Įkraunama...
Įkraunama...

Tarpvietės susiuvimas

Jau 4 savaites po gimdymo.Gimdziau dideli, kirpo, susiuvo.Pasake, kad siulai iskris 5-6 diena.Ne velnio..Vyras isvykes i uzsieni vaiku ner kam palikt-pas ginekologa nueit sudetinga.
Norejau paklaust gal kam buvo ir cia man ner ko panikuot.Siaip tai siulai gal kurie istirpo. Viena dideli pries tris dienas pati issitraukiau.Daugiau kaip ir nematau, bet labai skauda randa. Ypac pavaiksciojus.Ar galejo koks siulas viduj likt?Ar gali taip ilgai skaudet?
Atsakyti
Labai tave uzjauciu aisku geriausia butu nueiti pas daktarus. Mane irgi kirpo siuvo nes didziuke gimdziau /4kg 100/. Ligoninej jauciausi normaliai bet po keliu dienu pradejo labai skaudeti. Susiorganizavau pas daktarus tai pasake kad viskas gerai su tais siulais. Labai bijojau jei nesugije perplyso ir jei teks is naujo kirpti ir siuti. Pasirodo kad man skaudejo kadangi po gimdymo issivyste hemorojus, susidare tokie guzeliai prie iseinamosios angos. Tikrai niekad negalvojau kad gali taip skaudeti blush2.gif Ir buvo 1 siulas likes toks sukietejes paskui vietoj jo pasidare kazkoks kaip pulinukas. Tai as gydziausi zvakutemis Hemorol ir tepiausi Bepanthen tepaliuku. Linkiu kuo greiciau pagyti 4u.gif
Atsakyti
Gali būti, kad esi alergiška siūlams arba į žaizdą pateko infekcija, arba... Būtina gydytojo konsultacija!!!
Atsakyti
Mane siuvo su istirpstanciais siulais, bet as zinojau, kad niekas neturi iskristi. Infekcija greiciausiai pasireikstu puliniais, nebent giliai ir nesimato. Nueik pas gydytoja su leliuku, juk nieko tokio, nerizikuok!
Atsakyti
QUOTE(NGVICI @ 2005 05 04, 19:33)
Jau 4 savaites po gimdymo.Gimdziau dideli, kirpo, susiuvo.Pasake, kad siulai iskris 5-6 diena.Ne velnio..Vyras isvykes i uzsieni vaiku ner kam palikt-pas ginekologa nueit sudetinga.
Norejau paklaust gal kam buvo ir cia man ner ko panikuot.Siaip tai siulai gal kurie istirpo. Viena dideli pries tris dienas pati issitraukiau.Daugiau kaip ir nematau, bet labai skauda randa. Ypac pavaiksciojus.Ar galejo koks siulas viduj likt?Ar gali taip ilgai skaudet?


mane po gimdymo siuvo ir perspejo, kad jeigu siulai neishkris patys, ateiti i ligonine ir paprashyti ishtraukti. ka ash ir padareu, nes jie niekur nesiruoshe kristi.

po pirmo gimdymo tarpviete buvo stipriai ishtinusi, randas primine stora deshrele - tikrai neperdedu. apie menesi negalejau atsisesti. ir sheip dar ilgai su tarpviete turejau problemu.
po antro - viskas sugijo labai greitai, jokiu skausmu, tinimu nebuvo. greichiausiai del to, kad antras gimdymas buvo dvigubai trumpesnis ir mazheu traumavo.
Atsakyti
QUOTE(NGVICI @ 2005 05 04, 18:33)
Jau 4 savaites po gimdymo.Gimdziau dideli, kirpo, susiuvo.Pasake, kad siulai iskris 5-6 diena.Ne velnio..Vyras isvykes i uzsieni vaiku ner kam palikt-pas ginekologa nueit sudetinga.
Norejau paklaust gal kam buvo ir cia man ner ko panikuot.Siaip tai siulai gal kurie istirpo. Viena dideli pries tris dienas pati issitraukiau.Daugiau kaip ir nematau, bet labai skauda randa. Ypac pavaiksciojus.Ar galejo koks siulas viduj likt?Ar gali taip ilgai skaudet?


