Įkraunama...
Įkraunama...

Tarpvietės susiuvimas

Sveikos mamos, noriu pasikonsultuoti ax.gif Gimdziau pries 1,5men,kirpo,siuvo. Dabar pastebejau kazkokius kaip guzelius tarpvieteje blush2.gif ar ten randeliai ar kas nezinau,bet labai bijau,dar pradejo teplioti rusvai,ar cia normalu? pati maitinu,bet ir misinuka duodu. Ryt einu pas gine,bet negaliu ramiai sedet,tokia baime...
Atsakyti
man kirpo,is abieju pusiu nes sunus jau labai islysti norejo,o ten niekaip nenori atsidaryti,tai turejau 16 siuliu doh.gif tai 1,5 mesi neleido sedeti,bet ne visada iseidavo.vieni siulai tirpo kiti patis krito,siaip traukti siulus netraukiau...uzgyjo,bet gyjo 3 menesius,bet dabar viskas gerai.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pauling @ 2009 08 17, 12:14)
Sveikos mamos, noriu pasikonsultuoti ax.gif  Gimdziau pries 1,5men,kirpo,siuvo. Dabar pastebejau kazkokius kaip guzelius tarpvieteje blush2.gif  ar ten randeliai ar kas nezinau,bet labai bijau,dar pradejo teplioti rusvai,ar cia normalu? pati maitinu,bet ir misinuka duodu. Ryt einu pas gine,bet negaliu ramiai sedet,tokia baime...


Priklauso dar kaip anksciau ten atrode-galbut ten taip susiuta ax.gif . Bet jai cia atsirado umiai tai tikrai reikia pasirodyti ginekologui, gi buna ir visokie puliniai formuojasi ir pan.dar ne tiek daug laiko praejo - gali ir pateplioti. Gydytoja apziures ir susakys kaip yra. sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pauling @ 2009 08 17, 11:14)
Sveikos mamos, noriu pasikonsultuoti ax.gif  Gimdziau pries 1,5men,kirpo,siuvo. Dabar pastebejau kazkokius kaip guzelius tarpvieteje blush2.gif  ar ten randeliai ar kas nezinau,bet labai bijau,dar pradejo teplioti rusvai,ar cia normalu? pati maitinu,bet ir misinuka duodu. Ryt einu pas gine,bet negaliu ramiai sedet,tokia baime...




aš gimdžiau prieš ketverius metus, tai vieną gumbelį irgi turiu. Nežinau, nuo ten pradėj siūti ar ten pabaigė.. g.gif
Atsakyti
Ir kirpo ir siuvo. Kol kas du siulai iskrito, kartais uzeina pamaudenimai, ypac i vakara, tuomet gelbsti zvakutes 4u.gif
Atsakyti
Oj man buvo kazkaip irgi sunku gyti po kirpimo... Bet per menesi man viskas susitvarke, nors randa iki siol jauciu smileysex.gif metu kartais...
Atsakyti
Man tai vis dar baisu atsisesti..mausti nemaudzia, tik kartais siek tiek grauzti pradeda..
Atsakyti
QUOTE(Kulke @ 2009 08 18, 12:56)
Ir kirpo ir siuvo. Kol kas du siulai iskrito, kartais uzeina pamaudenimai, ypac i vakara, tuomet gelbsti zvakutes  4u.gif



QUOTE(bubuke @ 2009 08 21, 12:15)
Man tai vis dar baisu atsisesti..mausti nemaudzia, tik kartais siek tiek grauzti pradeda..

tai ner ko noret, labai mazai laiko po gimdymo dar praeje, man jautesi gal 4 menesius, bet dabar viskas thumbup.gif
Atsakyti
man per gimdyma kirpo, siuvo, blogai susiuvo, nes kraujavo, vei kirpo, vel siuvo.... doh.gif
turejau tooooooki didziuli guza....4 savaites negalejau atsisesti, is lovos atsistoti irgi neisejo, reikedavo "iskristi" biggrin.gif dabar kai prisimenu labai juokinga, bet tada juoko visiskai nebuvo biggrin.gif jau praejo beveik 4 metai po gimdymo, jokiu randeliu ar guzeliu kaip ir nejauciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indrulka1 @ 2009 08 23, 14:12)
man per gimdyma kirpo, siuvo, blogai susiuvo, nes kraujavo, vei kirpo, vel siuvo.... doh.gif
turejau tooooooki didziuli guza....4 savaites negalejau atsisesti, is lovos atsistoti irgi neisejo, reikedavo "iskristi" biggrin.gif  dabar kai prisimenu labai juokinga, bet tada juoko visiskai nebuvo biggrin.gif  jau praejo beveik 4 metai po gimdymo, jokiu randeliu ar guzeliu kaip ir nejauciu ax.gif

gerai, kad viskas gerai baigesi thumbup.gif
Atsakyti
Kirpo, siuvo ir po savaites galejau pilnai sedeti be jokiu maudimu, bet kadangi neleido 10 dienu sedeti tai prisimindama pasisukdavau ant soniuko lotuliukas.gif Kirpimas ir siuvimas nesukelia blogu prisiminimu mirksiukas.gif Net ir i WC nuo pat pirmos dienos ejau be jokio skausmelio tongue.gif
Atsakyti
Pirma karta kirpo ir siuvo, kazkur po savaites jau galejau sedet ir neskaudejo. Dabar siek tiek plysau, bet galiu sedeti, kartais pamaudena, bet siaip viskas thumbup.gif
Atsakyti