Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė/transportas su kūdikiu

Mes keliauti pradėjom nuo pat pirmų dienų- esam tokie tėveliai, kurie vietoje nelabai pasėdi. Mažajai labai patinka keliauti: dairosi pro langą, žiūri kaip tėtis arba mama vairuoja (dažniausiai ji keliauja automobilio priekyje, nes ant galinės sėdynės jos lopšys daug vietos užima). Ir labai dažnai užmiega važiuodama automobilyje, ypač kai tenka pavažiuoti toliau thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuliukas @ 2007 06 08, 09:50)
mano panele irgi labai megsta vaziuoti. vazinejam jau nuo pat gimimo. kadangi mamyte yra studente ir negaletu buti be savo seimyneles, tai mazajai teko jau daug nukeliauti automobiliu. vaziavimas masina jai kelia dziaugsma, daugiau keliauti niekuo nebandem biggrin.gif

mes iki 6 menesiu puikiai vazinejome automobiliu, taciau dabar kuo tolyn tuo sunkyn vaziuojame dazniausiai prekineje sedineje ir butinai pas mama ant ranku ilgas keliones sunkiai pernestu, nes dabar karsta bet kol kas iksgelbeja mano krutine biggrin.gif duodu ir ji uzmiega, bet trumpas keliones vaziuojame svarbiausiai mums kad butumeme geros nuotaikos mirksiukas.gif
Atsakyti
Mūsų dukrytė labai ilgai nemėgsta važiuoti, pradeda muistytis, lipti iš kėdutės. Nebent užmiega, tada dar dar. O šiaip tik pusvalandį gali išsėdėti ramiai. Po to jau reikia u-siimti su ja. smile.gif
Atsakyti
mano mazutei labai patinka vaziuot masina, nesvarbu kur... daug vazinejam, nes gyvenam tolokai uz miesto, bet kadangi tatis lekia i darba, tai ir mes lekiam....o dziaugsmo kiek...nors dar tik 6 men, bet vos tik ikeliu jos lopsi i masina, pririsu, tai is tos laimes tiek duoda su kojom, atrodo, kad islips is tos kedes....
keliaujam jau nuo kokio menesiuko ir viskas ciki....
Atsakyti
Kadangi gimem ziema,tai aktyviau keliauti pradejom gal nuo 2men. Bet dabar einam ir vaziuojam visur kartu, parduotuves, kavines, keliones. Vakar buvom gamtoj,kepem saslykus,maze buvo rami kaip visada.Labai megsta stebeti medzius,juokesi,zaide. Uzmigo apie 22val ir neprabudo iki ryto, miegojo ilgiau nei paprastai,pusryciavo net 10.30! Megsta naujas nematytas vietas, visur dairosi, miega tik automobily. Kartais,kai griztam (ne vakare) buna pavargus, truputi pazirzia, bet uztenka tik paimti ant ranku ir po keliu minuciu luzta. Tikras aukselis musu vaikiukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nuo pirmų dienų visur važiavom su mažyle, tiesiog pragyvenom gamtoj visą praeitą vasarą - turim sodybą ant ežero kranto, tai negi laikysi vyresnius vaikus bute uždarytus? g.gif
Taip ir miegodavo mažylė po medžiu visą dieną, o tik vakare eidavom į namą.
Patys nesame namisėdos, tai ir vaikai prisitaikę prie mūsų gyvenimo būdo.
Todėl ir augam sveiki biggrin.gif
Atsakyti
mums ir labai patinka keliauti. keliaujame nuo 2 savaiciu. dazniausiai masinoje miega. jei ne miega - zaidzia arba stebi aplinka smile.gif
Atsakyti
Sveikutes mamulytes, mes su dukriuku irgi daznai visur keliaujam, mat su teveliu nenusedim vietoje doh.gif . Tik vat mane kankina vienas klausymas: nuo kiek laikio pipiriukus galima sodinti i masinine kedute? Buvau pabandziusi pasodinti, bet taip man baisiai pasirode, visa perlinkusi, suknebusi sedi doh.gif . Bijau, kad taip ilgai sedint stuburiukas islinks. Tai vis dar keliaujam su " vezimelio galva".
P.S. dukriukui jau 2 men, ir 3 dienos, nors realiai dar neturejo buti net gimusi. tongue.gif Gime 30 sav.
Atsakyti
Mes keliaujam nuo pirmu dienu rolleyes.gif . Is pradziu keliones patikdavo ir net labai, tik isodinu ir miega is karto, bet dabar kai jau paauges, tai retai kada miega, ir dazniausiai zirzia verysad.gif nepatinka jam jau sedet vienoj vietoj o dar priristam tai is vis tragedija, jam reik lipt ziuret paciupinet viska doh.gif arba sedet uz vairo ir ragaut lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes labai mėgstame važiuoti automobiliu, beveik visą kelionę pramiega,o jei ir nemiega ramiai guli lotuliukas.gif , bet vat sustojus tai būna problemų rolleyes.gif -verkia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurea @ 2005 06 16, 12:46)
Sveikos , mamikes ,
Nezinau  , ar tokia temele jau yra , bet per paieska nepavyko man jos surasti , tai noriu paklausti , nuo keliu menesiu leliukus galima veztis i gamta , prie ezero , o gal ir prie juros? Mes esam 2 sav ir 5 dienu , arteja savaitgalis... Su teciu esam labai dideli keliautojai , o nezinom , ar toki mazyti galima veztis , o taip nesinori namie tupeti...
Pasidalinkit patirtim , ar reikes dabar sedet su lelium namie iki kokiu 6 menesiu?... sad.gif ...
Aciu 4u.gif



Sveika,
Na mes gimem lapkriti, tai nuo antro men ir keliaujam drasiai. smile.gif
Atsakyti
dukrytė pirmą kelionę lėktuvu turėjo 3 mėnesių rolleyes.gif
Atsakyti