Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos panaikinimas: iš blondines į naturalią

QUOTE(marmuazele @ 2008 06 05, 16:53)
As taip pat bandau atsiauginti naturalia spalva (nuo sviesintu), kantrybes daug reikia (jau kazkurioj forumo temoj minejau), na bet ai kazkaip atlaikiau, jau iki ausu kazkur, esu ilgaplauke..  rolleyes.gif pati tai matau skirtuma, bet normaliai, nuo nuotaikos priklauso  biggrin.gif  siaip nuauginti naturalus plaukuciai buvo truputi atsviezinti sruogelemis. Kiti sako isvis labai gerai atrodo, skirtumo nesimato, rodos tik kaip naturaliai po saules truputi pabluke butu. Na dabar vasara, per atostogas dar biskuliuka pasvieses nuo saules ta mano pilkuma ir rudeni ziuresiu kaip toliau elgsiuos, manau, gal ves kur ne kur reiks sruogyciu pametyt..  smile.gif

P.s. cia kazkam, kas minejo kad nudazai viena spalva ir viskas ok.. visi manieji buvo nudazyti ale naturalia (juk idealiai neatitaikysi) tai vistiek buvo matyt tas skirtumas, jei ne sruogeles .. vienintelis issigelbejimas mano atveju  mirksiukas.gif

atitaikyti imanoma,tik kartais buna is pradziu tamsesni arba per sviesus atspalvis uzdetas smile.gif o del nuaugimo,tai pas pacia beveik nesimato,as tai neisvaiksciociau taip ataugusiom saknim,nes mano dazyti baltai,o pacios tamsus rudi,tai jau dabar buvo atauge daugiau nei 2cm,tai negalejau i save ziuret,siandien save nusidaziau wub.gif na as atsiauginti ir nemeginu,bet jeigu reiketu va taip nedazyti,tai mano atveju butu klaikus vaizdas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zai zai 25 @ 2008 06 05, 16:31)
bet cia irgi pagal skoni kaip kam,man tarkim kaip tik nepatinka tie su atspalviais,anksciau dazydavau,tai saules sviesoje ismesdavo arba i ryzuma,arba i raudonuma,violetinuma smile.gif todel dabar pati save dazau tik su naturaliomis spalvomis smile.gif



Cia ne nuo skonio, o nuo plauko strukturos priklauso mirksiukas.gif Ir taip pat, kas anksciau buvo daryta su plaukais. Naturali spalva turi zalumo dazniausiai tamsinant, pvz. 7 ypac. Todel ir reikia imti atspalvy, kad tokia neliktum. O atspalvis buna tikrai ne vien ryzas, violetinis, ar raudonas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
pas mane visi plaukai buvo balti,bet puse galvytes buvau sumascius nebesviesinti,tad uzsidaziau savo esama ruda naturalia spalva ir kai ataugineja nesimato linijos,tik si karta per tamsiai uzdaziau,nes dazus kitokiu emiau,bet apsiplaus ir vel nebus jokiu liniju,kai ataugs  o kokia tavo naturali yra plauku spalva? ir kokia dabar? Sviesi esi kaip suprantu,bet kokia nori naturalia savo isgauti? kokia tai spalvyte? 


mano naturali tai tokia pilka, lietuviska mirksiukas.gif
dabar sruogelem dazausi, bet kas is to.. visgi balinimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 06 05, 17:24)
Cia ne nuo skonio, o nuo plauko strukturos priklauso mirksiukas.gif  Ir taip pat, kas anksciau buvo daryta su plaukais. Naturali spalva turi zalumo dazniausiai tamsinant, pvz. 7 ypac. Todel ir reikia imti atspalvy, kad tokia neliktum. O atspalvis buna tikrai ne vien ryzas, violetinis, ar raudonas mirksiukas.gif