Is pradziu nueik i lygonine, gal koks siulas likes, jis tau labai maiso....Dazniau apsiprausk vesiu, drungnu vandenuku, be to galetum pasitepti (ar vyras tau) medetku aliejumi, nestipriai, tiesiog lengvais prisilietimais, nes medetkos labai padeda gyti zaizdoms...Mani tai vyras mano trys plisimukus nuvalydavo is pradziu su tuo putuojanciu..sorry uzstrigo ax.gif blush2.gif , kad dezinfikuotu, po to su medetku aliejumi, liuks padeda, ir zaizdeles gyja daug greiciau, ir siap malonus vyro demesys.....o siuliuka gal is tikruju reiks istraukti....sekmes
Atsakyti
Gal tau maišo mazgas, taip dažniausiai būna. O apsiprausti putojančiu biggrin.gif tai yra 3 procentų peroksido tirpalas, man padėdavo betadinu pasitepti 4u.gif Gal tau kokis uždegimas pasidarė, tai geriausia jei sugebi su lelium nueik, nieko gi baisaus, bet griau nueik, o lelių sesytės pažiūrės arba pagulės vežimėly ar kėdutėj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobšiukas @ 2005 05 05, 09:39)
Gal tau maišo mazgas, taip dažniausiai būna. O apsiprausti putojančiu biggrin.gif tai yra 3 procentų peroksido tirpalas, man padėdavo betadinu pasitepti 4u.gif Gal tau kokis uždegimas pasidarė, tai geriausia jei sugebi su lelium nueik, nieko gi baisaus, bet griau nueik, o lelių sesytės pažiūrės arba pagulės vežimėly ar kėdutėj mirksiukas.gif


aciu...bet neapsiprausti, o zaizda patepti....yra skirtumas, kam pervesti zodzius, sakiau apsiprausti vesiu, drungnu vandeniu...jau visai mamos mato tik tai, ka nori matyti
Atsakyti
Nepergyvenk, man ir po vieno ir po kito vaiko siulai ilgai issilaikydavo, kazkur menesi ir daugiau, ypac mazgai. Jei jie kliudo tai tada gydytoja sake, kad galima istraukti, o jei ne tai iskris. O kas del skausmo tai man apie menesi skaudedavo, aisku, mazejanciai, o lytiniu santykiu metu tai ir dabar dar paskauda, bet kai taip buvo su pirmu tai tenka laukti pagerejimo. As apsiplovinedavau tantum rosa, yra tokie miltukai, tai issitirpinus vandenyje apsiplaudavau, man kazkaip palengvedavo. o pirmas savaites tai ziauriai skaudedavo, ypac daugiau pavaiksciojus, palengvedavo tik atsigulus.
Atsakyti
Po pirmojo gimdymo siūlus deja tik gydytoja per apžiūrą po 6 sav, išėmė. Po paskutinio gimdymo siūliukai patys nutirpo ir iškrito, bet dar ligoninėj perspėjo, kad kartais gali ir pasilikti
Atsakyti
Mane siuvo su tirpstanciais siulais, nereikejo nieko isimti, bet irgi buvo dieli skausmai tarpvietej ir buvo labai sutine verysad.gif atsisest galejau tik po 1,5 men. po gimdymo. Galiu pasakyt, kad labai padeda tarpviete papurksti Pantenol putomis (patare ligoninej) ir tikrai skausmas ne toks astrus budavo ir gerai viskas sugijo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2005 05 05, 11:15)
Mane siuvo su tirpstanciais siulais, nereikejo nieko isimti, bet irgi buvo dieli skausmai tarpvietej ir buvo labai sutine  verysad.gif atsisest galejau tik po 1,5 men. po gimdymo. Galiu pasakyt, kad labai padeda tarpviete papurksti Pantenol putomis (patare ligoninej) ir tikrai skausmas ne toks astrus budavo ir gerai viskas sugijo  thumbup.gif

Nesvarbu, kaip kam buvo, bet temos autorė privalo apsilankyti pas ginekologą, nes, jei kas nors ne taip, gali baigtis labai liūdnai. Sakau iš savo patirties, nes aš pati per ilgai delsiau cry.gif
Atsakyti