Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai netradicinese vietose

QUOTE(Subjektyvi @ 2009 02 06, 14:14)
O taip, grožio supratimas labai subjektyvus dalykas, bet gerai, kad atsiranda tokių žmonių, kuriems tinka auskaruotieji - žieduotieji a la aborigenai, jie juos ir globoja. Kitiems lieka normalūs - nepersivėrę ir švaria oda.

as nenormali lotuliukas.gif
ir kiek zmoniu nenormaliu dar yra lotuliukas.gif doh.gif
neturiu ka daugiau ir pasakyt cool.gif
Papildyta:
QUOTE(BohemianLaughter @ 2009 02 06, 14:19)
Jo jo... "Normalus" isore, dar nereiskia, kad viskas pas juos normalu smegenelese. O svari oda, dar nereiskia, svarios sazines. Man jusu poziuris labai pavirsutiniskas ir primenantis akmens amziu...  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(BohemianLaughter @ 2009 02 06, 14:19)
Jo jo... "Normalus" isore, dar nereiskia, kad viskas pas juos normalu smegenelese. O svari oda, dar nereiskia, svarios sazines. Man jusu poziuris labai pavirsutiniskas ir primenantis akmens amziu...  ax.gif


Aš jums neveltui rekomendavau pasiskaityti literatūros apie tai, kodėl žmonės nori save ženklinti, vertis auskarus netradicinėse vietose ir kt. save "puošti". Bet kadangi esate šitų puošmenų mėgėja, tai logiška, kad jums tai neįdomu. Ne apie sąžinę ar jos švarą kalbama, o apie norą save išaukštinti tokių priemonių dėka.
Atsakyti
As neakau, kad tokia literatura yra neidomi, kaip ir sakiau, kad tokiu budu ne visi nori "isaukstinti" save. Cia zmoniu, kurie yra priesiskai nusiteike, nusistovejusi tokia nuomone, kad auskarus veresi ar tatuiruotes darosi tik tam tokie ir anokie zmones, noredami pasirodyti, kas as per vienas ir pan. ar noredami uzpildyti nepasitikejimo savimi stoka, ar dar velniai zino ka, bet tai tikrai negali buti pritaikyta visiems zmonems. Ka jus butent ir darote.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 02 06, 16:11)
Aš jums neveltui rekomendavau pasiskaityti literatūros apie tai, kodėl žmonės nori save ženklinti, vertis auskarus netradicinėse vietose ir kt. save "puošti". Bet kadangi esate šitų puošmenų mėgėja, tai logiška, kad jums tai neįdomu. Ne apie sąžinę ar jos švarą kalbama, o apie norą save išaukštinti tokių priemonių dėka.

kuo toliau tuo juokingiau lotuliukas.gif
zenklina tik guvulius ir gyvunus rolleyes.gif
as turiu auskara antakyje, prasiveriau 19, ir isiveriau tik todel kad man grazu. nuo to laiko nei issiaukstinau nei ka lotuliukas.gif kaip buvo, taip ir liko tas pats.
dar turiu ir tatoo kurios niekas nemato, o pasidariau praeitais metais, nes taip pat pati to uzsimaniau.
niekas nuo tu auskaru ar tatoo nesikeicia doh.gif
Atsakyti
Dar truputi pasisakysiu ir baigsiu sia galo neturincia diskusija. Tattoo, auskarai, scarfication ir panasus dalykai - kiekvienam zmogui reiskia skirtinga dalyka. Vieniem tai mada, kiti tiesiog nenori buti "liurbiais" ir pasielgdami kaip daro "zymus" zmones, mano esa tokie patys ryskus, "kieti", net tikima, kad tattoo manija yra kilusi butent is holivudo - to leksto noro buti kitokiam ir pan. Yra zmones, kuriems tattoo yra kuno menas, kuriuo galima isreiksti labai daug skirtingu dalyku. Pasakysite, kad tuos jausmus, minti, ideja, poziuri, gyvenimo buda ir tt, galima isreiksti kitais budai. As pasakysiu, kad sis kelias ir yra vienas is tu kitu. Is tikruju net zvelgiant i tattoo istorija, nereikia jos pritaikyti sios kartos/amziaus zmonems, nes mes gyvename kitame pasaulyje ir reikia pamirsti, kad tik kaliniai, gaujos nariai, prostitutes, darosi tattoo, kad tik gentyse yra "zenklinami" vyrai ar moterys ir, kad del noro patikti vyrams tos moterys verinejasi auskarus, tamposi ausis ir kaklus ir velniai dar zino ka. Nereikia sakyti, kad tik prie meno linke zmones, turi teise isreiksti mena savo kunu. Toks poziuris - atgyvena. Mano nuomone, kai kalba pakrypsta apie tattoo ar auskarus, tai kalba turetu pakrypti apie konkretu asmeni, nes kaip minejau, mes i kuna zvelgiame skirtingi, musu elgesys turi ne tuos pacius ketinimus ir jie yra vedini ne vienodu motyvu. As nepritariu scarficationui, as nepritariu tattoo ant kuno, kai nepaliekamas ne lopinelis saulei, as nepritariu, kai metalo daugiau, nei gali panesti - bet as neteisiu, as nezvairuoju i juos gatveje ir uz nugaros nesibaisiu. Nes tai ne mano normo ribos, tai ne mano kunas, tai ne mano reikalas.
Nesu as visai tokia nesidominti, o tik aklai daranti. Viename straipsnyje esu perskaiciusi toki tikslu klausima - kodel dauguma zmoniu mano, kad tattoo ir auskarai yra saves zenklinimas/zalojimas, o plastines operacijos nieko blogo? Tik del to,kad tattoo ir auskarai yra matomi placiajai visuomenei, vadinasi jau automitiskai galima badyti pirstu ir ieskoti gilesniu, psichologiniu problemu?
As net tikiu, kad zmones,kurie turi auskarus, tattoo, jie yra platesniu paziuriu, be isanstiniu nusistatymu ir neskuba zmoniu zenklinti, stampuoti, klijuoti kitiems etiketes vien tik pagal isvaizdair pan.