na sita as puikiai zinau,bet rasiau konkreciai apie savo atveji,man nepatiko joks atspalvis kai daziau,o dejau naturalia spalva ir tokia grazi sokoladine be jokio atspalvio gavosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zai zai 25 @ 2008 06 05, 22:11)
na sita as puikiai zinau,bet rasiau konkreciai apie savo atveji,man nepatiko joks atspalvis kai daziau,o dejau naturalia spalva ir tokia grazi sokoladine be jokio atspalvio gavosi  wub.gif



o kokiais dazais dazei,jei ne palaptis ax.gif , man grazu Jennyfer Aniston plauku spalvos, viena is foto,mazdaug tokia ax.gif

user posted image
user posted imageuser posted image

Kadangi mano tamsiai pilki,tai dabar noreciau pasikeist is sviesiu i tokia spalva,tik dabar beliko susirast gera kirpeja,kad taip nudazytu 4u.gif
Arba paciai bandyt atitaikyt dazus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxmamytexxx: 09 birželio 2008 - 11:28
QUOTE(xxxmamytexxx @ 2008 06 09, 12:27)
o kokiais dazais dazei,jei ne palaptis ax.gif , man grazu Jennyfer Aniston plauku spalvos, viena is foto,mazdaug tokia ax.gif

user posted image
user posted imageuser posted image

Kadangi mano tamsiai pilki,tai dabar noreciau pasikeist is sviesiu i tokia spalva,tik dabar beliko susirast gera kirpeja,kad taip nudazytu  4u.gif
Arba paciai bandyt atitaikyt dazus  doh.gif



O tavo naturalus dabar plaukai ar ne? g.gif Nes jeigu ne, tai patarciau pas kirpeja blukinti sruogelem - nes cia irgi nublukinta ir yvestas medaus atspalvio pigmentas, matosi, kad dazomas tik virsutinis plauku sluoksnis, o apatinis daugmaz naturalus turetu buti pagal saknu atspalvy. O siaip su dazais dazant labai sunkiai isgausi toky atspalvy, reiktu maisyt kelis tonus, atspalvius, bet ir tai galutinis rezultatas dar labai priklauso ir nuo tavo pacios plauku - kaip savinasi daza, ar buvo kazkada dazyta juodai/raudonai/ryzai ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 06 09, 13:38)
O tavo naturalus dabar plaukai ar ne? g.gif  Nes jeigu ne, tai patarciau pas kirpeja blukinti sruogelem - nes cia irgi nublukinta ir yvestas medaus atspalvio pigmentas, matosi, kad dazomas tik virsutinis plauku sluoksnis, o apatinis daugmaz naturalus turetu buti pagal saknu atspalvy. O siaip su dazais dazant labai sunkiai isgausi toky atspalvy, reiktu maisyt kelis tonus, atspalvius, bet ir tai galutinis rezultatas dar labai priklauso ir nuo tavo pacios plauku - kaip savinasi daza, ar buvo kazkada dazyta juodai/raudonai/ryzai  ir pan.



Siuo metu mano plaukai yra sviesiai dazyti,jau siektiek atauge,o naturalus yra tamsiai pilki,visada daziau tik sviesiai,pradzioj sruogelem,po to sluoksniais(ne visa galva),kadangi pradejo labai luzinet,nusprendziau,atsiaugint savus. Nesinori vaiksciot ataugusiai,nekaip atrodo doh.gif ,noreciau nusidazyt tokia spalva,kad nelabai skirtusi nuo naturaliu ir galeciau atsiaugint ir kartu padoriai atrodyt biggrin.gif .Man patiko J.A. plauku spalva,noreciau,ben kazka panasaus.Aisku suprantu,kad priklauso ir nuo mano pacios plauko strukturos ir nebutinai turetu but panasu i J.A.,bet gal eitu azkaip pakeist.Nesu zinove sitoj srity ax.gif ,bet turetu but lengviau su tamsesniu tonu nuimt tuos sviesius plaukus unsure.gif ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxmamytexxx: 09 birželio 2008 - 13:49
Na ir aš čia su savo užgaidom 4u.gif Esu dažyta tamsiai ruda,bet jau nusibodo,noriu kažkokios karamelės ar tamsios blondinės ax.gif Įmanoma? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 06 10, 13:39)
Na ir aš čia su savo užgaidom 4u.gif Esu dažyta tamsiai ruda,bet jau nusibodo,noriu kažkokios karamelės ar tamsios blondinės ax.gif Įmanoma? 4u.gif


