Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai netradicinese vietose

o man noseje labai grazu, pati turiu ir niekam nekliuna
Atsakyti




As irgi noseje turiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazelle @ 2009 11 12, 15:34)
Na taigi rasiau, kad du auskariukai, maniau, kad pakankamai nesunku ispeti  g.gif  smile.gif Speneliai  ax.gif


aš buvau pagalvojus, bet nedrąsu buvo klaust blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 02 08, 14:13)
Tai ir sakau, kad gal tai mano asmeninė nuomonė, bet normalių psichika ir gyvenimo būdu išskirtinai prisiženklinusių nemačiau. Visuomenės nepritapėliai ar tam tikra jos dalelė ir tiek.


Žinau, kad žinutė rašyta seniai, bet skaitydama šitą temą vis labiau ir labiau stebėjausi Jūsų požiūriu. Gerai, kad vis daugiau žmonių LT tampa tolerantiškesniais, nors vis tiek dažnai kyla noras vėl emigruoti doh.gif . Teisybė, kad man visai nerūpi kažkokie straipsniai iš kur žmonėms kilo noras save ženklinti, nes aš žinau, kodėl pati tuos auskariukus įsivėriau - nes MAN gražu mirksiukas.gif . Ir mažiausiai noriu pasirodyti kieta, agresyvi ar dar ten kokia, nes tokia tikrai nesu ir nenoriu būti mirksiukas.gif .

O temos autorei noriu patarti daryti taip, kaip ji pati nori, o ne "ką žmonės pasakys". Man 31-neri, turiu nosyje auskariuką jau kokius 9 metus, o bamboje kokius 7 ar 8. Tai negi suėjus 30-mečiui turėjau juos išsiverti nes kitiems žmonėms "nepatogu" į juos žiūrėti g.gif ? Tiesą sakant, apie auskarą nosyje dažnai pamirštu, tiek jisai tapo dalimi manęs ir būtų keista žiūrėti į save be noskariuko. Na, o auskaro bamboje niekam nedemonstruoju, nebent paplūdimyje arba savo artimiausiam žmogui.

Manau, kad LT vis dar per daug yra galvojama apie tai "ką žmonės pasakys" tuose dalykuose, kur aplinkinių nuomonė mažiausiai turėtų rūpėti ir galvojama tik apie save tuose dalykuose, kur vertėtų pagalvoti ir apie aplinkinius.

Gazelle, jeigu ne paslaptis, ar skaudėjo auskariukus vertis į spenelius? Ar ilgai gijo? Ar "netrukdo" kai liečiasi su drabužiais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Žemynėlė*: 17 lapkričio 2009 - 19:20
pati taip pat turiu auskara nosyje, nezadu jo issiimti delto kad kaskam tai nepatinka ar panasiai, nusispjaut man i kitu blogas nuomones thumbup.gif ir kitiem , kai pamatau, man graziai ziurisi, visai nesvarbu kiek metu thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
auskarus pripazystu tik dvejose vietose tai ausyse ir bamboje o daugiau negrazu oj ne schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Žemynėlė* @ 2009 11 17, 19:03)
... būtų keista žiūrėti į save be noskariuko. Na, o auskaro bamboje niekam nedemonstruoju, nebent paplūdimyje arba savo artimiausiam žmogui.

...
Gazelle, jeigu ne paslaptis, ar skaudėjo auskariukus vertis į spenelius?

niu, gal ne į temą. bet jei auskarus į nosį vadinat noskarais, tada į bambą - bambskarai?
o į spenelius? spenskarai ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksandritas @ 2009 12 12, 11:06)
niu, gal ne į temą. bet jei auskarus į nosį vadinat noskarais, tada į bambą - bambskarai?
o į spenelius? spenskarai ?  biggrin.gif

Bambauskariai tai tikrai vadinasi, o del kitu pavadinimu nezinau biggrin.gif
Atsakyti
as tai toki maziuka turaju gal 5 metus ,atsimenu ateina kaimynas sako auskara isiweriai blink.gif sakau,kad jau penkti metai,tai per tiek laiko tas auskaras su manim sutapo,ad jau net zmones nepastebedavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle* @ 2008 05 08, 11:56)
Uzsimanaiau auskaro nosyje. Mazo blizgucio. Ir nepraeina. Man 32. Aplinkiniai beveik 100 proc. atkalbineja smile.gif Ka manot?
Jeigu norite - ir verkites mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksandritas @ 2009 12 12, 11:06)
niu, gal ne į temą. bet jei auskarus į nosį vadinat noskarais, tada į bambą - bambskarai?
o į spenelius? spenskarai ?  biggrin.gif

geri pavadinimai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Žemynėlė* @ 2009 11 17, 19:03)
Gazelle, jeigu ne paslaptis, ar skaudėjo auskariukus vertis į spenelius? Ar ilgai gijo? Ar "netrukdo" kai liečiasi su drabužiais?

Atsakysiu už ją - tikrai skauda, gija ilgai, poto neturiu kliūti,bet būna visko, juk ir paprasti auskarai ausyse kartauis kliūna mirksiukas.gif

QUOTE(Aleksandritas @ 2009 12 12, 11:06)
o į spenelius? spenskarai ?  biggrin.gif

Visur kitur yra - piercing - pyrsingas smile.gif


Ai, aš dar kaip visada papostringausiu.. Temos bukumas (kad ir sena jau) - beribis doh.gif Visų pirma, nuo kada amžius 32 yra riba?? Pusė pensijos? Užsienyje tokio amžiaus moteris yra pačiam gražume, dar jauna ir pakankamai laisva. Čia tik mūsų post-sovietinėje visuomenėje bobutėmis po 30ies tampama doh.gif Antra, nuo kada nosis yra netradicinė vieta? Būtent vyresnio amžiaus moterys (tikrai ne 32, o 45-50 ir t.t.) veriasi auskarus į nosį, nes tai labai tradicinis ir neiššaukiantis papuošalas. Į bambą dažniausiai nebedrįsta, nes tas pilvukas jau būna netoks kokio norėtusi, bet nosis??? Parodyti jums netradicinių vietų? Prašau:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Kūno puošyba yra kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas. Jei nepatinka - nesidaryk. Nepatinka ant kito žmogaus - nežiūrėk. Jei jau šiuolaikinė visuomenė taip užsiėmusi tolerancija ir kova prieš homofobiją, tai koks kieno reikalas kur mano auskarai, tattoo, ar kaip aš rengiuosiu. I rest my case. hi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_cherie: 12 gruodžio 2009 - 14:43