O pabaigai toks posakis - don't judge the book by its cover.
Ir galiausiai, as priimu ir "pasizenklinusius", "nenormalius" ir "sveikus" zmones, tad gyvenkime draugiskai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(BohemianLaughter @ 2009 02 06, 17:32)
As net tikiu, kad zmones,kurie turi auskarus, tattoo, jie yra platesniu paziuriu, be isanstiniu nusistatymu ir neskuba zmoniu zenklinti, stampuoti, klijuoti kitiems etiketes vien tik pagal isvaizdair pan.

Ir galiausiai, as priimu ir "pasizenklinusius", "nenormalius" ir "sveikus" zmones, tad gyvenkime draugiskai  drinks_cheers.gif

tikrai pritariu drinks_cheers.gif
thumbup.gif
Atsakyti
O kas jų nepriima? Juos priima kaip ir betkokius kitus keistuolius. Bet pati pripažįsti tą faktą, kad labai daug kompleksuotų rinkinių - žmonių bando tokiais būdais parodyti savo neva "kietumą", agresiją.

Tai ir sakau, kad gal tai mano asmeninė nuomonė, bet normalių psichika ir gyvenimo būdu išskirtinai prisiženklinusių nemačiau. Visuomenės nepritapėliai ar tam tikra jos dalelė ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 02 08, 13:13)
Tai ir sakau, kad gal tai mano asmeninė nuomonė, bet normalių psichika ir gyvenimo būdu išskirtinai prisiženklinusių nemačiau.

o as tokia esu tongue.gif turiu seima, bet auskaro vistiek neissiversiu nes man grazu ir tiek, o ka kiti mano, man vienodai ax.gif
Atsakyti
Nežinau kur tas tavo vienas auskaras įsegtas: antakyje, lūpoje, klitoryje ar spenelyje. Bet yra tokių, kurie susisega dešimt į veidą. Burbuliukai tokie ar lankeliukai. Tai manyčiau yra šiok toks skirtumas tarp tavęs ir anų 4u.gif

Bet pats poreikis save taip išskirtinai gausiškai paženklinti nėra normalus. Ir taip mano dauguma. Aš čia tokia atstovaujanti daugumą, diplomatinis korpusas ir nepaprastasis įgaliotąsis lotuliukas.gif
Atsakyti
pritariu toms, kurios pasisako uz auskarus ir tatto. Jeigu zmogui grazu ir patinka kodelgi ne????? As tai ppat turiu auskara nosyje, jau 8metus ir esu tuo patenkinta, isiverusi tik mazuti auskariuka, vakar pasikeiciaui blizganti cirkoniuka ir viskas. Nesiveriau del zmoniu akiu ar pasikelti, man grazu vyrui dar graziau, nekaitalioju as jo pagal nuotaika, o ilga laika buna vienas ir tas pats. Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
na man asmeniskai nelabai grazu auskarai nosyje,liezuvyje ir kt.panasiose vietose ir ne solidu sakyciau, bet vel cia nuo zmogaus priklauso ir nuo jo stiliaus, pagaliau gyvenam laisvoje salyje, manau paciai svarbu jaustis graziai su tuo auskaru...
Atsakyti
QUOTE(BohemianLaughter @ 2009 02 06, 18:32)
Dar truputi pasisakysiu ir baigsiu sia galo neturincia diskusija.

Lenkiu kepure pries si tavo posta hi.gif

O Subjektyvi, siulyciau atsipeiketi: Jusu anukai galbut jau skraidanciom lekstem skraidys, o jus toki simtmeciais egzistavusi dalyka, kaip tatuiruotes ir auskarai laikote nenormaliu? lotuliukas.gif Siulyciau islysti is to savo susikausciusio poziurio. Nes kompleksu turi ne tie kurie nebijo saves isreiksti, o tie kurie bijo issiskirti.
Atsakyti