mano situacija ta pati blush2.gif
bet as jau nusiemiau juoduma is plauku, dabar tokia ruda esu su raudoniu blush2.gif
bet beproto noriu karamelines plauku spalvos wub.gif (eva mendes spalva)
mastau ar keliauti pas kirpeja, ar palaukti g.gif
o taip norisi greiciau pasikeisti mirksiukas.gif
marlen, ieskokim iseiciu kartu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(enora @ 2008 06 09, 14:47)
Siuo metu mano plaukai yra sviesiai dazyti,jau siektiek atauge,o naturalus yra tamsiai pilki,visada daziau tik sviesiai,pradzioj sruogelem,po to sluoksniais(ne visa galva),kadangi pradejo labai luzinet,nusprendziau,atsiaugint savus. Nesinori vaiksciot ataugusiai,nekaip atrodo doh.gif ,noreciau nusidazyt tokia spalva,kad nelabai skirtusi nuo naturaliu ir galeciau atsiaugint ir kartu padoriai atrodyt  biggrin.gif .Man patiko J.A. plauku spalva,noreciau,ben kazka panasaus.Aisku suprantu,kad priklauso ir nuo mano pacios plauko strukturos ir nebutinai turetu but panasu i J.A.,bet gal eitu azkaip pakeist.Nesu zinove sitoj srity ax.gif ,bet turetu but lengviau su tamsesniu tonu nuimt tuos sviesius plaukus unsure.gif  ar ne?



na siaip ymanoma, bet pasakysiu atvirai -nezinau, ar surasi kirpeja, kuri toookia spalvyte isgautu, nes paletese tokios nera, reiktu maisyti dazus. Labai gera kirpeja kazka panasaus gal ir padarytu, bet tokia pacia spalvyte vargu ar isgautu blush2.gif
Atsakyti
as labai noriu va tokios spalvos
user posted image

dabar blondiniski, tai bijau kad bjauriai pasiplaus man jie g.gif uzkniso sviesus visgi vargas ..siaudai o ne plaukai
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 06 10, 13:39)
Na ir aš čia su savo užgaidom 4u.gif Esu dažyta tamsiai ruda,bet jau nusibodo,noriu kažkokios karamelės ar tamsios blondinės ax.gif Įmanoma? 4u.gif


as pries pat vestuves nuvariau sutvarkyt plaukus i salona, dar pasirinkau ne pati pigiausia.. buvau ruda, bet rodos dazyta sruogelem, bet didelem. esme tokia, sakau kirpejai "noriu spalvos pora tonu sviesesne uz mano naturalia plauku spalva". nudazo, isplauna, ziuriu i veidrodi. ir matau BLONDINE! doh.gif iskart nusiminiau ir apsizliumbiau, bet po poros menesiu pripratau ir jau kaip dviejus metus esu blondine. kaip tik rytoj einu pas kirpeja, tai noriu atspalvio i savo naturalus plaukus. ziuresim ka ji man pasakys ax.gif
Papildyta:
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 07 16, 19:09)
as labai noriu va tokios spalvos
user posted image

dabar blondiniski, tai bijau kad bjauriai pasiplaus man jie g.gif uzkniso sviesus visgi vargas ..siaudai o ne plaukai


drinks_cheers.gif ir pas mane, plaukuciai tokie negyvi atrodo, siaubas kazkoks..
Atsakyti