Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana - romantiškas, įspūdingas savaitgalis

QUOTE(Burbukas @ 2005 07 28, 13:48)
Druskininkuose praleidom Joninių savaitgalį (kaip tik ir šventėm metų draugystės jubiliejų)  4u.gif
Apsistojom viešbutyje "Druskininkai", savaitgalis vadinosi "Meilės savaitgalis".  wub.gif
Viešbutis labai geras, juk berods 4 žvaigždučių, pramogos - dviračiai, vonios procedūros, vakarienė su šampanu (žodžiu, viską galima pasiskaityti internete). Kiek pastebėjau pagal vakarieniaujančių žmonių meniu, daugumu jų ir buvo pasiėmę būtent "meilės savaitgalį".
Patariu dovanoti tokią dovaną, nes jau teko girdėti ir daugiau gerų atsiliepimų. Juk ir patys Druskininkai labai gražūs ir tinkami geram poilsiui  smile.gif
Man šiaip gal buvo kiek keista atostogauti Druskininkuose, nes netoli namai, bet po to tikrai įsijaučiau į atostogaujančios vaidmenį ir buvo labai liuks  thumbup.gif
Dabar kiek žinau šis viešbutis turi keletą kitokių pasiūlymų.




O kokia kaina buvo? ax.gif savaitgaliui?
Atsakyti
QUOTE(aušrineb @ 2005 08 02, 12:22)
Jeigu ką domina Druskininkai, tai kviečiu pas save.Pas mus kieme mažas  thumbup.gif atskiras namelis.Sąlygų skambinkite 8 61226988.Aušrinė  biggrin.gif


kokia kaina pas jus? ir kokios salygos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(melagele @ 2005 09 12, 04:24)
O kokia kaina buvo?  ax.gif savaitgaliui?

melagele, žinok aš nelabai žinau.. blush2.gif o ir mokėjo mano bičas, tad nekuklu būtų vėl klausti ax.gif įtariu, kad kokie 400 lt ne daugiau mirksiukas.gif pasiskaityk internete, yra info.
Atsakyti
QUOTE(Burbukas @ 2005 09 12, 11:42)
melagele, žinok aš nelabai žinau..  blush2.gif o ir mokėjo mano bičas, tad nekuklu būtų vėl klausti  ax.gif įtariu, kad kokie 400 lt ne daugiau  mirksiukas.gif pasiskaityk internete, yra info.

aciu 4u.gif jau suradau ax.gif apie 465 litus kainiuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(melagele @ 2005 09 13, 19:38)
aciu  4u.gif  jau suradau ax.gif  apie 465 litus kainiuoja ax.gif

Turėtų draugai rankas bučiuoti už tokią gerą dovaną mirksiukas.gif thumbup.gif
Aš dabar pati ieškau kažko tokio savo mamai gimtadieniui.. tik jai romantiškas savaitgalis bus su manim ir sese (na dar gal bičus prigriebsim) mirksiukas.gif
ko gero lėksim prie jūros g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbukas: 14 rugsėjo 2005 - 11:59
Sveikutės smile.gif ,spalio 9 mano draugo jubiliejus ir žinau,kad jis norėtų nuvažiuoti į Rygos akvaparką.Taigi jau dovaną kaip ir žinau kokią dovanosiu,bet nežinau ką daryti su nakvyne,jeigu užsakysiu bilietus į tą akvaparką,tai visai dienai,o kur paskui dingti,reikės kažkur apsistoti pernakvoti,bet nežinau ar ten yra kur viešbučių.Važiuotumėm ne su savo mašina,o su kokiu autobusu,kuris vežioja į tokias ekskursijas.Gal kas esat važiavusios,žinote kaip ten viskas yra,kur galima užsisakyti kelionę,ar įmanoma su nakvyne važiuoti ir t.t.(papasakokit viską ką žinote apie kelionę į Rygos akvaparką).Būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Užmiršau parašyti,aš iš Šiaulių.
Atsakyti
Agniux, yra 2d.kelionė organizuojama į Livu, apie 120-150 Lt.
Atsakyti
Aga gal gali parašyti kur galima daugiau sužinoti apie šią kelionę ir kur užsisakyti,gal yra koks puslapis internete?
Atsakyti
QUOTE(Burbukas @ 2005 09 14, 11:57)
Turėtų draugai rankas bučiuoti už tokią gerą dovaną  mirksiukas.gif  thumbup.gif
Aš dabar pati ieškau kažko tokio savo mamai gimtadieniui.. tik jai romantiškas savaitgalis bus su manim ir sese (na dar gal bičus prigriebsim)  mirksiukas.gif
ko gero lėksim prie jūros  g.gif



O man taip norisi visokiu masaziuku pasigulejimu baseinuose jakuziuose ir t.t blush2.gif
Atsakyti
Pas mus atskirame namelyje kambarys su pirtele.Kaina 50Lt para.Masažus galėsiu parekomenduoti kur pasidaryti.Visiems labai patinka Draugystės sanatorijoje Afroditės kompleksas:už 50 Lt tave nuprausia(tiesiogine prasme), ištepa medumi(natūraliu), po to eini į turkišką pirtį, jei nori į suomišką ir į baseiną.Paskui po kokio gero pusvalandžio padaro viso kūno masažą prie žvakių ir ramios muzikos, įvynioja į paklodę ir relaksacija su žalia arbata.Išeini lengvas, lengvas.Po to viskas atrodo taip paprasta, jokios įtampos...
Atsakyti
QUOTE(aušrineb @ 2005 09 17, 21:26)
Pas mus atskirame namelyje kambarys su pirtele.Kaina 50Lt para.Masažus galėsiu parekomenduoti kur pasidaryti.Visiems labai patinka Draugystės sanatorijoje Afroditės kompleksas:už 50 Lt tave nuprausia(tiesiogine prasme), ištepa medumi(natūraliu), po to eini į turkišką pirtį, jei nori į suomišką ir į baseiną.Paskui po kokio gero pusvalandžio padaro viso kūno masažą prie žvakių ir ramios muzikos, įvynioja į paklodę ir relaksacija su žalia arbata.Išeini lengvas, lengvas.Po to viskas atrodo taip paprasta, jokios įtampos...


Papildyta:
Mano gimtadienis neužkalnų, pabodo eilinės dovanos norisi kažko kitaip, o tavo pasiūlymas mane sudomino ir kainos thumbup.gif
Atsakyti