.gif  bigsmile.gif



na as praeitas metais pasisodinau irgi toki dalyka kaip rododendras. praziemojo gerai, dabar ziuriu ir lapus leist pradejo bet ziedu nerasta. nezinau kaip bus. gal atsiras dar. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(damute31 @ 2008 05 15, 09:50)
kad tie spigliuociai taip susilieja su zole,noriu kad issiryskintu  g.gif

tu pabandyk pirmiausia aplink augalus didesni (uz augalo skersmeni) plota isravet ir mulcu uzpilt, gal graziai atrodys, ir nebenoresi visos zolytes lauk rauti... Dabar augaleliai dar mazi, jei viska uzpilsi mulciu, truks zalumos ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ingerele @ 2008 05 15, 13:00)
na as praeitas metais pasisodinau irgi toki dalyka kaip rododendras. praziemojo gerai, dabar ziuriu ir lapus leist pradejo bet ziedu nerasta. nezinau kaip bus. gal atsiras dar. blush2.gif

Aš tai tada pirkau didelį gal prieš kokius 8 metus, tada mokėjau 50lt, tai buvo dideli pinigai ir buvo su pumpurais, tik jie neišsiskleidė. doh.gif Va taip ir "žaidžiau" kol kantrybė trūko. blush2.gif Iki šiol nežinau priežasties. g.gif schmoll.gif
Tau tai reikėtų kitų metų laukti. Jei jauną krūmelį nupirkai, tai kitais metais gal žydės. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 15 gegužės 2008 - 12:18
O as tai dziaugiuosi, kad mano vilkdalgiai jau zydes biggrin.gif , nes pernai tai nezydejo, tai buvau jau ir spalvas pamirsus kokias pirkau, nes pasodinus juos buvau uzpernai, o tai gal zinote kas kodel vilkdalgiai nezydejo pernai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lekute @ 2008 05 15, 13:09)
O as tai dziaugiuosi, kad mano vilkdalgiai jau zydes  biggrin.gif , nes pernai tai nezydejo, tai buvau jau ir spalvas pamirsus kokias pirkau, nes pasodinus juos buvau uzpernai, o tai gal zinote kas kodel vilkdalgiai nezydejo pernai?  4u.gif

po pasodinimo pirmais metais ne visada žydi, nors pasitaiko ir išimčių. vilkdalgiai gausiai žydi po sausrų. tad šiemet neturėtų gausiai žydėti.
Papildyta:
SOS puslapis baigiasi, kas moka sukurti nauja, prašom atsispausti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2008 05 15, 11:19)
Tas filtras - stovinčiam vendeniui?  gal tai koks cirkuliatorius g.gif  Ištardyk pirkėją, papasakosi mirksiukas.gif

istardziau -cirkuliatoriu jau turejom,nes turim ir upeliuka mirksiukas.gif o dabar pirko filtra,bet komplekte buvo ir cirkuliatorius (tik mazesnio galingumo kaip jau turim) kainavo 149eu atrodo taip 4u.gif
user posted image
QUOTE(lekute @ 2008 05 15, 13:09)
O as tai dziaugiuosi, kad mano vilkdalgiai jau zydes  biggrin.gif , nes pernai tai nezydejo, tai buvau jau ir spalvas pamirsus kokias pirkau, nes pasodinus juos buvau uzpernai, o tai gal zinote kas kodel vilkdalgiai nezydejo pernai?  4u.gif

mano irgi pernai nezydejo,o siemet zydes,bet as kazkur girdejau,kad jie nemegsta butu persodinejami,todel nezydi - o as juos kaip tik pernai persodinejau mirksiukas.gif
Papildyta:
ups ...Knifofija apie vilkdalgius jau atsake
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 05 15, 11:50)
Man atrodo ir nuo šio augalo ir atsirado pas mane tas žodelis stebūklingas. thumbup.gif  bigsmile.gif

burtininke hihihi.gif ...

PAPILDYTA :

SOS !!!! Mano azalijas uzpuole rudos "blusos" blink.gif , rododendrai stovi salia - tiem nieko, o ant azaliju svieziu lapeliu - rudi vabaliukai su daug koju. Nupurskiau, atrodo isdvese. Apsiziurekit ir jus pas save...
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2008 05 15, 10:03)
tu pabandyk pirmiausia aplink augalus didesni (uz augalo skersmeni) plota isravet ir mulcu uzpilt, gal graziai atrodys, ir nebenoresi visos zolytes lauk rauti... Dabar augaleliai dar mazi, jei viska uzpilsi mulciu, truks zalumos  ax.gif .

drinks_cheers.gif thumbup.gif as irgi taip daryciau-viso ploto tikrai nereikia-tegu buna ir zoles,o kad spygliuociai issiskirtu uzteks aplink juos kokias sugalvotas formas apmulciuot-dar gali su skaldele-akmenukais paderint mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti